Бенка при бебе

  • 12 926
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 200
Благодаря ви майчета че бяхте толкова бързи и ме успокоихте. Просто незнаех дали при бебчетата може да има бенки. Ще я наблюдавам и дано не расте или да се изменя, ако това стане ще отида на лекар  Peace. Още веднъж мерси   bouquet

# 16
  • Мнения: 2 090
Малко офф-бебката ти е голяма сладуранка Heart Eyes.Съжалявам че се отклоих от темата,но разгледах снимчиците и не се стърпях Hug

Иначе по темата-и сина ми като беше на няколко месеца забелязах че му се появи бенка на краченцето,сега има и още една на ръчичката Wink.При нас е наследствено явно,аз имам доста по принцип... Rolling Eyes.Винаги съм била наблюдателна с тях.

# 17
  • Мнения: 1 554
на 7 месеца ни излезе първата бенка до нослето,сега има на хълбока, и на двете крачета по 1,общо 4 Wink
аз също мисля,че бенките са наследствени,и аз имам много,моите са наследство от майка ми ,а нейните от дядо ми Crazy

# 18
  • Мнения: 528
Мисля, че си е на пълно нормално. Моите и двамата имат на вратлето и на двамата им се появиха около годинката  Peace

# 19
  • Мнения: 11 607
Нормално е!

Големият син има голяма бенка на врата. Водихме го на лекар и той ни каза,че няма нищо страшно. Само да внимаваме когато го подстригват и винаги да казваме на бръснаря - така ни посъветва. Каза,че ако забележим напр. да сълзи или др. ненормално нещо - веднага да ходим на лекар.

Сина обаче има много бенки, особено по лицето. Първата му братовчедка също. Баща ми, свекъра...така че и гена си казва думата.

Следи я и не се притеснявай! Като и гледам мястото - само след време трябва да внимава госпожицата ако си скубе веждите.

# 20
  • София
  • Мнения: 5 758
И аз като се появи първата бенка на сина ми (беше на възраст около 1г) се притесних, но като поразпитах други майки се оказа, че и техните деца имат, даже някои се раждат с бенки.  Simple Smile

# 21
  • Временно
  • Мнения: 788
Мирка,на Сиана първата и бенка(на дупето Grinning) се появи също преди около месец. Peace

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 588
На моята сладурана й се появи бенка на дупето на около 6-7 месечна възраст.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 827
На Дани му се появиха около 7 - 8 месечна възраст 2. Едната на китката, а другата до ушенцето.

# 24
  • Мнения: 2 334
На дъщеря ми на 3 месеца и се появи бенка на крачето и дори не съм се замисляла че е проблем Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 790
2-3 дни след раждането на дъщеря ми и се появи бенка на бедрото. Расте заедно с крачето на детето, не се притеснявам, наблюдам я. Аз по принцип имам доста бенки, та може наистина да има и някаква наследственост.

# 26
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
преди известно време много се интересувах кога точно излизат бенките при децата, но разбрах че е различно на моята дъщеря на ръчичката точно на сгъвката на дланта около 5-6м. се появи първата бенка а сега съвсем скоро видях, че до нея има още една Simple Smile

# 27
  • Мнения: 2 111
На дъщеря ми й се появи бенка на дупето като беше на 6 месеца.Аз имам същата бенка  Simple Smile
Мисля че няма нищо притеснително.

# 28
  • Мнения: 8 999
Синът ми се роди с бенка на гърдите. С баща му имаме също доста бенки. Явно е наследствено.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 175
Моето момче има долу на крачето,веднага се забелязва,защото е по-тъмничка.Появи му се около 8 месец.
И аз мисля,че е нормално ,все пак няма човек без бенки.

Общи условия

Активация на акаунт