ГЛАСУВАНЕ в конкурса за детска рисунка (6 до 8 г.) на Панагюрище 1962

  • 12 799
  • 149
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 227
Чудесни рисунки, да са ни живи и здрави талантливите художници Peace

# 61
  • Мнения: 8
 HugБраво, много са хубави! Simple Smile Успех! Simple Smile

# 62
  • Мнения: 2 280
И аз гласувах Wink Успех на малчовците Simple Smile

# 63
  • на път
  • Мнения: 2 804
 Grinning Сладурчета златни!

# 64
  • Мнения: 3 271
Съжалявам за коментара, който ще направя, но класацията в момента е абсурдна  Shocked ooooh!
Това просто не е реално. Определено се гласува за мами и по други признаци вероятно, но не и за самите рисунки.
Да обяснявам ли защо  ooooh!
Още веднъж се извинявам, просто ми стана мъчно за истинските художници.

# 65
  • Мнения: 577
Съжалявам за коментара, който ще направя, но класацията в момента е абсурдна  Shocked ooooh!
Това просто не е реално. Определено се гласува за мами и по други признаци вероятно, но не и за самите рисунки.
Да обяснявам ли защо  ooooh!
Още веднъж се извинявам, просто ми стана мъчно за истинските художници.
Peace Няма място за извинение.Всеки има право на мнение-каквото и да е то.Дали ще е позитивно или негативно.На мен би ми било интересно да прочета това,което мислиш ти.
Макар и моето гардже да участва в конкурса,лично на мен ми харесва рисунката на Марена-гъсеницата  Peace

# 66
  • Мнения: 3 271
От скромния ми опит на 10-тина години школи по детски школи по рисуване част от водещите в класацията рисунки по мое мнение не са на деца на такава възраст. И си помислих, че част от гласовете не са точно по съвест Wink Не искам да коментирам повече просто ми докривя за истинските автори в конкурса. Но пък им казвам едно голямо БРАВО  smile3501

# 67
  • Мнения: 260
Гласувах

# 68
  • Мнения: 1 817
Гласувам за рисуките на децата, а не гледам кои са майките. Пък и това не би ми оказало влияние. И на мен някои рисунки не ми изглеждат 'напълно детски' и затова не гласувам за тях.
 Имам си свои фаворити. Peace

# 69
  • Мнения: 119
Разбира се, че не се гласува само по съвест, Миленка... то е видно от километър за който иска да го види...
Аз съм "художествен" кадър и просто се чудя какво чудесно може да се види в някои очевАдно прерисувани картинки, но явно някои мами разбират по друг начин целите на подобни конкурси...
Което е жалко точно за истинските малки художници!
Стискам им палци обаче! Дано повече гласуват по съвест...

# 70
  • Мнения: 3 835
Всяка детска рисунка е чудесна, независимо дали е прерисувана или не. Е, в прерисуването за съжаление не влагат детската си фантазията и творчество, които наистина са най-ценни и мили. Но конкурсът няма поставен предварително сюжет и изисквания, така че, всеки показва рисунката, която е запазил, а пък и лично той е харесал. Не всички имаме еднакви критерии и разбирания. За мен всички рисунки са разкошни, няма значение коя именно ще спечели, важно е удоволствието да ги видим и да се радваме на сътвореното от децата ни.

# 71
  • Мнения: 3 271
Ala Berta, благодаря ти за мнението. Поне да знам, че не само аз виждам така нещата.

teo7777, кажи ми че се шегуваш, когато сравняваш авторски рисунки с прекопирани такива  ooooh! Повечето деца оцветяват много хубаво. Виж рисуването е едно по-друго нещо. Аз мислех, че конкурсът е за рисунка, копирането НЕ Е рисуване независимо на каква възраст е авторът  Peace

# 72
  • Мнения: 30
гласувах

# 73
  • Мнения: 119
Тео, ти самата трябва да си разкошен човек, за да се изкажеш, че всички са разкошни!   bouquet
Но позволете ми да имам различно мнение...
Повечето са разкошни, но победата в интернет зависи и от други фактори, за съжаление...

Последна редакция: сб, 03 яну 2009, 19:43 от Ala Berta

# 74
  • Мнения: 3 271
Повечето са разкошни, но победата в интернет зависи и от други фактори, за съжаление...

Не само в Интернет... Просто тук е мноооого лесно. Но няма как, това е част от играта. Нямаше да ми е неприятно, ако една истинска картина спечели побутвана от приятелки на мама, това е нормално в някаква (голяма) степен. Но за копирани... Ами не е честно.

А тео явно наистина е много толерантен и широкоскроен човек   bouquet Hug За разлика от мен  Crossing Arms Tired

Общи условия

Активация на акаунт