Какви чорапи за тези обувки?

  • 6 563
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Тъмнобежови или шоколадови.

# 16
  • Мнения: 214
Аз пък смятам, че такива мокасини, и подобни, се носят с дънки на бос крак /загорял, естествено/. Но поради сезона отбелязах беж за цвят.

Черния чорап не е задължителен, да не кажа съвсем излишен в случая.

# 17
  • Мнения: 1 447
И аз съм за бежови чорапи.

# 18
  • Мнения: 25
И аз съм за бежови чорапи.

аз също съм за това  Peace
пина, тези мокасини стоят страхотно на ленен панталон  Heart Eyes
моята половинка има подобни и ги комбинира с ленени панталони от светло бежови , та до черни - естествено лятото, но пък ако е за НГ нощ, защо не
Весело изкарване на празника, мила   bouquet

# 19
  • Мнения: 11 747
О, не е по повод празниците, а просто за ежедневието. Слава богу не става дума и за моя приятел  ooooh! Simple Smile
Весели празници и на теб!  Peace

# 20
  • Мнения: 852
Според мен бежови биха се стояли най-добре. Peace

# 21
  • Мнения: 1 878
Щом ще ги носи с дънки, може чорапите да са тъмносини, но пък и черни да са. Не бих се притеснявала излишно, нали няма да се виждат Mr. Green Важното е , аз да изглеждам зашеметяващо  Twisted Evil

# 22
  • Мнения: 22 442
И аз съм за бежови. )))

# 23
  • Мнения: 11 747
Щом ще ги носи с дънки, може чорапите да са тъмносини, но пък и черни да са. Не бих се притеснявала излишно, нали няма да се виждат Mr. Green Важното е , аз да изглеждам зашеметяващо  Twisted Evil
ами не е точно така... Като седне лъсват в целия си блясък черните чорапи на светлобежовите обувки и светлосините дънки и става голяма цигания!  Confused
Дали и колко е важно е друг въпрос, аз питах за принципа, а не дали е важно. Отделно, че човека е с претенции и в този случай няма как да не е важно...

# 24
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Бежови или в много близък до обувките цвят.
На бос крак най ми се връзват  Thinking

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 744
На бос крак според мен могат да се носят само меки мокасини, без ръбове и от кожа, която изглежда като набук/велур - абе не гладка кожа.
Нещо такова

# 26
  • Мнения: 3 695
без чорап или бежови  Peace

# 27
  • Мнения: 102
И аз съм за бежови чорапи, но не светло бежови, а по - наситен цвят Peace

Общи условия

Активация на акаунт