Иде Новата Година, ФЕВРУАРЧЕТА игриви стават все по-нетърпеливи

  • 14 432
  • 290
  •   1
Отговори
# 270
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 746
Миленка, честит рожден ден!
Желая ти само сълзи на щастие в очите!
Много любов, много красота, незабравими моменти!
Бъди щастлива, приятелко!
П.С. Леко раждане и прекрасно бебе!
Целуваме те с Алекс!

# 271
  • София
  • Мнения: 83
naiema Честит рожден ден.Пожелавам ти леко раждане и едно сладко бебче!

Вчера бяхме в Джъмбо.Да ви кажа не съм много очарована.Както ми беше писала атмосферче малко прилича на магазин за 1лев.Има интересни неща за дома и детски играчки,но за бебета доста трябва да избираш.Материите на дрешките не ми харесаха особено.Не че ще купувам скъпи дрехи,но искам матеията да е хубава и да ми харесват.А цените не мисля че в другите магазини са кой знае колко по-скъпи.
А днес съм на консултация newsm44 Не съм виждала бебчо от 01.12. нямам търпение.
В деветия месец колко пъти се ходи на консултация?

Пожелавам ви хубав ден!  Hug

# 272
  • Мнения: 0
Добро утро маминки

Радвам се че всички сме доволни от празниците и че вече се завръщаме и ще сме по-активни. Ние сме добре..аз да чукна на дърво други болки освен някоя друга контракция от време на време нямам.

Найема ЧРД. Пожелавам ти цялото щастие на света.

Колкото и да е странно аз се завърнах на работа. Няма как просто..тук такива екстри като болничен няма. Излизаш направо в майчинство 2 седмици преди датата на термина, но да сме живи и здрави. за сега съм добре и не е толкова зле да си идвам на работа.

Много целувки на тумбачетата от мен.

Имам и предложение за заглавие ... "Дръжте се ФЕВРУАРКИ не остана, скоро ще сме горди мами!"

Последна редакция: пн, 05 яну 2009, 10:42 от ladymax

# 273
  • Мнения: 56
Здравейте, мамета!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,naiema,бъди жива и здрава, много щастлива и скоро да гушкаш едно пухкаво и здраво бебче  bouquet
Деска, сега си викаш " Ох, да свършва всичко по-бързо", а после ще си викаш " Леле, колко добре ми беше сокато бебо беше в корема" Grinning Няма угодия, да знаеш, сега те боли и ти е дискомфортно, после ще се притесняваш за детето, недай си боже ако има колики ще ти се струва, че свършва света, но хубавото в цялата работе е, че всичко отминава, просто трябва време и търпение Wink
 ladymax, харесва ми заглавието newsm10
Коте, и мен ме боли повече лявата ръка, само че при мен болката е съсредоточена в китката и дланта, явно подуването е доста голямо и на моменти не мога да си свия пръстите от болка и дебелина Sad
Иначе от снощи имам болки долу ниско, явно са някакви подготвителни контракции, дано не се засилят, че още му е раничко на жужу да излиза, ние сме се разбрали да почака още малко, кво ще парви навънка на този студ Wink
Хубав ден на всички и се пазете, навън е студено и хлъзгаво  love001

# 274
  • София
  • Мнения: 23
Имам и предложение за заглавие ... "Дръжте се ФЕВРУАРКИ не остана, скоро ще сме горди мами!"

newsm74

larakroft1, аз вече ще ходя всяка седмица на преглед.
И аз днес ще ходя при доки.  fingerscrossed на всички, които днес са на преглед.

