извеждате ли бебетата си навън в този студ?

  • 15 510
  • 185
  •   1
Отговори
# 165
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Когато няма мъгла или силен вятър - излизаме. Друг е въпросът дали на мен ми се излиза  Mr. Green, ама и кучетата намазват по някоя допълнителна разходка, така че всички са доволни.

# 166
  • Мнения: 57
обличам я добре и сме на разходка почти всеки ден Whistling

# 167
  • Мнения: 942
Дъщеря ми е почти на 7м. и при всеки удобен случай я извеждам. Не излизаме, когато има мъгла , духа или когато вали!
И ние така Peace Избягвам единствено влажното време и мъглата,но ина4е гледаме при всеки удобен слу4ай да сме навън,4е то вкъщи с тези две диванета не става и нестава Naughty

# 168
  • Мнения: 638
За студа не знам, но като погледна навън и като видя този смог Sick и лошо ми става. Аз като се покажа не мога да дишам, задушавам се и започвам да кашлям. Как да изведа детето на РАЗХОДКА  Cry ?

# 169
  • Мнения: 337
Аз родих края на януари 2007, беше студено, но започнах да я извеждам към средата на февруари. Само при много силен дъжд и буря не сме излизали.
До миналият ноември не е боледувала. Според мен няма лошо да я водиш навън. С подходящо облекло и за малко, мисля че няма да има проблем.

# 170
  • Мнения: 25
Здравейте и ние излизаме навън само когато има мъгла и дъж сме си в къщи но в такова време и на мен не ми се излиза.

# 171
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 584
Ние живеем на морето и вариант да не духа и да не е влажно почти няма. Въпреки това излизаме всеки ден независимо от времето. И в дъжд и в сняг пак сме излизали. Количката с покривалото, а аз с чадъра. Така е било и с каката, а тя е родена през януари. Като стана на 20дни я изведох и от тогава всеки ден  Grinning

# 172
  • Мнения: 142
Извеждам го. Времето рядко ме спира  Mr. Green Доколкото знам от мами с по-голям стаж от мен - бебетата се извеждат без притеснения до -10 градуса. Не е желателно да се излиза в мъгла, понеже въздуха тогава е най-замърсен, както и при силен вятър. Иначе извеждането е винаги полезно, разбира се при добре облечено дете. Чистият въздух си е добро закаляване, но детето трябва да е БЕЗ шал.

# 173
  • Мнения: 172
Дъщеря ми е вече голяма, но първата зима когато се роди, се разхождахме по 3-4 часа в парка на -4 -5 градуса. Тя спеше като къпана, а на мен ми тракаха зъбите Simple Smile Изобщо не съм се притеснявала от студа.  Резултата беше, че нито веднъж не се разболя и не вдигна температура, поне докато не я дадох на ясла на година и 7 месеца. После само ми беше трудничко докато я науча да спи в креватчето си, защото и зима, и лято спеше навън.

# 174
  • София
  • Мнения: 184
Откакто стана на 20 дни я извеждам, когато температурата е над 0 градуса и не е много ветровито или влажно.

# 175
  • Мнения: 1
 Moята кака е родена края на ноември .изведох я навън когато беше на 2 мес..преди това седяхме на терасата,а при слънчево време я оставях да спи навън целия ден.Малката ми дъщеря е родена края на юни 2006 .Беше на 10 дена като излязохме на вън/преди това нямах количка/а и след секциото не бях много смела.Откакто се е родила не сме спирали да излизаме,освен в силен дъжд и вятър. майките които излизахме замръзвахме а децата си играеха без да им прави впечатление студа

# 176
  • Мнения: 52
сина ми спеше на терасата и на вилата и при -7 градуса.ходим на разходка винаги когато не вали ДЪЖД,или не е МЪГЛА.Не се разболявал нето един път.Спи на най-много 16/17градуса.Сега дъщеря ни я гледам по същия начин. newsm10 newsm53

# 177
  • Мнения: 2 013
Сига да грее слънце,да няма вярър и да е поне над 5 градуса сме вън задължително!  bowuu

# 178
  • Мнения: 574
Ние сме на 7 месеца и не го извеждам всеки ден. Мисля че още сте малки за разходки. Може би само на тераската за малко. Но пак хубаво облечени

# 179
  • София
  • Мнения: 142
Ние сме на 7 месеца и не го извеждам всеки ден. Мисля че още сте малки за разходки. Може би само на тераската за малко. Но пак хубаво облечени
Всъщност, темата е пусната преди месец и половина, бебчето вече не е чак толкова малко.   Hug

Общи условия

Активация на акаунт