Над Дюканските полета пеят коледни звънчета (141)

  • 25 378
  • 526
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 226
Много ви завиждам че ви е последен работен ден  Close
аз съм на работа и утре, че и на 2ри пак тц тц тц голям карък съм а си мислех че пак ще имам една дълга почивка!
Ама е хубаво да има работа в тая криза де Rolling Eyes
тони аз забравих да  #Splat ама тихо без да говоря  Hug
Абе да не лапна някоя мацка мъжете ни? Къде се изгубиха?
Ох обичам ви

# 76
  • Мнения: 1 890
ЧЕСТИТА КОЛЕДА!
Как сте момичета Hug
Поздравления за всички, които въпреки празничните трапези свалят  bouquet
Видях много нови - стари муцунки Сноу, Дивана , радвам се , че ви "виждам" . Hug HugТози път ще успеете, просто е- не спирайте да влизате в темата  bouquet
Деница 17, поздравления, не се виждаш цялата, но изглеждаш прекрасно. Hug
Шуши, бях ти обещала babydust7
Имало срещичка, аааа , и не казватее.....  love001
Аз провеждам един експеримент, който се оказа успешен... hahahaт.е, пробвам какво ще се случи, ако си ям , каквото ми се яде. Не провеждайте този експеримент, резултатът е такъв, какъвто предполагате Joy Joy Joy
Хубав ден и
Весели празници, с пожелание за една много успешна 2009 година babydust7 Flowers Four Leaf Clover santa2 Kissing Heart

# 77
  • Мнения: 225
Честита Коледа

Как сте момичета и момче? Навярно така ?

Видях софийска група - чаровници + чаровник,
 дени 17- едно подмладено майче с едно пораснало момче
и звездопадчик с много сладко шапо

това е на първо четене, отивам да ви допрочета

дано нета не се скапи пак, ама за всеки случай

пожелавам ви ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА много здраве и превръщане на всяка мечта в реалност

# 78
  • София
  • Мнения: 98
Здравейте, сладури!

Да взема и аз да се похваля, че си имам ново кантарче, дето се влюби в мен от пръв поглед! newsm44  newsm47

Катяджинчеnewsm03  Hug Hug  love001

Фарфалинаnewsm10

На всички ви пожелавам весело посрещане на Новата година и ФнимаФайте с Йеденетооооо и Пиеньетоооо!  newsm48

Филюдка, Ривелка, Дари68, Фоли, Тониииии, Мерито, Коте, Весито5, Шуши, Нели, Перле, Звездопадче, Lucie, Росчо ........... пак ще изпусна някого ......., та затова......... ВСИЧКИ    Hug Hug   love001  love001

# 79
  • Мнения: 2 922
Липсват ми  Бейби долл и Татиттт Heart Eyes Heart Eyes

Тук съм, тук съм..
Изморих се от празници  Tired
Иначе съм режимна, нямам отклонения от програмата.

Радвам се да видя завърналите се момичета и особено Divana, с която почнахме по едно и също време и сваляхме с еднакви темпове  Laughing   bouquet

# 80
  • Мнения: 663
Здравейте момичета и момче !!
имах 2-3 ужасяващи дни ...даже не искам да си спомням и отвратителни проблеми в работата и болна ....за работата ще си оправям последствията още седмици , нооооооооооо тази сутрин след като не бях спала 2 нощи ...дремнах 2 часа станах и взех решение ...СПИРАМ БАКЧАНЕТО ЗА 2008 година ...
уговорих се с една дружка ...и сега отивам да си разходя новото палто (че е още с етикета ) .... и шопингггггггг ..... на домашните има заявих "Подаръци НЕСЪМ ВИ КУПИЛА ...до сега , но и сега няма да ви купя отивам да се глезя и може пак на себе си да зарадвам душата ".....
шерка ми замина преди час за някаква вила ....четох лекция преди тръгване ....  newsm78мислих мислих кви наставления да дам .... все пак е 20 годишна ..отива с неини приятели които са свесни деца ... и накрая заех поза "нравоучителна " ...и отсякох ... " да внимават с шофирането до там и обратно ....да си пие противозачатъчните РЕДОВНО ...и след секс да обличат пижами ( че вилата е частна и няма кой да им поддържа парното) "....  Blushмного ми се смя на "майчинските наставления " ....
Вещи ...............и аз искам вече да съм ДЖУДЖАНКА ...а не дебеланка ....
Tonito26 ....мила ти си много стрикна ...режимна ...и така трябва защото по линииката ти виждам че имаш дълъг пут да извървиш .... нормално е понякога когато сме "на дълъг " път ...да поспрем за малко ( за една водка ) ....
Lucie скъпа ...нещо ми липсваше в последно време ...ти душо ...психически ще загинеш по тез купони и гости ....
ФИЛЮТКА ...........скъпа .... не мога да ти кажа колко съжалявам .....  newsm78дали за компенсация че сега не се явих на "среща :" .... януари да "скокна " през границата .....