Пазете се и внимавайте в това време  Hug Hug Hug

# 275
  • Мнения: 71
Привет мами-сладурани,
Честит рожден ден Naiema, да си жива и здрава, обичана и щастлива!!! Пожелавам ти също през февруари леко раждане и незабравима среща със здраво и красиво бебе!!!
 И аз се присъединявам към проблемно-спящите, всичко ме боли - стави, таза, костите, ръцете ... и нямам търпение да вляза в 9-ти мес, за да чакам ?!спокойно?! раждането. Усещам и някакво изтръпване на корема - може би са контракции, но не ме боли, какво усещате при контракции, аз незнам дали ми се стяга корема? Иначе сме си 2 в 1 и продължаваме да се носим в големия корем ...
Днес се пробвах да звънна на моето JP, ама явно е отпуска. Тя е педиатър и искам да поеме и прегледите на бебчо като се роди.
Инче, радвам се, че си вече добре.
А наистина какво стана с Ива, някой чу ли се с нея? На срещата си беше добре.
Албенче, Дидеронче и останалите - добре дошли отново след празниците!
Добре е наистина, че всички са доволни от празниците, само не се поддавайте на лошо настроение, вижте пухкавият сняг и събудете детското в себе си  Hug
  Оххх, така ми се карат ски... или кънки..., даже ги сънувам, ама тая година - няма, ще си гледам евроспорт и Витоша от къщи и ще дундуркам бебе - май си струва  Laughing
    Ние на нова година си бяхме частично в къщи /до 10 часа/, за вкъщи направих огромна капама и баница с късмети. После слязохме в кафе на наш приятел /на 5 мин от нас/, където си бяхме само нашата компания. Аз правих и за там баница с късмети, имаше и много мезета, събрахме се 20 човека, от които 4 бременни жени - останалите се съобразяваха с нас и не хвърляха пиратки. Беше много весело, даже играх дунавското хоро #Crazy с големия корем. Не можах да повярвам, че издържах до 3 и половина.
 Е, този път и аз се поувлякох с писането, ама ..., сега отивам да гледам ски по евроспорт,
хайде доскоро, пазете се много,
  love001   love001 newsm10

# 276
  • Мнения: 1 134
Naiema, честит рожден ден! Желая ти, само хубави неща да ти се случват, много щастливи мигове и много детски смях край теб!  bouquet

Хубава седмица на всички! Hug

# 277
  • Мнения: 15
Добро утро и от мен бремелинки!

NAIEMA -  ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!

Пожелавам ти много здраве, сила и близки които да те подкрепят за да родиш и отгледаш едно хубаво, здраво и пухкавко бебенце!!!

Момичета аз днес станах, изпратих татито на работа, поизчистих малко къщата, че то от толкоз дни мързел и лежане, нищо не съм пипнала. А и мъжът ми като е до мен, нищо не пипам. Просто се наслаждаваме на взаимния си мързел.  Сега бебко малко ми го връща от чистенето, ама ще изтрая. Сложила съм и една манджичка да къкри на котлона, та така.

Да ви кажа на мен ми е за първи ден в къщи, когато нито съм болна, нито съм в отпуск. Това от 11 години не ми се е случвало ей така да съм в къщи и да ви кажа честно не знам какво да правя. Просто съм супер дезорганизирана. Надявам се че ще влезна в ритъм, но като че ли бебко ако е до мен вече ще съм по- добре, поне така си мисля. Добре че сте вие, че ми е и скучно.

Аз следобед съм на последен преглед при гинеколога, който ми води ЖК и ще ми издава документите за болницата. После отивам при моето джипи, за да я питам дали тя ще се съгласи да стане джипи и на бебето?

Аз да ви питам нещо. Абе в нашата кооперация на първия етаж има една д-рка, която е детски педиатър. Гледам че ще ми е много удобно ако бебока е при нея, защото е само на 4 етажа под нас, ама се чудя защото тя лекува с хомеопатия и не знам. Просто още нямам много доверие в тази наука, пък знам че бебоците примерно като вдигнат температура и трябва да се действа веднага, а хомеопатията е с по-бавен резултат, иначе е ефективна. Дайте ми съвет, ако можете.

Чао за сега, ще ви пиша по - късно. Сега ще пия кафе с една комшийка, която има две деца. Голямото е момченце на 3 годинки, а малката принцеса е на 6 месеца. Та ще ми дава съвети и ще ме обучава. Ако разбера нещо полезно веднага ще ви пиша.

