Отговори
# 15
  • Мнения: 3 246
djesssi , добре дошла и дано не се задържаш дългичко тук, а скоро да се прехвърлиш в отчетни Praynig Praynig Praynig
хм Ели ме е преварила Hug Hug Hug

# 16
  • Мнения: 85
Здравейте и от мен! Аз не пиша често, но не мога да не се наредя и аз на опашката от чакащите бебче.
Пожелавам си за всички нас дните на тревога, мъка, очакване да останат в 2008година, а следващата 2009 да изпълни сърцата ни с много щастие и бебешки смях Praynig Praynig Praynig

# 17
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 669
Весела седмица! Аз като съм арестувана в къщи непрекъснато и съвсем се отнасям кой ден от седмицата е Embarassed
Майче, много е хубава темичката, ха дано е на късмет и да има много бебета! Praynig
Ники, а на теб да донесе едно здраво и слънчево бебе в къщи! Време й е вече на Алекс да се прибира при мама и татко! Praynig

# 18
  • Мнения: 46
elgedel,kali 7,благодаря ви за топлите думи!  bouquet

Сигурна съм,че всички ние,които толкова очакваме нашите съкровища,ще получим тази небесна благословия да станем мамита! Praynig Praynig Praynig

# 19
  • Мнения: 1 247
момичета имам едно въпрос че на някой може да му се стори тъпо извинете ме за това Embarassed
правих си рентгенова снимка  може ли тя по някаква пречи на да ми навреди на уволацията
благодаря ви  Hug

# 20
  • Оранжевата стая
  • Мнения: 743
И аз да се запиша в темичката и да се наредя търпеливо за подарък

Ралче - когато си правих цветна снимка на тръбите, доки ме предупреди този месец да не правим опити за бебе, точно заради облъчването на яйцеклетката при евентуална овулация. Не че непременно ще се случи нещо фатално, но просто да избегнем риска.

То зависи и какво си си снимала на рентген де, защото на мен директно яйчниците ми облъчиха всъщност

Дано всичко е наред - не се безпокой

# 21
  • Мнения: 2 382
Хайде и аз да се запиша в тази страхотна темичка!Майчеbouquet
С тази тема ще изпратим старата и ще посрещнем Новата Година!!Нека тя наистина е пълна с бебета за всички!И нека малкото геройче Алекс се прибере при мама и тате Praynig Praynig Praynig!
Ралче, зависи каква снимка си правила Peace.До колкото знам при стандартните снимки няма проблем.Относно ЦС лекарите са на абсолютно противоположни мнения.Мамографията е с много голямо лъчево натоварване Peace.

# 22
  • Мнения: 1 247
благодаря ви милички  Heart Eyes
снимката ми беше за дископатйята и е на кръста
 Hug Hug Hug

# 23
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Много хубава темичка! Дано наистина лошото остане в тая година, от началото на новата година всеки ден да се случват хубави неща - дано всички да получим най-чакания подарък поне по едно бебче.
Ралче, по добре изчакай тоя месец.
Ники, на теб пожелавам скоро Алекс да си дойде в къщи, пухкава и не много реваща, че скоро ще запееш друга песен. Wink

# 24
  • Мнения: 1 091
И аз се записвам в прекрасната темичка   Peace

Дессико, много силно стиснати палци  Praynig

Зюмбюлче и Бурбушонче, дано и вашите трансфери са успешни  Praynig

Дора, дано се сбъдне и твоя късмет от баницата, много ми хареса  Praynig

Ники, здрава и пухкава Алекс да оглася дома ви  Hug

Джеси, добре си дошла. Дано бързо да успеете, казват, че 2009 г. ще е много бебеносна.

Желая на всяка много здраве и поне по 1 бебче в коремчето    bouquet.

# 25
  • Мнения: 2 422
казват, че 2009 г. ще е много бебеносна.

оххххх ДАНО ДАНООО И ПРИ НАС ДА ОГРЕЕЕ СЛЪНЧО Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Чул те господ Грацйке Praynig
Някой ще ми прави ли компания Blush

# 26
  • Мнения: 2 422
ааааааааа нещо стана  newsm78два поста еднакви побликувах нещо стана сори извинете ме Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 965
Майче аз ще ти правя компания  Wink , тъкмо се прибирам от работа и кво да видя и питието ми сервирано и вечерята,евала  Hug
И утре последен ден ,и почивкааааа ,отиваме си на Бургааааасс  newsm44
Отивам да си хвърля един топъл душ ,малко да се затопля,такъв кучи студ е навън не е истина  ooooh!
Джеси добре дошла миличка,дано да не се задържиш дълго време тук  Peace
Ники пожелавам ти от сърце много скоро да си имаш новогодишен подарък,сладката принцеска Алекс  Hug
Момичета 2009г ще е нашата година ще видите ,пожелавам на всички да видят така мечтаните  EFP и за финал здраво и сладко бебешорче  newsm30
Айде гуш на всички  Hug

# 28
  • Мнения: 1 868
Добър вечер от мен Grinning
Мая навита съм за компанийка, особено в това студено време Peace
Ралче нямаш никакъв проблем с облъчването, аз работя в рентген!Дори ако си бременна от скоро пак няма проблем,защото толкова рано важи принципа "всичко или нищо".Така че желая успех Hug

# 29
  • Мнения: 1 247
motoneti  благодаря и на теб   Hug

Общи условия

Активация на акаунт