Дързост и красота - 16 или "Гордост и предразсъдъци"....

  • 25 855
  • 439
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 371
Хоп и от мен в новата темичка. Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 9 979
Честита Нова година! Да е "дръзка и красива"! Wink

# 17
  • Мнения: 4 594
запис аз вече не следя сериала ,но влизам в темата да се информирам santa2 Nature Snowman

# 18
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Здравейте.И така:
Споровете за партньорството на Торн в Спектра продължават с обявяването на поредното състезание между двете къщи.Ако Торн загуби,ще се върне във Форестър,а ако спечели,родителите му ще изкупят дела му в компанията и ще го пуснат.
Рич,Бриджит и Брук разказват на Томас за номера ,който Амбър се опита да скрои на Рич.Той е объркан,трудно му е да приеме  това,което е имало между тях.Не вярва,че Амбър би направила такова нещо. ooooh!
Сали се опитва да отклони поредното състезание,но в крайна сметка се съгласява.Който спечели,ще получи Торн.Уведомява хората си в компанията за предстоящото състезание.
Амбър отива да обясни на Томас защо е дала снимката на Бриджит-била се притеснила за репутацията на Рич.Всичко било за тяхно добро.Искала да ги предпази.Томас е разочарован  и смаян от Амбър."Прекалено добър си за нея,сине"-казва Рич на сина си-"Скъсай с нея още сега".
Бриджит е при Ник и спорят за станалото.Той е убеден,че Амбър има основание,защото на Рич не може да се вярва.
Амбър е актриса от класа-пуска водопади сълзи,имала добро сърце,обичала всички в това семейство...общо взето всички познати средства на манипулацията са в действие. newsm45 Томас иска да остане насаме с нея,баща му е притеснен,че тя ще успее да убеди сина му и с това ще го загуби завинаги.
Томас предлага да се разделят временно,от което Амбър изпада в истерия. smile3511
Амбър си тръгва крайно нещастна с размазан грим и съсипана.Нарича Рич надут и арогантен негодник.Все пак се опитва да остави капка съмнение у Брук.Рич й казва,че дори адът да замръзне,тя никога няма да се върне в това семейство. Rage
Бриджит кани Ник да отидат на ски с цялото й семейство.Целува го в знак на благодарност за подкрепата,която й е дал.
Амбър пътува с колата,по радиото съобщават лоша прогноза за времето,в главата й звучат думите на Рич:"И дори адът да замръзне...."Тя спира-пъклена мисъл се заражда в главата й..." smile3508 Приготви си,Рич"-вероломно се усмихва тя...

# 19
  • Мнения: 4 496
Амброзия приличаше на Гарванът с този размазан грим...
Мисля си, че не е лошо момичето дълбоко в същността си, но имаше кофти начало. Не може така, с рогата напред.... Naughty А започне ли се веднъж с изнудвания и измами, до нищо добро няма да доведат... Crossing Arms

Наближава моментът с връщането на Тейлър. newsm18

# 20
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Амброзия приличаше на Гарванът с този размазан грим...
Мисля си, че не е лошо момичето дълбоко в същността си, но имаше кофти начало.
И пътят към ада е постлан с добри намерения. Лично аз не можах да й повярвам.Наистина не може да я караш ей така,интуитивно,пък после да мажеш и гладиш...Сега е намислила пак нещо,но като я разобличат следващия път,пак ще има:"Не исках,моля ви,дайте ми шанс" или другата песен:"Не ме приемате,защото съм бедно момиче от Фърнест Крийк"

# 21
  • Мнения: 3
ЧЕСТИТА НОВАТА ГОДИНА И ОТ МЕН
ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ /ПЪК ДРУГОТО СЕ КУПУВА/

а КОГА СЕ ВРЪЩА ТЕЙЛЪР newsm78 ДАНО НЕ ГО ИЗПУСНА





# 22
  • Мнения: 4 496
След сватбата на Ник и Бриджет. А те още се опознават, така че има време.

Днес Бриджет ми беше доста смешна с този потник от трико и супер елегантни обеци... Joy

# 23
  • Край ''синьосиньото синьо море''
  • Мнения: 413
ЧНГ МНОГО СЛЪНЦЕ И УСМИВКИ В ДОМОВЕТЕ НА ВСИЧКИ newsm51А сега по темата:Ама много мръсен поглед хвърли Амбърчето накрая.Май нова Шийла се задава...

