извеждате ли бебетата си навън в този студ?

  • 15 572
  • 185
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 5 539
Докато синът ми беше бебе, т.е. миналата зима, съм го извеждала всеки ден до -10, -15 градуса. На Боровец си спеше идеално в количката и не му беше студено.
Тази зима е по-кофти, защото вече в количка не стои, ръкавици не търпи, но все пак не пропускаме ден без разходка Simple Smile

# 121
  • Бургас
  • Мнения: 101
Излизаме само, ако е необходимо да се отиде до магазина или ако трябва да свърша нещо неотложно.

# 122
  • Мнения: 78
Ами само като се поотвърне температурата, най-вече към обяд и то ако няма мъгла или вятър. На терасата за по 10-15 минутки.

# 123
  • Мнения: 42
ние излизаме всеки ден с количката до магазина,който е на около километър,като разбира се я обличам много добре и оставам само очичките да й гледат.И да много е трудно с количката ,колелата ринат в различни посоки Crazy. Но е добре за нея,така се калява и се чувства много добре.Не излизаме ако много силно вали или има силен вятър или мъгла Hug

# 124
  • Мнения: 1 376
Дъщеря ми е почти на годинка... миналата зима съм я извеждала за кратко всеки ден. Беше кучи студ, аз едва издържах по 10 минутки, но беба си беше добре  Peace

# 125
  • Мнения: 74
И ние сме навън всеки ден,макар много майки да ми казват,че съм луда:))))нищо нека да съм...но детето ми  се чувства идеално.Единсвено не  го извеждам на силен вятър,силен дъжд и ..когато  е болен.

# 126
  • Мнения: 423
Аз не ги извеждам на разходка в истинския смисъл, бебето в количката, големите покрай нея. Но с колата, за да отидем някъде - да.

# 127
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Нашата педиатърка ме е толерирала да извеждам малкия и в по-студено време. А и аз така виждам нещата - не отглеждам цвете в саксия. Малкия приема разходките с голям ентусиазъм, дори и в мн. студено време. Признавам, че въпреки всичко понякога ме е страх да се задържаме по-дълго на вън. Общо взето карам на вътрешна преценка.

# 128
  • Мнения: 2 803
Да, стига да не вали и да не духа вятър.

# 129
  • Мнения: 306
По принцип новородено може да се извежда след втората седмица при минимална температура над 5 градуса.
Като по-голямки минималната температура за излизане е минус 5 градуса за около половин час.
За дъжда, мъглата и вятъра е ясно...

# 130
  • Мнения: 2 478
Когато синът ми се роди беше пролет,но въпреки това,педиатърката ми каза,че при температура на въздуха над 8 С и без силен вятър,за бебето е по-добре на вън.
Сега,почти на 2 години,го извеждам абсолютно всеки ден навън.

# 131
  • Мнения: 125
Извеждам. Навън му е по-добре. Е - кофти е с количката в снега, но, щом е за него Simple Smile

# 132
  • София
  • Мнения: 285
Извеждам вески ден, чувства се чудесно и спи като буба. На мен не студа ми е проблем, а преспите. Хванах мускулна треска от бутане на количката в тоя сняг Crossing Arms.

# 133
  • Мнения: 149
Аз съм малко зиморничава, но се калих покрай бебка, защото откакто се е родила съм я извеждала и при температура 0 градуса,
при мен от стоене вкъщи до 3 месечна възраст (родена съм през януари) нищо хубаво не  се е получило - при най-малката промяна на времето съм се разболявала
Разбира се избягвам валежи, мъгла и силен вятър

# 134
  • Мнения: 146
да дори мн за малко го извеждам Peace

Общи условия

Активация на акаунт