Отговори
# 15
  • Мнения: 14
Благодаря Ви за пожеланията мили момичета! Hug Весело прекарване на пазника днес и бъдете многоооо щастливи!  bouquet

# 16
# 17
  • Мнения: 286
Здравейте момичета
а съвсем на бързо под носа с ароматно кафе Wink
аз се наспах до късно(слава богу че свеки днес не е на работа)сега съм ги пръждосала долу но всеки момент може да се появят,така че аз бързам ли барзам,ние като ще сме на ресторант само трябва да отида на фризьор по късно та няма да готвя де,иначе ще изчистя орехчета да си изпечем за вкъщи,за срещата помислете има време,ама то покрай тези празници нещо не всеки е тук или свободен така че незнам чак да кажете Hug

Желая на всички блестящо посрещане на новата 2009 година,да сме живи и здрави,да вървиме все на пред и на горе,да се обичаме и уважаваме и снимайте хоре че после да гледаме Naughty

# 18
  • Мнения: 2 837
Здравейте! Мамо Цоци, благодаря за поздрава!
Дани, завиждам ти благородно, ние за пореден път сме у дома, така че просто ще има още една домашна вечер пред телевизора и масата Sad
Момичета, весело прекарване на новогодишната нощ от мен и една здрава, красива и влюбена Нова година Simple Smile


djini, честит рожден ден на патерица. Да си жива, здрава, много любов и радост в дома ти Simple Smile

# 19
  • благоевград
  • Мнения: 164
  bouquet samo zapis za sega

# 20
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Весело посрещане и от мен на Новата година!!!
Ние се завърнахме преди малко и сега мъча Вики да поспи. Изкарахме много приятно и направихме генерална репетиция за днешната вечер.  Laughing
Дани чакай ме на 2ри, ще ти дойда на сурова. Wink

# 21
  • Мнения: 286
Момичета аз съм вече на прическа,подредих късметите на погачата и след малко започва грим и обличане Mr. Green
Желая на всички да си изкарате незабравимо добре и да разказвате после Hug
Марси,ще те чакам и не само тебе на 2 триябва да донесеш нещо за мезе-да не забравиш Naughty Wink hahaha

Хайде купона започва newsm68 cheers Wine Glass

# 22
  • Мнения: 4 753
Здраве и щастие ви пожелаваме през Новата 2009 година!!!



от гр. Монтана

# 23
  • Мнения: 2 837
Моят поздрав за вас за успешна, мирна и щастлива година: http://www.dancingsantacard.com/?santa=7066252     

# 24
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259

# 25
  • Мнения: 286
Честита нова година мили момичета,желая на всички от сърце здраве щастие любов и всички ваши мечти да се превърнат в реалност,бъдете усмихнати,позитивни,и успяващи приз новата година!

Ние си изкарахме страхотно,имам мускулна треска от кръста на долу на всякъде,брей много танци много хора много нещо,нека така на веселба и купон да ни върви през новата година,забавлявахме се много,имаше томбола,пита с късмети на мен не се падна нова работа но се падна къща от класа което значи че ще довършим ремонта поне предполагам hahahaна мъжа се падна да е шеф но пак да работи от сутрин до здрач Joyе няма разминаване с работата Peaceще пусна снимки и аз като направя албум че нали ме знаете имам доста матерял за качване Mr. Green
За утре какво става,на кой друг му се идва у нас на по винце(е може и ракийка и уиски) newsm78и да носите мезе ей и аз ще направя нещо де Mr. Greenхайде кажете моля и бързо разкажете как си изкарахте в новогодишната нощ Naughty
За сега само Фантичка и Марси като че ли имат желание и Деси ако не е на банкет,но нека и останалите си помислят Hug

# 26
  • Мнения: 62
Честита нова 2009год. Пожелавам ви много здраве, щастие и любов през новата година.

Ние също бях ме на заведение с приятели,  прекарахме си чудесно. Снимки ще кача тези дни да ме видите каква съм красавица Joy

# 27
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Големи купонджийки сте браво, аз общо взето като пенсионер посрещнах тази нова година - в къщи пред телевизора с винце в ръка. EmbarassedАма толкова изморена се чувствах след цяла сутрин тичане по пистите, че даже и по центъра не ми се излизаше. Cry Пък и май много дълго с Венци посрещахме новите години по кръчмите, сега ни е най-приятно да сме си Вики. Wink
jinjer и Деси ще дойде утре, мезето е от нас, ама кажи по кое време да дойдем. Аз утре ще звънна и на Фантичка да се разберем. Laughing

# 28
  • Мнения: 11 607
Хайде и аз на кратко да разкажа как посрещнахме новата година.......До 23,30ч. бяхме на гости, после отидохме на центъра и после до 3,00ч. пак на гости. Децата издържаха геройски на сън и на студ. Да си кажа - очаквах повече като музика на центъра. Имаше един македонски духов оркестър, който обаче толкова зле бе,че честно казано предпочитах да гледам песните и хората по БНТ1.

За утре - още не съм говорила с Лъчо, не знам каква ще ни е програмата......Ама кажете наистина все пак някакъв ориентировъчен час......

Елхата; Лампите и Оркестъра на центъра.....С маска от песните и танците, които бяха днес на площада пред нас...Бабугери имаше, народен състав имаше, после се разхождахме...Общо взето 2 дена скитане за нашето семейство......От баницата с късметите на мен се падна работата и хич не съм доволна от този факт......

# 29
  • Мнения: 286
Ами орентировъчен час 19ч дали е добре как мислите Thinkingаз ще ви чакам,но пак ще се чуем допълнително да се уговорим де ви посрещна,иначе до утре има време може и други да изявят желание  Peace

Общи условия

Активация на акаунт