# 24
  • Мнения: 4 496
О, ще направи опит, но няма да стъпи на Шийла на малкото пръстче. Mr. Green

# 25
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Здравейте горди, красиви и без предразсъдъци  Hug Grinning

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ! ПОЖЕЛАВАМ ВИ ЕДНА ГОДИНА ИЗПЪЛНЕНА С ЛЮБОВ, ТОПЛИНА И ЩАСТИЕ!  Heart Eyes

Днес ми е първи работен ден след дълга почивка и още не мога да вляза в ритъм  Grinning
И колкото, за да бъде по темата - в този филм ми прави вчепетление, че важните решения се взимат в някакъв игрови формат.. все са състезания, все са борби.. страшни олимпийци са.. Laughing

# 26
  • Мнения: 4 496
Те във всичко са олимпийци бре. Забременяване, раждане, възкръсване, моделиерство, музика и песни, рисуване- всичко е игра за тях

# 27
# 28
  • Мнения: 643
Мерси за разказа!

А Дикънчо продължи ли да джока или днес не ги дадоха?

Явно се заформя вече интригата между Бриджит и Никито , ще следя с интерес!

# 29
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Дикан е оставен засега да се бори със своите демони.Акцентът е другаде:
Ерик е кълбо от нерви,въодушевление и напоритост-дава последни указания на всички от фирмата,готвят се за състезанието.Рич го подкрепя по телефона.
Сали е приготвила подаръци за журналистите,но Дарла намира сред тях и плик с пари и не е доволна. Naughty
Кларк намира Амбър в офиса,където е спала и е с все още размазан грим. #SillyТя преразказва вчерашните събития.От нея лъха злоба,решимост да си го върне на Рич.Кларк не вярва Рич да рискува брака си.
Сали също дава последни указания на служителките си,които са маскирани като репортери.Дарла намира мъжа си и пак преразказват станалото.Сали се опитва да подкупи някои от най-важните репортери,което е посрещнато с презрителен отказ.Ерик се сеща за номерата й и предупреждава Меган да следи действията на Сали.
Томас съобщава на Кейтлийн за скъсването си с Амбър.
Бриджит и Ник отиват в хижата.Карали са ски,доволни са.Намират там кучето на съседите,Ник отива да го заведе,а от другата врата драматично влиза Рич.
Амбър е в съседна къща,дегизирана с черна перука и очила,наема съседната вила.Бриджит и Рич излизат на разходка и попадат във фотообектива на Амбър.Той пак я погалва и Амбър го снима. smile3530Ерик отива да поздрави сина си Торн и отново да го покани да се върне в семейството.
Сали обявява началото на състезанието по нейния си специфичен начин-наплюнчва пръста си и го допира до гърдите си,издавайки с уста звук  на допрян пръст до ютия.
Дарла е станала самата мъдрост и съвършенство.  remybussi
Състезанието започва.В началото водят моделите на "Спектра".Дарла забелязва клакьорките,ръкопляскащи без да спират.Евтината театралност раздразва един от водещите журналисти.Ерик е ужасно притеснен,решава да извади булчинската рокля.Всъщност тя е най-хубавото от общо трите модела.Когато излиза булчинската рокля на Спектра,всички ахват(впрочем подходяща е ако се омъжваш в Аляска-кожи,ботуши,наметки...)В крайна сметка печелят "Спектра". PeaceТорн лично благодари на Сали.
Саманта е ужасно разстроена от загубата,Хектор я окуражава.Томас пък целува Кейтлин.
Сали посвещава победата на Мейси и Сол.Ерик идва да честити на Торн и да признае поражението си.От очите му се отронва сълза.  Sad

Последна редакция: вт, 06 яну 2009, 12:23 от marsia

Общи условия

Активация на акаунт