# 278
  • Мнения: 3
ЧРД Naiema желая ти много здраве,любов,успехи,положителни емоции и много,много детски смях.

# 279
  • Мнения: 1 796
Аз да ви питам нещо. Абе в нашата кооперация на първия етаж има една д-рка, която е детски педиатър. Гледам че ще ми е много удобно ако бебока е при нея, защото е само на 4 етажа под нас, ама се чудя защото тя лекува с хомеопатия и не знам. Просто още нямам много доверие в тази наука, пък знам че бебоците примерно като вдигнат температура и трябва да се действа веднага, а хомеопатията е с по-бавен резултат, иначе е ефективна. Дайте ми съвет, ако можете.
Биби, аз съм за хомеопатията, но много зависи доколко тази лекарка наистина разбира, че  има и такива, които са карали курсове 2 седмици и те хомеопати се пишат ooooh!

# 280
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 781
Здравейте пак,
Току що се завърнах от доктора,ходих да си взема болничния,от днес официално съм в отпуска newsm44 .Ходихме с таткото да избираме кошарка,капарирахме си една ,много е готина и си купихме и едно комплектче за кошарата,страхотно красивичко,много съм щастлива.Май,май ме обзема треската за пазарене на бебка.Вчера си харесах и един комплект на Авент -4 шишета,биберон залъгалка + биберони за шишетата + четка за почистване на шишетата за 49 лв общо,та му се чудя ,но според мен излиза много изгодно и ще го купувам  Peace
bibi_iv ,и аз съм така,много съм дезорганизирана,не съм свикнала да лежа в къщи ,но пък от друга страна трябва повечко да си почиваме ,че после като дойдат бебешоците и ще ни разкажат играта  Joy

# 281
  • Мнения: 649
emym

Деска, сега си викаш " Ох, да свършва всичко по-бързо", а после ще си викаш " Леле, колко добре ми беше сокато бебо беше в корема" Grinning Няма угодия, да знаеш, сега те боли и ти е дискомфортно, после ще се притесняваш за детето, недай си боже ако има колики ще ти се струва, че свършва света, но хубавото в цялата работе е, че всичко отминава, просто трябва време и търпение Wink
 
Еми така е, но за какво чакаме толкова. И с притесненията ще се справим, само всичко да е наред с бебоците.

Момичета аз от вчера уча за един изпит и съм малко  Crazy С тоя голям корем ми е малко зор, слагам лекциите върху него, а бебо почва да ги подритва. Явно хич не му допада това дето си го учим сега  Joy

Днес си занесох и болничния до офиса , дано само ми го подадат навреме.

Хайде чакаме отчет от прегледите.
Като влезнем в 9-я през колко време трябва да ходим на ЖК?

# 282
  • Мнения: 179
Добро утро

Naiema, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  bdbaloni

bibi_iv  аз също съм ЗА хомеопатията, лекувам дъщеря си от година и половина по този начин, но наистина трябва да намериш добър лекар.Но със сигурност ще разуча как стоят нещата с лекуването на бебета, защото определено предпочитам хомеопатията.При дъщеря ми даде много добри резултати.

Тази седмица и аз съм на лекар да видим бебето  и да ми даде болничния.И вече е време по малко да си стягам багажа.Иначе и аз си охкам и пъшкам, боли ме гърба и кръста, а за киселините да не говорим....миналата нощ ме умориха, заспала съм чак към 6 сутринта.

Момичета , да ви питам нещо.Меря се в събота колко кг съм, мерих се и сега преди 1 час.Възможно ли е теглото да ми варира в рамките на няколко дни с цял килограм и нещо????   newsm78

# 283
  • Мнения: 5
моята докторка каза че около на 15 дена ама др доктори може да викат и на вс седмица

# 284
  • Мнения: 242
Момичета , да ви питам нещо.Меря се в събота колко кг съм, мерих се и сега преди 1 час.Възможно ли е теглото да ми варира в рамките на няколко дни с цял килограм и нещо????   newsm78
Според мен зависи по кое време си се мерила.А иначе док на мене ми каза,че /лично аз/ качвам в момента доста,защото вече почти съм се обездвижила...И колкото и да не ям,все пак събирам достатъчно течности в тялото си,които ми покачват теглото поне с 2 кг. Иначе аз за последните 5 седмици съм качила общо към 3.5-4кг,което си е доста,но..какво да правя.Вече не зависи явно от мене...Стигнах +17.5кг и вече спирам да се тегля.Колкото-толкова..по-слаба засега няма да стана.

Общи условия

Активация на акаунт