"Новата година с коремчета празнуваме, а следващата МАРТенчета ще целуваме"

  • 13 360
  • 301
  •   1
Отговори
# 270
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
В събота докторите са и казали, че резултатите от изследванията й са били срахотни. Оплитането на пъпната връв не е свързано с причината заради която лежеше в болницата.  Hug Hug

# 271
  • Мнения: 222
Слънце, оплитането на пъпната връв ли е причината за спирането на сърдечната дейност на бебката, имаш ли информация?  smile3518

# 272
  • Мнения: 28
 smile3518 Не е чесно,нали е под лекарско наблюдение.Те не са ли забелязали?

# 273
  • Мнения: 267
Егати лошия късмет, при все, че колкото зле и беше, толкова все пишеше, че бебето е добре. А заради липсата на сърдечна дейност ли се е наложило раждане, или е обратния процес? Лоша работа, кураж на майчето.

# 274
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Слънце, оплитането на пъпната връв ли е причината за спирането на сърдечната дейност на бебката, имаш ли информация?  smile3518


Ами да то няма друго какво да е. В такъв случай бебето се задушава и умира в корема на майката ( офф много ми е трудно да го напиша това). И ако не се реагира на време е опасно и за майката, защото може да се получат усложнения.
По думите на Даниелка за тези 10 дни от какво е в болницата не са я гледали на видеозон ( което е очудващо за мен) а само са и слушали тоновете. И вчера или в събота не можах да разбера и аз са я извикали пак да чуят тоновете, но не са успели да намерят сърдечната дейност и ЧАК ТОГАВА кадърните ни доктори са решили да я видят на вхографа, но нищо не успяли да видят - всичко било размазано. Вчера е получила контракции и снощи е родила. Звучеше доста добре до по тел. Мисля си, че не е загубила надеждата. Дай Боже в най скоро време да се възстанови и отново да види двете черти. Искренно й го пожелавам!!!

# 275
  • Мнения: 48
Милата Даниелка -не е никак честно  newsm45
Много тъжно ми стана -надявам се и по рано от 6 месеца да е отнова бременна и без никакви усложнения  Hug

# 276
  • Мнения: 698
НЕ Е ЧЕСНООООООООООООООООО
СУПЕР ГАДНО МИ Е И ТЪЖНО. НЕ ИСКАМ ДА Е ИСТИНА
МИЛАТАААА  Hug

# 277
  • Мнения: 222
Добре де, как може веднъж да не са я погледнали на видеозон за тези 10 дни  fight Може ли да има такива лекари  newsm78
Не е честно!!! Много ми е тъжно за Даниелка  smile3518

# 278
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Добре де, как може веднъж да не са я погледнали на видеозон за тези 10 дни  fight Може ли да има такива лекари  newsm78
Не е честно!!! Много ми е тъжно за Даниелка  smile3518

Нямам думи и аз за това. Толкова време в болницата и поне 1 път да не я видят на видеозона. В крайна сметка бебе носиш в утробата си. Абе некадърници големи. Това е България!!!  #Cussing out #2gunfire

# 279
  • Мнения: 28
Шибаните доктори,които претендират че са такива,а за никъв к..р не стават #2gunfire

# 280
  • Мнения: 361
много мъчно ми стана за Дани. Много е лошо това, което се е случило.
Аз направо незнам какво да пиша. При все, че онзи ден си писах с мъжа и каза, че е ок.
ох, дано това е последната ни лоша новина.
Направо незнам как се чуства Дани. Но силно се надявам да не губи вярата си и следващия път да е успешно всичко. Hug

# 281
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Как може бе, за къде ги пазят тез ехографи ... що не ги ползват.
Аз имам някво такова наблюдение, имат апаратура, могат да правят изследвания, ама чакат ... кво да се случи най-лошото и после почват да нищят случая.

# 282
  • София
  • Мнения: 673
Дани, ние сме с тебе!

А тия доктори си плачат за бесилото #Cussing out #Cussing out Просто нямам думи.

# 283
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Отдавна не съм влизала и сега ми се доплака. Много съжалявам за Даниелка и се надявам скоро да се възстанови:cry: Cry Cry
Егати лекарското наблюдение.

# 284
  • Мнения: 3 621
Жестоко е да чуеш, че бебето ти няма сърдечна дейност, а след това е непоносимо жестоко да чакаш за да родиш мъртвото си бебе ...
Даниелка пожелавам ти много сила и кураж
 Flowers Rose Flowers Rose за твоето ангелче


п.п. Идиотско е, че всичко се е случило докато е била в болница под лекарско наблюдение и това е можело да бъде диагностицирано навреме и да се реагира адекватно, истината е обаче, че ако за Даниелка това е нейното дете, за лекарите, тя е просто поредната бременна, а след нея и около нея има много други, толкова е бездушно отношението им ... незнам изобщо някои лекари как спят ...

Общи условия

Активация на акаунт