Нежелана бременност

  • 3 731
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 651
Има да!    #Crazy  ПОСТИНОР

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Веднага се мийте след акта

# 17
  • Мнения: 641
Абе хора вие на колко години сте.
Когато правиш секс без да се предпазиш,винаги има "опасност" да зсе забременее.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 946
Когато правиш секс без да се предпазиш,винаги има "опасност" да зсе забременее.
  Peace

# 19
  • Мнения: 9 814

Отдавана вече не се внася в Бг.
За целта има Ескапеле.

# 20
  • Мнения: 1 629
Може и дори е много вероятно, защото по пенисът ти все още има сперматозиди, както и навсякъде другаде по него и в него. И като започнете пак да правите секс те навлизат в матката, благодарение на тази безцветна течност, която ти изтича понякога и нататъка не ти се иска да знаеш bowuu

# 21
  • Мнения: 264
Има вероятност. Задължително е да се изпишка мъжа, защото остава по канала. Дано момичето не е било в овулация.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 476
Щом е нежелана бременността най добре не гадайте има ли вероятност или не, ами се пазете, а сега вземете мерки, момичетата са написали вече варианта с хапчетата, Постинор и аз знам че няма вече в БГ, но Ескапеле е същото  Peace

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Винаги има опасност от забременяване ако не сте взели мерки.Дано не е станало  Peace

# 24
  • Мнения: 3 092
Задължително трябва да се отиде по малка нужда след първия път, за да се изчисти канала.
не мисля че е точно така .Пак би могла да забременее .
Мисля че няма вече Постинор , а Ескапеле .
Нека момичето да вземе хапче - за друго не се сещам ...

# 25
  • София
  • Мнения: 44 120
Дори и да се измие и изпишка мъжът пак си има опасност от забременяване....
и да - ескалепе е сега....

# 26
  • Мнения: 636
Постинор няма вече!

Дано не сте улучили овулацията. Аз съм бременна, след като пих Ескапеле няколко часа след случката. Така че не са особено надеждни, ама все пак е нещо.

# 27
  • Мнения: 2 172
И след измиване може да се забременее, защото сперма остава в канала и при втория път веднага влиза във влагалището, дори и да не си свършил втория път. Задължително трябва да се отиде по малка нужда след първия път, за да се изчисти канала.

Абсолютно вярно  Peace Това е начинът.

# 28
  • Мнения: 636
И след отиване до тоалетната пак се забременява, защото ще останат достатъчно сперматозоиди, за да има оплождане.

# 29
  • Мнения: 4 335
Ей,това винаги са ми били любимите теми Mr. Green
Ами опасност от забременяване няма,само,ако няма и секс Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт