Защо така се подиграхте???

  • 8 067
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 275
Т.е. за външно оплождане.
Имаше друга тема,
pypy82 не се сърди на никой,но наистина мислиш доста.........незряло за жена ,която иска да става майка
Цитат
Абсолютно невъзможно е
е отговорът ми и по двете ти теми

Разбрах вече за какво иде реч.
Наистина трябва да се консултирате със специалист, колкото и да е деликатна темата.
Възможно е оплождането по този начин. Да ли е приемлив - всеки знае отговора за себе си.

п.п. Подигравките не са градивни в случая...

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
Не съм чела другата тема, а и момичето явно не е много в час, но наистина защо смятате, че от вкарана с пръсти сперма не може да се забременее? Може, естествено Simple Smile

# 17
  • Мнения: 367
Напълно е възможно стреса от мисълта, че сега непременно ще се прави бебе, да окаже неприятен ефект върху ерекцията.За да се прави секс е нужно спокойствие и наслаждение от самия акт. Според мен просто се отпуснете и правете секс, колкото може по-често. Толкова много жени са забременели, когато са се успокоили и оставили фикс-идеята за бебе. И при нас също се случи така.

# 18
  • Мнения: 2 168
Мъжът ти трябва да се отпусне и да спре да приема това като задължение!

# 19
  • Мнения: 2 374
Нека използвам темата и да попитам, дали мога да си направя клизма като си слагам вода и сапун от чашка,щото с тва маркучЕ не ми е гот?

# 20
  • Мнения: X
И аз не съм чела другата тема, но нещата станаха малко "Присмял се хърбел на щърбел."  
Естествено, че може да се забременее така. Хич не е смешно, когато на глупав въпрос даваш глупав отговор, да не говорим, че въпроса не е глупав и проблема действително е сериозен.

# 21
  • Мнения: 860
Здравей,
абстрахирам се от всичко написано до тук, незнам защо го пишат дори и да е шега както се съмняват...не е красиво и толерантно за мен да се пише така.
Но ти не забравяй-Светът е шарен!

Успокои се и ако смяташ че има проблем и виждаш че няма да стане така-посетете акушер-гинеколог и поговорете с него за нещата относно забременяване тип " ин- витро". Раждах с момиче забременяло точно така, но не е ин-витро процедурата и на нея са и спестили хормоналната атака на организма - което е добре. Не си споменала от кои град си за да те насочат тук или аз към специалист но предполагам има кои да питаш около теб за добър гинеколог. Наистина е важно това да не ти става фикс идея, бебето е нещо много специално и неговото зачеване е нещо много тайно и красиво не го прави като задължение и изпълнение на твое искане. Момичето за което споменавам са опитвали година и повече, това не става с магическа пръчка. Изчакай дай си време, и ще стане всичко както го искате.
Когато видиш 2 чертички очаквам да пишеш пак Simple Smile

Една моя близка лекарка казва така- кое е най-сладкото на бебетата? - Отговорът - Правенето!
Насладете му се, а не го правете по задължение. Знам че е лесно да се каже и трудно да се направи но повечето са били на твое място и те разбират.

Весело посрещане на Новата година ти пожелавам и нека тя ти донесе едно здраво красиво бебче! Hug

# 22
  • Мнения: 2 374
И аз не съм чела другата тема, но нещата станаха малко "Присмял се хърбел на щърбел."  
Естествено, че може да се забременее така. Хич не е смешно, когато на глупав въпрос даваш глупав отговор, да не говорим, че въпроса не е глупав и проблема действително е сериозен.
Ами не дори и да може да забременее така ок,просто в нейния случай би трябвало да се съветва с лекар.

# 23
  • Мнения: 1 796
Не съм чела другата тема, но смятам, че с мъжа ти е най-добре да се консултирате със специалист, не с форума.
Мисля, че мъжът ти първо трябва да се успокои, не го притискай, всичко ще се оправи Peace

# 24
  • Мнения: 6 274
Ако приемем, че всичко това е вярно, не мисля, че ние тук, във Форума можем да ти кажем как да забременееш...
Лекарите са тези, които дават такива съвети...
И доста често са успешни.....
Wink

Последна редакция: вт, 30 дек 2008, 23:36 от Джуличка

# 25
  • Мнения: 1 353
Най добре да опиташ да видиш какво ще стане  Mr. Green

# 26
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

   По този начин се прави инсеминация.Мъжът се изпразва и лекар вкарва сперматозоидите с подобие на спринцовка във влагалището на жената.

# 27
  • Мнения: 2 957
Аз не разбрах как така свършва без да му става  newsm78

# 28
  • Мнения: 4 753
Т.Е. свършва когато не е при мен????

Т.е. когато е при съседката ли???   newsm78 


Трябваше да прочета предишната ти тема, за да разбера какво питаш... Отговора ми е ДА - може да се забременее така...

# 29
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


    Забравих да кажа, че при инсеминацията спермата първо се обработва от лекаря.В противен случай от замърсяване може да се стигне до много тежки последствия за жената.Тъй че не е препоръчително "вкарването с пръсти".Просто прочети малко информация, преди да бъдеш толкова обидчива!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт