Нова година във РУСЕ дойде, нека спорна за всички да е!!!

  • 17 465
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 164
Честита Нова година

# 16
  • Мнения: 3 376
Честита Нова Година на всички!!!!!

Здраве,щастие и късмет на вас и семействата ви  ura newsm18


Аз съвсем се обърках за детските градини Crazy

Дано някой се включи с още мнения за "Слънце",не знаех,че имат басейн,звучи много добре Thinking

# 17
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Честита Нова Година !!!
Много усмивки и весело настроение през новата 2009 година!!!!  bigdance2

# 18
  • Мнения: 1 523
                     За много години!!!


Духче,Слънце-то срещу у-ще Възраждане има басейн.Но като си подадеш там докуметите,не се знае дали няма да го приемат в Слънце на ул.Доростол,до Къщата.
Някой знае ли като подадем документи сега,в началото на януари кога ще излязат списъците?

# 19
  • Русе
  • Мнения: 278
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!! Здраве и късмет на всички.

 
Дидк@ , март месец ще извадят списъци в градините  с приетите деца.

Аз се спрях на Чучулига(мъжа ми психически се е подготвил да спи пред градината ) Joy и Радост зад блока на Борците.

# 20
  • Мнения: 1 207
Аз подадох на Красимир документите в 16 ясла лятото и на другата год. като проверих бяхме приети,но мъжът ми не искаше да го пускам и така си остана.Може би ако бях нещо на зор да го приемат нямаше да стане (по закона на Мърфи).
Добре де, аз ще подам в Слънце,но не искам да е в тази на Доростол,искам срещу Възраждане Crossing Arms.
А изобщо някой ще ме пита ли в кой филиал искам newsm78.

# 21
  • Мнения: 1 523
Може да го споменеш в молбата(къде точно искаш),но няма гаранция ,че ще те огрее.Преди няколко години,когато подавах молбата за голямата я приеха във филиала на бл.Бисер.Така ,че ще съм доволна и на Доростолда е.А срещу Възраждане   ми е на10м.

# 22
  • Русе
  • Мнения: 659
Честита Нова Година!

Здраве, щастие и късмет пожелавам на всички!

# 23
  • Русе
  • Мнения: 250
За много години ! Heart Eyes
Да се включа по темата за градините.
молба ще подам само в ДГ " Здравец" . Наблизо са ми и Пролет и Детелина , но нещо не ми се ще там,наблюдавам децата на мои приятелки и вътре съм влизала да ги вземам и сякъше в Здравец най ми хареса,а и директорката ми се стори доста в час,за разлика от директора на Пролет  информацията ми е  за район Здравец-изток , здравец ,олимпа . ако не ми мине котка път на 5.01 отивам да си подам ЗАЯВЛЕНИЕТО,а не молбата както ме поправи директорката на Дг Здравец Crazy
ако някои има още мнения ще с ерадвам да ги сподели. и доколкото и аз разбрах на 2.март ще излязат списъците и до 12.03 ще трябва да се потвърди........също както миналата година newsm78

# 24
  • Мнения: 429
Градините са с имена, а яслите с номера така ли  newsm78
Че покрай инфото ви за градините се опитвам да се ориентирам за ясла, че нас това ни чака, но нещо съм не на кръстопът а на 100път  Embarassed

# 25
  • Русе
  • Мнения: 244
Честита 2009 година, да е здрава и щастлива, богата на добри дела и много, много красива за нас и всички деца

# 26
  • Мнения: 1 207
Градините са с имена, а яслите с номера така ли  newsm78
Че покрай инфото ви за градините се опитвам да се ориентирам за ясла, че нас това ни чака, но нещо съм не на кръстопът а на 100път  Embarassed
За записване на ясла няма нужда да чакаш от рано както за градината.

# 27
  • София
  • Мнения: 416
Продължавам за детските градини,че и аз се обърках съвсем,но на мен ми обясниха,че сега се подават документи,в началото на  март месец излизат списъците с приетите деца и след това пак през март,в рамките на 10 дни, всеки потвърждава в коя детска градина ще си запише детето.Всички градини били свързани в система и всичко излизало и не можело да има дублиране на децата.Това ми обясни директорката на една детска градина.

# 28
  • Мнения: 3 376
Това "сега" докога е? Laughing

И още нещо да попитам-моя син не е ваксиниран,т.е. има само няколко ваксини,но не всички задължителни,а и занапред няма да му правим.Това проблем ли ще е?

# 29
  • София
  • Мнения: 416
EASpirit ,"сега" е през януари.А синът ти ходил ли е на ясла?Защото моя син преди да тръгне на ясла,ми обясниха,че трябва да има всички имунизации,за да го приемат в яслата.И носих талон от личната лекарка,че наистина са му направени всичките.

Общи условия

Активация на акаунт