Отговори
# 15
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Струва ми се, 4акура, че ми удряш шамар.
Започваш да рисуваш кръга на насилието, а изхода от него е само един.
Авторът на темата може да ти разкаже доста за него.

# 16
  • Мнения: 212
Струва ми се, 4акура, че ми удряш шамар.
Започваш да рисуваш кръга на насилието, а изхода от него е само един.
Авторът на темата може да ти разкаже доста за него.

Е сега тук вече наистина се засмях... Много мога да разказвам стига да има желаещи Simple Smile

# 17
  • Мнения: 4 585
Заприлича не на кръг, а на спирала. Нежната спирала на Й. Радичков.

# 18
  • Мнения: 2 448
Борка, объркал си се нещо с примера с християнството, защото ако дочетеш как според Христос ще се затвори порочния кръг от насилие няма да е с подлагане на другата буза, а с Божия огън, който изгаря Сатаната и грешниците. Подлагането на бузата е само временно отлагане на битката ,очаквайки да се намеси По силния защитник.  Wink

# 19
  • Мнения: 152
"Око за око, зъб за зъб" и така докато единия не убие другия...
Ноу ясно! И така... докато остане само един. С типигьозите не можеш да излезеш на глава.., но и с Християнството което споменаваш - също!
Нашият Бог ни заплашва, че ако не спазваме поне едно от правилата които ни е дал за да живеем - ще ни изгори, ще ни мъчи, ще издевателства над нас... за вечни времена.., но Той ни ОБИЧА!
Със съседи идиоти се трепеш както в Газа. С нормални хора си говориш.., и се надяваш да се разбереш човешки. Ако пък не се получи - пак прибягваш до примера от Газа...

# 20
  • Мнения: 27 524
Е те с езотерична литература досега не ми бяха обяснявали войната в Палестина, но и това доживях Joy

А кой ти е обяснил подобно нещо?  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт