След раждане с какво да се пазим?

  • 2 411
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Страната на приказките
  • Мнения: 368
Момичета, защо сте против спиралата? Хапчетата по-добър вариант ли са? Нали все пак поемаш хормони? Не питам за след раждане, а по принцип.

# 16
  • Мнения: 2 908
Ванилия Канелска ,категорично никой не твърди,че няма такива хапчета,а само,че не може-от собствени разбирания-ако авторката смята,че може-да и ги изпише гинеколог,а не ти,освен ако не си гинеколог!
Честита Нова Година на всички, с пожелания за богата на емоции,късмет,щастие и здраве 2009 година!!!
Предпочитам хапчетата,защото ми действат добре на цикъла,нямам болки,протича по-леко,нямам пъпки по лицето,въпреки,че отдавна не съм тийн,редовно съм с такива,днешните хапчета са с много изчистена формула и предпазват от рак.Спирала-благодаря-не съм си слагала,ама и не смятам да слагам,не желая да експериментирам с тялото си,защото з амен това си е експеримент.И най-вече при спиралата трябва на 100% да се довериш на лекаря си,да я сложи качествено-е,не съм сигурна,че аз,дето нямам такова доверие и на мъжа си,ще се доверя на някой лекар...

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 4 703
Моят лекар съшо ми е казвал, че има хапчета, които са съвместими с кърменето. Друг е въпроса дали си ги купих изобщо ....
И ние се пазим с "пазя те", а спиралите не ми допадат като идея.

# 18
  • Мнения: 4 434
За сега поне според мен, най-добрият вариант са презервативите.
На спиралите не съм фен.

Peace Изказвам мнението.
Аз също Peace

# 19
  • Мнения: 822
За сега поне според мен, най-добрият вариант са презервативите.
На спиралите не съм фен.

Peace Изказвам мнението.
Аз също Peace
още един глас  Peace

Общи условия

Активация на акаунт