Иде Новата Година, ФЕВРУАРЧЕТА игриви стават все по-нетърпеливи

  • 14 460
  • 290
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 242
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!!!! НЕКА НОВАТА 2009 ГОДИНА ДОНЕСЕ НА ВСИЧКИ НАС МНОГО ЗДРАВЕ,МНОГО УСМИВКИ И НАЙ-СЛАДКИТЕ БЕБОЦИ НА СВЕТА Hug



НАЗДРАВЕ И ЗА МНОГО ГОДИНИ!!!!

Последна редакция: чт, 01 яну 2009, 00:16 от foxy81

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Да ни е честита новата 2009 г!!!!

Да ни донесе сладки бебоци в ръце
  Mr. Green

# 77
  • Мнения: 469
Честита 2009 година!Много здраве,щастие и най-хубавите бебоци през февруари

# 78
  • Мнения: 514
                               ЧЕСТИТА НОВА 2009 ГОДИНА!
                            Пожелавам на всички много любов ,здраве ,щастие и истински приятели!Много положителни емоций и НАЙ-вече прекрасни малки създания ,който да изпълват дните ни !!!!
Много късмет на всички вас и семействата ВИ!

От мартенките! Wink Wink Wink

# 79
ЧЕСТИТА 2009 ГОДИНА!!!
Искрено пожелавам на всички февруарки,а и на всички бъдещи и настоящи майки и техните семейства всичко най,най-хубаво.Най-чаканите и прекрасни малки същества да ни гушнат с малките си ръчички през тази година!И естествено здраве,щастие,късмет,усмивки,радостни събития и хубави моменти,споделени с най-близките ви хора  bouquet Hug  bouquet

(въпреки че при нас Нова Година е след малко над 6 часа Grinning)Ние вече отворихме първото шампанско преди 56 мин,накарах фамилията и на българския химн да стоят прави,хващаме и първи канал,тъй че следим всичко,обръщението на Първанката,гледахме и тримата тенори,въобще,много хубаво беше,само че освен мен и малката никой нищо не разбра Mr. Green

# 80
  • Мнения: 24
чнг на всички! Нека тази година да бъде за всички нас най-прекрасната година и когато му дойде времето да започнат да валят февруарските ни новогодишни подаръци

cheers на всички и много целувки и прегръдки   love001  love001  love001  Hug Hug Hug

# 81
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 784
Добро утро момичета  Hug
Честита нова 2009 бебеносна година !Да сте здрави и обичани!Много късмет и здрави бебчета!  bouquet
Честит имен ден на всички именници.Да е живо и здраво името ви!  bouquet
Тони83,браво на малкия Криско  Hug
Фокси,радвам се че си при нас,липсваше ни,пази се и полежавай повечко,ако трябва  Hug
Много стиснати палци на Гея  Praynig
Мия и аз съм като теб.Сутринта като станах имах ръждиво зацапване еднократно,много се стреснах и аз,чак ми потекоха сълзите,но сега го няма и съм по-спокойна,бебка ритка ли ритка,и снощи беше много активна.
Naiema,моите съболезнования  Cry За съжаление ние също чакаме тези дни такова събитие ,но със свекъра ми,ракът  го събори буквално са 1,2 месеца и сега е много зле   Cry Много исках да може да се порадва и на идващото бебче,но уви  Cry
Хубав ден на всички ,днес е ден за релакс   bouquet

# 82
  • Мнения: 17
Добро утро и за таз година мамчета. Нека да ни е честита и да ни носи само здраве, много радости около бебчовците, търпение да се справим с трудностите, много любов - да даряваме и да ни даряват с нея.

# 83
  • Мнения: 122
ЧЕСТИТА НОВА 2009-ТА НА ВСИЧКИ!!!
РАДОСТ, ЩАСТИЕ И ЗДРАВИ,ХУБАВИ БЕБЕТА!!!
И честито ми девето квадратче! Това беше последното квадратче- от тук натък вече става истинско, а не само картинка на екрана.

# 84
  • София
  • Мнения: 821
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!!
НЕКА НОВАТА 2009 ГОДИНА ВИ ДОНЕСЕ МНОГО ЛЮБОВ, ЩАСТИЕ, РАДОСТ, КЪСМЕТ И МНОГО БЕБЕТА! НЕКА СЕ СБЪДНАТ ВСИЧКИТЕ ВИ ЖЕЛАНИЯ И МЕЧТИ!
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!!!


Миленче, моите искренни съболезнования за свекърва ти!  Praynig 

# 85
  • Мнения: 46
честита нова година мили мамита!желая ви много детски смях да озари домовете ни

# 86
  • Мнения: 276
Честита Нова Година!!!
Нека ни носи само здраве, късмет, усмивки и най-прекрасните малки създания, когато му дойде времето.   bouquet

# 87
  • София
  • Мнения: 23
Да ни е честита Новата Година! Нека да е изпълнена с много здраве, щастие, детски смях и усмивки!
Още малко търпение за най-прекрасните новогодишни подаръци - здрави и сладки бебчета!






Честит празник и на всичи именици! Да са живи и здрави!

# 88
  • Мнения: 71
ЧЕСТИТА НОВА 2009 ГОДИНА!!!
ДА СТЕ ЖИВИ, ЗДРАВИ И МНОООООГО ЩАСТЛИВИ!!!
ТОВА Е НАЙ-ПРЕКРАСНАТА НИ ГОДИНА, ЗАЩОТО ПРЕЗ НЕЯ ЩЕ СЕ РОДЯТ НАШИТЕ НАЙ-ЧУДЕСНИ ПОДАРЪЦИ - ЖИВИ И ЗДРАВИ, ХУБАВИ И ОБИЧАНИ БЕБЕТА!!!


naiema, моите най-искрени съболезнования за свекърва ти. Дано тъжните дни за семейството ви да останат в отминалата година и  новата година започне с надежда за по-добро.

# 89
  • Мнения: 173
За много години на всички мами и техните семейства, да сте живи, здрави и много щастливи  Peace
Нека 2009 бъде по-добра, по-успешна и по-щастлива от предните години!!!  Flowers Four Leaf Clover

Миленка, моите съболезнования, колкото и да ни е мъчно такъв е живота, едни си отиват, други се раждат  Hug

Момичета, за мен първите минути на 2009 не бяха от най-щастливите, днес също ми е много тъжен ден, надявам се това да си остане само за първия ден на новата година и от утре всичко да е наред  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт