LaRedoute - кодове - 19

  • 52 069
  • 671
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 3 475
Пристигна ми поръчка от 31.12 с код 41920 - подарък чанта черна . Ако някой се интересува ще пусна снимка на чантата по-късно
да, моля те, пусни снимка, ако не те затруднявам! И аз пуснах поръчка с този код с надеждата, че е една чанта, която ми хареса, но кода не ми се задейства и ми казаха, че с този код е същата чанта.
Благодаря за снимката на чиниите в сиво! И аз нещо не ги харесах  Thinking

# 586
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!  Simple Smile

Предварително се извинявам, ако моят въпрос е задаван вече!   bouquet

Предимно покупките ми от LaRedoute са от раздела Спортни! Пробвах няколко кода за  намаление в евро, но нищо не се получава. Приема ми кода, но не намаля сумата. Та въпроса ми е дали тези кодове  важат за спортните стоки или само за останалите дрехи!

Предварително Ви благодаря за отговора!  Hug

# 587
  • Мнения: 491
Някой да има реална снимка на това шалте и размери? 42471  -15/30Е Ан Уейбърн, подарък шалте снимка http://i74.servimg.com/u/f74/13/14/75/40/plaid10.jpg



http://www.snimka.bg/album.php?album_id=318257&pid=9984025
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=318257&pid=9984049

# 588
  • Мнения: 1 187
МерСедес  с 22624 .Днес , ще взема колета с този код от 18.12 , ще пиша дали е прахосмукачката или пак чанти Tired

Уф, да се пробвам ли и аз Thinking, ще видя на кой акаунт ще ми хване кода. Иначе имам червените чанти, те са подобни на тези от предната страница, аз си ги харесвам и ги ползвам. Ще чакам да кажеш какво ти е пристигнало. Благодаря.

Кафявите чанти пристигнаха Tired

И аз пуснах с този код,ама не се надявам на прахосмукачка.. Tired Можеш ли да снимаш чантите,любопитна съм как изглежтат-четох че поне едната е куфар с колелца.. Rolling Eyes

# 589
  • Мнения: 329
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=318257&pid=9454862 това стнимки на чантите от албума на vok един пост преди теб .

# 590
  • Мнения: 60
Здравейте!Както се е видяло и аз пак ще получа кафявите чанти вместо прахосмукачка,та затова ако някоя мама има жирафската чанта и иска да ги разменим да ми пише на лични!  bouquet

# 591
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 638
Моммичета, много често имаше питания как изглежда пътната чанта каки-розе, но  май никой не знае какви са й рамерите или поне имате ли представа дали е голяма колкото сака Лафума?  Thinking

# 592
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Момичета аз пак по нощите се сетих да искам съвет,чудя се и моля за помощ,особенно по опитните какво ще ме посъветват,чудя се тези трите кода за бД,31402 и т.н дали ще важат и другата седмица например,утре ще пускам поръчка с доста артикула и си мисля че ако я разделя на няколко поръчки и ми се хванат и трите кода,ще си ги получа по пощата,уж за по бързо,ако пък ползвам само един и други ден вече неважат,ще умра от яд  newsm78 ейййй такива мисли ми идват по нощите  ooooh!
Да незабравя за какво почнах да пиша,да благодаря на 0033   bouquet
и на мен повече ми харесват червено-черните чинийки и определено и тях ще пусна(стига само да ми се хване кода по нататък  Mr. Green

# 593
  • Мнения: 8 242
О, кодовете никой не може да каже кога ще важат  Laughing
Както виждаш доста често, дори и да са в срока си на валидност, просто спират да важат.. после пак ги пускат и така..
Може да ти важи сега, а след 2 часа вече не  Rolling Eyes

# 594
  • Мнения: 296
А това merci, защо не ми маха доставката не мога да разбера newsm78 В момента сметката ми е 76Е

# 595
  • Мнения: 14 517
ее, аз чакам поръчка от 22 декември с матрака, още нямам известие. да ходя ли да питам в пощата?

# 596
  • София
  • Мнения: 520
Момичета, как мислите две палтенца и шалтето, дали ще дойдат на поща newsm78
А може ли размери на това шалте и тези които го имат доволни ли са, имам спомени, че не се харесваше особено и било малко newsm78

Последна редакция: ср, 14 яну 2009, 10:57 от kici

# 597
  • Мнения: 142
Аз също чакам от 8.12. с кода за матрака.  Confused Чудя се дали ще дойде вече! Crossing Arms

# 598
  • Мнения: 207
ее, аз чакам поръчка от 22 декември с матрака, още нямам известие. да ходя ли да питам в пощата?
Матрака идва на митница (зависи къде живееш, все пак) Само той тежи над 2кг  Peace

Аз също чакам от 8.12. с кода за матрака.  Confused Чудя се дали ще дойде вече! Crossing Arms
И аз чакам поръчка от 07.12. ама ...  newsm78

# 599
  • Мнения: 3 219
МерСедес  с 22624 .Днес , ще взема колета с този код от 18.12 , ще пиша дали е прахосмукачката или пак чанти Tired

Уф, да се пробвам ли и аз Thinking, ще видя на кой акаунт ще ми хване кода. Иначе имам червените чанти, те са подобни на тези от предната страница, аз си ги харесвам и ги ползвам. Ще чакам да кажеш какво ти е пристигнало. Благодаря.

Кафявите чанти пристигнаха Tired


Кофти Sad

Матракът тежи 3-4 кг, така че изобщо не чакай от пощата.

Общи условия

Активация на акаунт