Пробиотици или пребиотици?

  • 3 682
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 336
Щуролина защо не харесваш Нестле? И аз не съм голям фен, но ми е интересно твоите причини какви са ... При мен нехаресването е на основа на мнения на други майки, иначе Дани си го пие с удоволствие и не сме имали проблеми с НАН.

# 16
  • Мнения: 3 993
Little wingels
...Аз не съм съгласна като живея в България (защото и аз живея почти половин година в България) да купувам "по друго" мляко. Независимо какво е. Не съм съгласна че не трябва да ме интерисва. Напротив ТРЯБВА. Защото сме в Европа и не трябва да ни правят на балами. А дали те интерисува, че Аптамил е много по скъп в България отколкото в Италия. И при какви заплати. Сравненията за теб....
...Аз никога не съм твърдяла че Аптамил не е добро мляко. Напротив. Лично за мен е добро, но има и по добри такива. Давала съм Аптамил в началото. Твърдя, че този, който се продава в България е различен от този който се продава в Италия и като СЪСТАВ.

shturolina би ли обяснила, моля, какво имаш предвид под "по друго" мляко? Би ли обяснила какви са разликите между Аптамил, продаван в България и този, продаван в Италия? Твърдиш, че втория е "по-добър", но имаш ли доказателства?
И не, не ме интересува каква е цената на Аптамил в Италия, понеже аз си го купувам в България. Сравненията не са за мен, понеже не ме интересуват, но явно са за теб, тъй като ти продължаваш да ги правиш.

# 17
  • Мнения: 53
Пробиотици  Peace Peace В момента сме на Лактана био с пробиотици и съм страшно доволна. В началото давах Аптамил имунофортис, но от Лактаната съм по-доволна.

Общи условия

Активация на акаунт