отивам да взема душ ...че приличам на нещо което е довлякла котката ...след като е ровила упорито из кофите ...
леле голяма съм склери .... да ти се похваля ...тази сутрин ...видях на екрана на кантара ...67,8 ...уаууууууууууууу ....

# 81
  • Мнения: 158
Я сега и аз да се хвална newsm68
Първо и преди всико си смених новия кантар с още по-нов,купих си тенекета за готвене на пара,тенджара под налягане и за капак ковнахме с мъжа ми по един пълен комплект ловно облекло Hillman -тефлонирани,водонепроницаеми,ергономични.Най-съм доволна на последното,че оня ден умрях от студ в гората,ледено кубче от всякъде. Ill
Поражения от снощният банкет нямаше,гадна мазна селска чалга,цигарен дим и студена зала,само черно-бял телевизор липсваше smile3515Гризах една пържола и минерална вода,но пък ме попитаха на какво се дължи новата ми визия,дан би някое младо протеинче да съм хванала,явно 6-7-те ми свалени килца плюс нова прическа и цвят си казаха своето.
Споменах че верно пръст в това  има мъж ,но доста по-възрастен и не точно това,което имат пред вид,тааааа ся имат тема за размисъл,ко става  smile3508
Фоли се появи,само това е достатъчно утре да имам пореден минус newsm26
Лек и отслабващ следобед на всички  Hug
Цоци ,моля те метни ми твоя кекс за МВ ,ако е различен от този в рецептите,ако пък е нережимен ,тамън да става за мъжо ми,че мразя да губя време около печката newsm03

# 82
  • Мнения: 332
Много се радвам на Тонито26. Пропуснала съм детайлите, но лентичката й е впечатляваща.

Бе язе съм уникален случай  Mr. Green Ама ше се справим деее ... бавно,но славно  Mr. Green    bouquet

Tonito26 ....мила ти си много стрикна ...режимна ...и така трябва защото по линииката ти виждам че имаш дълъг пут да извървиш .... нормално е понякога когато сме "на дълъг " път ...да поспрем за малко ( за една водка ) ....

Цоци  Heart Eyes  Joy   Пътят е дълъг,спирките са много,ама поне не спирам на всяка  hahaha Са покрай празниците си простих алкохолеца  Mr. Green Ама поне ми беше хубаво  Mr. Green
НО ПЛЮСКАНЕ по празниците не толерирам  Naughty Така,че продължавам с призива -ВНИМАВАЙТЕ С ЯДЕНЕТО ПО ПРАЗНИЦИТЕ...особено новите  Mr. Green

# 83
  • Мнения: 158
Весела Коледа! С пожелание за много щастие!
От името на маркетинг екипа на Обединена Млечна Компания АД Ви благодаря за писмото, което сте ни изпратили. Искрено се радваме, че цените българското производство и в частност нашите продукти. Отношението към клиента и стиктен контрол на качествато във всеки един момент от получаване на суровините, до доставката на продуктите са приоритет на компанията.
Ние също знаем, че нискомаслените и напълно обезмаслените продукти имат тенденция на траен ръст в световен мащаб, което от една година насам, започва силно да се отразява и в България. Затова ви предлагаме Кисело Мляко Верея 0,1%.
Относно продукт 0-2% масленост, обезмаслено сирене, еквивалент на Ескуиза за съжаление не можете да очаквате от нас в обзоримо бъдеще. Търсенето на подобни продукти стана силно популярно съвсем на скоро (както и вие казвате покрай хранителните режими на д-р Пиер Дюкян) и то все още е ограничено. Става въпрос не само до разработвенето на самия продукт, а и до техническа възможност и приоритети на компанията. На този етап ОМК АД  предлага на българския пазар единствено кисело и прясно мляко, както и масло.


Това получих ,като отговор на запитването ми,впрочем само ОМК си направиха труд да ми отговорят.
Тъпо и упорито понеже продължавам да си питам и разпитвам за

 

Надяваме се скоро да имате българска алтернатива!

 

За всякакви други въпроси, винаги оставаме на разположение.

 

Поздрави!

 

Елена Авелова,

 

Отдел Маркетинг

Обединена Млечна Компания АД

 

# 84
  • Мнения: 234
Здравейте сладури. Минавам и аз със много закъснение да честитя на всички празниците и да пожелая весело изкарване на новата година. Аз малко понаруших режима (карам го вече 10 дни на ПЗ). Ама нямаше как изкарах доста тежко грипа сега се оправям,но пак хапвам зеленчуци в повечко, пък после ще наваксвам с протеиновите дни. С малката сме в болницата понеже и нейното положение се по-влоши и ще си караме тук всички празници. Стискайте ни палци по-скоро да се прибереме и кантара да не ме изплаши като се кача на него.
Много целувки и прегръдки и се пазете ей   bouquet

# 85
  • Мнения: 2 425
Музичка, Боби, Марчелка, Шуши, Фоли, благодарим   bouquet

...да си пие противозачатъчните РЕДОВНО ...и след секс да обличат пижами ( че вилата е частна и няма кой да им поддържа парното) "....  Blushмного ми се смя на "майчинските наставления " ....
Joy Joy Joy
И като те чета Цоци, че искаше 70, а ти сваляш ли сваляш...  Laughing, аз съм в момента 63,  искам 60, да взема да вляза по-рано ли в трета  newsm78. Кажете бе момичета, сваля ли се още в трета?

ПП anninca , дано се възстановите бързичко и двечките  Praynig

# 86
  • Мнения: 158
Според мен пробвай да влезеш в трета,наблюдавай няколко дни и ,ако няма резултат се върни във втора.Може пък да рушнеш напред метаболизма.И дали е вярно,че бавно свалените кила се задържат по-лесно?Така поне ми е останало в акъла.Имам да чета за едни тежки изпити и хич не мога да се концентрирам,имам чувството,че не мога да помня.Някой да го е изпитал това ?

# 87
  • Мнения: 2 922
Според мен пробвай да влезеш в трета,наблюдавай няколко дни и ,ако няма резултат се върни във втора

Моите лични наблюдения за изминалата година показват, че този вариант е изключително труден, да не кажа невъзможен..

# 88
  • София
  • Мнения: 5 311
Здравейте на всички, сега ще ви изненадам с молбата си, ама сме толкова народ, че може пък да стане. Знам, че измежду нас може би активно спортуващите не са много, но всеки познава някого и т.н. Значи спешно се търси едно лекарство, което, освен от болните, се ползва и от практикуващи фитнес. Казва се ARIMIDEX, ТАБЛЕТКИ 1 МГ., 2 * 14 БЛИСТЕРА НА ФИРМА ASTRAZENECA. Ако някой знае как може да се намери това лекарство, нека пише 1 ЛС, за да не спамим по темата.

ЕДИТ: лекарството е за раково болни, не се намира по аптеките, не намерих информация за вносител, отпуска се от здравната каса, но в момента няма доставки. Надявам се на фитнес-маниаците, които си го набавят по друг начин - от чужбина или и аз не знам как.

И да не е съвсем спам, бързо пийте нещо режимно!!!!

Последна редакция: вт, 30 дек 2008, 17:08 от зелено човече

# 89
  • Мнения: 145
Здравейте на всички! Hug Hug Hug

Искам да питам дали сте чували нещо за sorghum или сорго,както ми го преведе речника?Каквото аз намерих е в нета ,не ми задоволи любопитството напълно,и затова питам,ако някой има опит с него,дали няма да се окаже полезна за нас храна!

Голяма сила сме,да знаете,ако не беше форума,досега да съм се предала 100 пъти,и понеже съм много зле с имената,и ме е страх да не изпусна някой-,до един!

Общи условия

Активация на акаунт