"Новата година с коремчета празнуваме, а следващата МАРТенчета ще целуваме"

  • 13 334
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 459
Добро утро и от мен!
Първо отчет за късмета да дам - падна ми се Надежда!

Искам да поздравя първата мама в отбора и да и пожелая скоро да гушка бебчето си  Hug
Стискам палци и на Даниелка, да се размине възможно най-леко и нейния проблем и всичко да е наред накрая  Praynig

Сега да ви се оплача и аз малко. Преди няколко дни, докато бяхме още на обиколка из страната ми се случи нещо доста стряскащо. Събуждам се аз сутринта, отивам веднага до тоалетната естествено и какво да видя - цялото ми бельо мокро.
Настана шаш и паника. Рев, не мога да обясня на милото какво ми се е случило... Обадих се на моята докторка и тя ме прати в най-близката болница да проверят какво е. Отиваме ние в близкия по-голям град, минахме през спешното и се озовахме в отделението Патологична бременност (в този момент това те стресира още повече...). В крайна сметка се оказа, че не са ми изтекли водите  Stop било е вагинално течение, което се е събирало във влагалището известно време и е изтекло наведнъж. А много вероятно и мехура ми да е изпуснал нещо без да го усетя  Embarassed

Стана малко дълго, но исках да ви се оплача. Знам че вие ще ме разберете най-добре какво ми е било.

А сега ви пожелавам весело посрещане на новата година и 2009 да е най-щастливата за вас.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Честито първо декемврийско мартенче Биляна! Да е здрава и бързо да наддава и скоро да се гушкат вкъщи!
Много стиснати палци от мен за Даниелка, дано да е в ръцете на добри лекари и всичко да е със щастлив край!
На всички ви пожелавам весело посрещане на новата година, да няма повече тревоги тук и единственото ви влизане в болница да е свързано с успешно раждане и гушкане на здрави бебчета!


# 17
  • Мнения: 361
здравейте мамчета Hug
Темичката е страхотна Hug
На мен ми се падна ЗДРАВЕТО- другото ще си го купим.
Стискам палци за Даниелка, да се прибира вкъщи и да е наред всичко.
Много позитивна енергия и на Билянка на Танчето, бързо да наддавате и да се прибирате, че да ви видим какви сте сладурани.
Мили мамчета, весело изкарване на Нова Година. Леко с приготовленията, да си почивате хубаво и довечера да изпратим една година досла ни много щастие и да посрещнем една още по-красива, по-щастлива и по-благополучна година.Обичам ви всички и ви пращаме много  Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 5 285
Момичета, ще разчитам някой да изтегли късметче и за мен, че под Линукс баницата не тръгва  Embarassed

Весело посрещане на новата година! Ние сме в ужасяващо насред-ремонтно-състояние вече трета седмица (ден работят, иде празник - почивка - и после пак), а като видях как лепят тапетите, и ми се реве - по-добре да не ги бяха сменяли...

Зелено човече, щях да те питам, дали ходи на офталмолог, ако си доволна можеш ли да ми препоръчаш някое име, че и мен това ще ме чака след НГ, не държа да е по ЗК, може и да е на частно само да е добър и да си свърши добре работата

Още не съм ходила на очен лекар, но при мен нещата коренно се промениха за 1 ден - оказа се, че за 2009 г. са отрязали бременните от здравната застраховка, която ползвам. Така че ми предстои смяна на ЖК (смятам да ида в Т. Киркова) и като ме запишат, ще се поинтересувам те ли ще ме насочат за очен лекар или аз трябва да си търся. Иначе бях си записала час за януари за 2009 г. за очен лекар (по застраховката), но ще изчакам да видя какво ще ми кажат. Аз имам близо 7 диоптъра, но пък последно налягането ми беше добро, така че...
Иначе очен лекар, където ходя аз, в медицинския център на Женерали Закрила на Дондуков (малко след пресечката с В. Левски - пада се срещу Английска ли беше, каква гимназия беше). Записва се час по телефона, номерът е 94 20 700, та очният лекар е д-р Наталия Вълова, много съм доволна. Да предупредя, че сигурно е скъпо, но нали досега ми го покриваше застраховката и не съм даже питала колко струва.... За съжаление не работят с направления.

# 19
  • Мнения: 267
Мами много весело посрещане на НОВАТА ГОДИНА, много любов и здраве,най - здравото и пухкавко бебче през март и много да се обичате.
от късметчетата  ми се падна пак учение (то няма край ),ще зема мн учена да стана  Laughing и на баницата в кащи ми се падна учение  newsm78, май има нещо вярно.
Абе и ние първо се бяхме ориентирали за евтин вариант на колички,но както и да ги смятахме със всичко необходимо излизат около 700 , 800 лв и повечето ни познати не са доволни от тяхните,затова решихме да минем на този вариант, а и мисля че ще ми варши работа 2 години.  Praynig.
И аз имам сутрин някакво течение,което ме притеснява,казах на моя д-р,взе ми секрет и нямало проблем  newsm78,незнам нормално ли е?

# 20
  • Ловеч
  • Мнения: 184
Минавам само да се отчета и какво заварвам. Стиснати палци за Даниелка и от нас. Да ни е на късмет Декемврийското мартенче, разбързала се мома Биляна да е жива и здрава за радост на всички. Весело посрещане на новата година  bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 5 757
Слънце, страхотна тема!  Hug От баницата ми се падна нещо от рода на "последното парче е най-хубаво, нека винаги се пада на теб"  Crazy Laughing Зелено човече, теглих за теб - пада ти се учение  Simple Smile
Болничките да оздравяват бързо!  Praynig Peace
Мисля пак да се включа после, та ще ви пожелавам разни неща по-късно  Simple Smile

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Цитирам ви последният смс който получих преди малко от Даниелка : Съдържанието на белтък в урината е положителен и събирам вода и се подувам. Кръвната плазма ми намалява и ми преливат. Бебчо е добре. Весело изкарване на всички!!!

# 23
  • София
  • Мнения: 5 757
 Sad На прееклампсия ми прилича, щом и кръвното й беше високо преди... сега с отоците и албумина... нищо чудно скоро да си имаме ново бебче. Само дано всичко е наред!  Praynig Praynig Praynig Много й стискаме палци!  Praynig Hug Praynig

# 24
  • София
  • Мнения: 1 103
 И аз да се отчета - от баницата ми се паднаха парите , което хич не е лошо. Може да е защото мъж ми ще участва в Стани богат, вчера му се обадиха и е голяма радост вкъщи. Голям фен е на предаването от години и сега започва четенето на де що има енциклопедии вкъщи и в интернет.
 Относно празнуването и приготовленията няма да се престараваме, защото аз никъде не мога да мръдна, пък и нали бебчетата са най-важни. Живот и здраве ще има да празнуваме с децата.
 Стискам палци с Даниелка всичка да е наред  Praynig
 Пожелавам на всички весело посрещане на Новата 2009 Година и нека тя да ни донесе много здраве, любов и естествено здрави красиви и послушни бебчета.
 

# 25
  • Мнения: 36
Здравейте, дами!
Аз съм от априлските мами и минавам само да ви пожелая весело посрещане на Новата 2009 год. , която да ви донесе всичко онова, което ще ви направи безкрайно щастливи Heart Eyes!!!
...и честито талисманче- декемврийче bouquet!!!

# 26
  • Мнения: 201
Ето го и нашия късмет - Любов. Любовта е временно умопромачение, което се лекува с женитба. Този, който обича, вярва в невъзможното. Много хубав късмет Peace

Весело приготовление и изкарване на Новата Година  bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 5 757
miramar , успех на мъжа ти в Стани богат.  Simple Smile И моят участваше, но преди години, още не бяхме гаджета даже, но аз бях с него там. Отказа се на 2500лв  Simple Smile Интересно е. Ти ще ходиш ли с него?

# 28
  • Мнения: 5
Купон - сериозен курс ти предстои с игри и танци до зори   е моето късметче от новогодишната баница, е много му се зарадвах нали преди няколко дни споделих, че така лудо ми се купонясва и сега макар и виртуално ми се сбъдва желанието, макар, че изобщо няма изгледи за това...но знае ли човек??? newsm44
Сега искам да пожелая на всички невероятни мигове по изпращането на старата и посрещането на НОВАТА ГОДИНА. Нека 2009 г. бъде по-добра, по-щастлива, да царят мир, любов и благодат във всяко човешко сърце, а на бъдещите мами пожелавам и още най-важното -  благополучно да прегърнат своите малки сладки бебенца, които да ни бъдат живи и здрави и най-главно основание за щастието ни занапред! smile3504 Nature Snowman Tada

# 29
  • Мнения: 696
Слънцеее, темата е супер!!!
От баницата с късметите горе ми се падна: :любов
Весело изкарване на всички довечера!!!

Общи условия

Активация на акаунт