Дързост и красота - 16 или "Гордост и предразсъдъци"....

  • 25 883
  • 439
  •   1
Отговори
# 375
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 471
Е от другата седмица няма да бъде само платонична  Grinning

# 376
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Уаууу,какво ни чака. WinkЧе как ще издържим на толкова Heart Eyes

# 377
  • Мнения: 1 217
Леле точно идват идват интересни серии и ми свършва майчинството и тръгвам на работа.
Май ще се става в 6 сутринта. ooooh! ooooh! ooooh! Crazy

# 378
# 379
  • Мнения: 3
Леле точно идват идват интересни серии и ми свършва майчинството и тръгвам на работа.
Май ще се става в 6 сутринта. ooooh! ooooh! ooooh! Crazy



В шест без петнайсет newsm10

# 380
  • Мнения: 4 496
Още по-зле. Joy

# 381
  • Пловдив
  • Мнения: 172
Леле точно идват идват интересни серии и ми свършва майчинството и тръгвам на работа.
Май ще се става в 6 сутринта. ooooh! ooooh! ooooh! Crazy
Ох, голяма мъка ми е ставането в 6  Tired Съчувствам ти  newsm46
Обаче пък добре ме разсънва сериала. Понякога в понеделник сутрин не го дават (сигурно заради любимия петъчен парламентарен контрол) и гледам новини някакви. Но не могат да ме събудят както Ничо, Бричо и компания  Simple Smile

# 382
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 471
Eййй това се казва фен  Simple Smile Wink Аз за нищо на света не ставам доброволно в 6 сутринта  Simple Smile

# 383
  • Пловдив
  • Мнения: 172

И аз не бих, за работа ставам точно тогава  Wink  Simple Smile

# 384
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 471

И аз не бих, за работа ставам точно тогава  Wink  Simple Smile

Предположих  Simple Smile Шегувах се  Hug Аз ако има как ще спя до 15 мин преди тръгване за работа..Поспалива котка съм, но откакто поотрасна малкия кот и вече няма дълъг сън за мен  Confused Нечовешко е да ме буди събота и неделя в 7.

Днес сигурно е имало парламентарен контрол, нали?

# 385
  • Мнения: 4 496
 SadНямаше, имаше ДиК.

# 386
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Дружки-веселушки,някой няма ли да ни светне за днешната серия или да връткам на предишна страница  от поста  на мис арк за предстоящото Crazy

# 387
  • Мнения: 4 496
Ами днес...какво стана... newsm78
Амбър беше при Рич, той обвини Морган, че е пренаписала биографията му  Mr. Green, щяха да звънят  в полицията, но влезе майката на МорганА и взе да се жалва, че видиш ли тя била виновна за това, в което се е превърнала дъщеря ́и. Гонела кариера и я пренебрегвала  blahblah
Амбърката накара Ричко да звънне на Брукасита, говориха малко, той започна да си спомня разни неща/сватбите им/. Амбър съвсем случайно имаше на МР3- ката си записана песента на Рич и Брук, пусна му я...
После Морган и майката си тръгнаха, АМбър и Ричко останаха сами...и влетя Макароне, крещейки да бъде арестувана Амброзия. Ричко я защити, каза, че тя му била помогнала...

В същото време Ник се уговаря с Чък да наеме бара за една вечер, оня нещо се опъваше. После Ник каза на Бриджет, че утрешната вечер ще бъде незабравима...


Друго не се сещам...Някой да ме допълни. Hug

# 388
  • София
  • Мнения: 18
Открийте разликите

# 389
  • Мнения: 4 496
 JoyМай няма. Joy

Общи условия

Активация на акаунт