ГЛАСУВАНЕ в конкурса за детска рисунка (6 до 8 г.) на Панагюрище 1962

  • 12 801
  • 149
  •   1
Отговори
# 105
# 106
  • Мнения: 3 271
Лени (и Тео), страхотна идея за рисунката на дъщеричката на Бенджи. Лени, напълно съм съгласна, че идеята на конкурса се опорочи покрай действията на няколко мами и използване на някаква нетска популярност. Но предвид и това, което каза Тео за реакцията на дъщеричката й, определено смятам, че е страхотна идея макар и сега тази рисунка да се включи, дори и само, за да остане в архива с колекция на красиви детски рисунки. Ако всички й дадете половината си точки, рисунката ще спечели служебно Wink Нямаме реален начин да преценим колко хора биха гласували, но поне ние, които следим темата имаме още 1 ден да гласуваме, така че ще си има някакви гласове, макар и малко. Няма да разсъждавам за технически решения. Мисля, че ще е чудесно просто да е там, защото е красива  Peace

# 107
  • Мнения: 7 263

Благодарим ти, че даде своя глас за красотата  Peace
Дааа, който каквото ще да казва на Коледа и Нова година си стават чудеса Heart Eyes
Доста новорегистрирани хора научиха за прекрасния конкурс и се включиха да подкрепят любимците си, за разлика от мнооого регистрирани от години потребители, за които конкурса мина без да разберат, че го е имало  Wink

Успех на печелившите и в следващите им изяви Peace

п.с. mitko_bandita, psycho_vd, necromancer1, Dj Toni, mishelovyt и хилядите още знайни и незнайни фенове вие гласувахте ли също?! Laughing

Последна редакция: пн, 05 яну 2009, 07:29 от Lennyh

# 108
  • Мнения: 3 835
Мисля, че ще е чудесно просто да е там, защото е красива  Peace

Ами да, ти го каза с две думи!  bouquet

# 109
  • Мнения: 6 362
Изключително ми е неприятно, че една хубава инициатива, която трябваше да донесе приятни, положителни емоции, за пореден път бе опорочена.
Ще направя всичко възможно да разбера кой стои зад всичко това - множество фиктивни регистрации единствено с цел гласуване.
Не, това не е конкурс!

Приключвам гласуването и ще предложа на хората от фирма Панагюрище комисия от тяхната фирма да избере по един победител от категория.

Изключително много съжалявам за всички, които участваха честно, както и за всички, които честно гласуваха за своите фаворити.
Гласуването обаче е опорочено и няма никаква стойност.
Каквото и решение да се вземе, ще е по-честно и коректно, отколкото едно нагласено от хора без грам съвест и морал гласуване.

Извинявам се на всички! Извинявам се, че си мислех, че поне един конкурс и то за детска рисунка може да бъде проведен нормално.
Явно нормалните отношения, честното съревнование и коректността са на изчезване.. Съжалявам!

# 110
  • Мнения: 3 271
Taкa e, Mamma, за съжаление. На много хора в темата ни е неприятно от важността на победата за някои от мамите на участващите дечица.
Решението ти фирмата да избере победил определено е много по-добро от сегашните резултати.
Явно подобни конкурси е много трудно да останат "чисти". А децата са наистина талантливи и беше прекрасно да се порадваме на рисунките им.

# 111
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
мама чудесно е решението .... Peace.....браво поздравявам те за напълно адекватното ти и навременно взето решение ..........аз лично следях конкурса с интерес защото имам фаворит който уви не събра гласовете които очаквах а наистина рисунката е мнооооооооооого добра дано хората от фирмата да я оценят.... Peace
пожелавам отново успех на всички а кога ще разберем резултата .... newsm78....че сме в напрежение.... Wink

# 112
  • София
  • Мнения: 958
Много жалко................Но подкрепям решението.

Кога майките ще се справят с нездравите си родителски амбиции и ще оставят децата си да се развиват по своя път....... Sad newsm78

# 113
  • Мнения: 3 835
Mamma, много добро и справедливо решение, приеми и моите поздравления за него.  bouquet

П.п., забравих. Марина, много ти благодаря за чудесната идея и тема, на мен лично ми донесе много хубави, мили и положителни емоции, въпреки всичко. С нетърпение ще чакам следващия конкурс, като се надявам хората, които опорочиха този, да си вземат поука. И само нещо, може би следващия път наистина, да не се пишат никовете на майките, а само рисунките със заглавието им и номер. Hug

Последна редакция: пн, 05 яну 2009, 10:44 от teo7777

# 114
  • Мнения: 2 724
Тео ,точно това щях да предложа, няма нужда от имена ,само рисунката и номерче, за да може да се гласува.
След излъчването на победителите да се напишат имената на дечицата Peace.

# 115
  • Мнения: 3 034
жалко, наистина.
както писах и в другата тема, видяхме до какво водят болните родителски амбиции.
не го разбирам това.
ясно е, че понякога има хора, които гласуват по симпатии, защото познават даден потребител и са пристрастни към рисунката на детето му. но да агитираш специално за това и да се регистрират хора заради една хавлия.....това не го разбирам.

за мен беше удоволствие да видя чудесните рисунки на децата, за което благодаря. Hug

# 116
  • Мнения: 7 263
Радвам се, че видях на едно място толкова красиви детски рисунки!
Има невероятно талантливи деца - поздравявам своите фаворити Марена, Тея, Йоана и Калина   bouquet Peace
Желая на всички деца много нови щастливи мигове пред белия лист и още много прекрасни творби!
Благодаря на всички честно участвали!
Благодаря на всички, които ни подкрепиха!
Благодаря на Мамма и Татти за адекватната реакция и навярно трудно взетото решение Peace  bouquet


Не желая рисунката на синът ми по никакъв повод да участва в по-нататъшно класиране и участие в този или други конкурси.

Съжалявам за тези, които не успяха да спазят спортменския дух и опорочиха общия ни празник!
Дали на това искате да научите децата си?!

# 117
  • Мнения: 577
Аз също хиляди пъти съжалих ,че пуснах рисунка!По-едно време исках да пусна клип,детето как рисува любимия си герой и изобщо..........После  си викам`На кого , и какво да доказвам!?``
Айде няма нужда от тежки изказвания час по час!

Поздравления за всички дечица!!!   bouquet

# 118
  • Мнения: 1 183

Айде няма нужда от тежки изказвания час по час!

Подкрепям всички мами изразили негативно отношение към начина на гласуване в конкурса. И все пак на мен ми беше приятно да бъда с Вас в тази тема. Очарована съм от великолепните творби на моите фаворити. Радвам се,че има толкова много талантливи деца и им желая успех занапред. И дано да не се сблъскват друг път с такива грозни постъпки.

# 119
  • Мнения: 6 362
Предвид промяната регламента за избор на рисунка-победител е необходимото малко време за съставяне на екип, който да направи оценката и естествено - за преглед и подредба да участващите рисунки.

Надявам се до края на утрешния работен ден хората от фирмата да ми изпратят решението си и победителите да станат известни.

Още веднъж моля да приемете извиненията ми!

Общи условия

Активация на акаунт