Януарчетата 2008 ще посрещнат първата си Нова Година

  • 10 370
  • 276
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 56



Момичета не ми се сърдете. За последно, нещо не мога да ги увелича тези торти.

# 226
  • Мнения: 5 391
жужу, браво, много хубава торта Hug

Нивеа, тук няма популярни-непопулярни Simple Smile
Просто някои работят и времето им е малко, други са по майчинство.
Наминавай когато имаш възможност, липсваш!

Понеже никой нищо вече не говори за бременната пък съм сигурна, че всички знаят олреди Simple Smile, та реших да ви пусна това, на което се натъкнах скоро.
Цък

Последна редакция: нд, 04 яну 2009, 11:51 от Лейди ФиЛ

# 227
  • Мнения: 10
Добър ден!
Днес моето малко момченце става на 1 годинка Heart Eyes
Ето я нашата торта:



Честит 1-ви рожден ден и на Сияна, Мартин, Беата, Деян, Александра, Антон и Калина  bouquet
Да са ни живи и здрави рожбичките Heart Eyes

# 228
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Фил, благодаря ти за линка, много интересно. Бях чела личната история за водно раждане, но тук в Бг и в болнциа. Това ми се стори доста люббопитно.

Ние ето така си изкарахме предиобеда


# 229
  • София
  • Мнения: 56
Момичета, много Ви благодаря за хубавите пожелания! Hug Hug Hug



Фил- аз нищо не знам #Crazy Thinking

# 230
  • Мнения: 133
Включвам се много набързо, да честитя на днешните рожденици! Живи, здрави и късметлии в живота!
Днес съм на пангара..........от вчера чакам на опашка за прием в детска ясла. Пратих мъжа ми от 21 до 24 часа снощи и днес е болен, с температура. ooooh! Явно тази нощ аз ще съм дежурната........
Много сладки зимни снимки сте направили Hug. И при нас заваля сняг днес. Точно сега хич не ми трябваше.........чудя се кой ли е варненския карък?..........сега ще чакаме по опашки мокри като мишки. Mr. Green

# 231
  • Мнения: 135
Момичета, много ви благодаря за поздравите Hug Hug Hug

Честита 1 годинка и на Сиянка, Боби, Тони, Калина, Алекс, Деян и Мартин!!!

Жужу Hug, Маца Hug, Асиди Hug Честит празник!!!


Последна редакция: пн, 05 яну 2009, 10:57 от Зимна приказка ♥

# 232
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Ей, момичета, какво става с приема в ДЯ за 2009-2010? Ако някой знае, моля да сподели, защото мисля да записвам дребния като навърши 2 години.

 Честито на родените през днешния ден!!!!!!!!!!

# 233
  • Мнения: 11
Честито на днешните рождници: Антон, Сияна, Борислав, Мартин, Беата, Деян, Александра и Калина !


# 234
  • Мнения: 4 056
Ей, момичета, какво става с приема в ДЯ за 2009-2010? Ако някой знае, моля да сподели, защото мисля да записвам дребния като навърши 2 години.


ИраМира, доколкото съм разбрала яслените групи към ДГ от миналата година действат на принципа на училищата – първоначално учебната година стартира през септември, а после, ако има незаети места, се обявява текущ прием. (т.е трябва да си пуснем децата на ясла на година и 9 месеца и ако изпуснем, тогава чак на 2 години и 9 месеца)
Аз регистрирах Моника в системата на детските градини, макар официално тя да не се води „открита” за набор 2008. Все пак системата ни приеме  и така заехме почетното 158 място в листата на чакащите за най-близката ни ДГ за първа ясла група, която официално се води за 2007 г. и , в която уч. година вече е започнала.
Не знам дали например  сегашните опашки няма да се пренаредят, т.е родените 2007 да отидат към чакащи на 2-ра яслена група, а тези, които са родени 2006  и в момента чакат за 2-яслена група, да преминат към 1ва група на ДГ .
Отправих едно запитване точно преди Коледа чрез системата да не би пък да съм сбъркала като съм си регистрирала детето с родените през 2007 г., но отговор, разбира се, все още нямам.
Говори се също така, че за набор 2008 ще се сътворят  някакви критерии, различни от принципа на първия по време е първи и по право, но така и няма още нищо черно на бяло.


Честито на малките рожденици!

# 235
  • Варна
  • Мнения: 974
Здравейте,
За много години да сте здрави и щастливи!!


Честито на всички малки палавници, навършили вече своята най-важна година! Дано са здрави, късметлии, много послушни, и умни!Да растат в едни мирен и добър свят!!



Аз малко се по загубих, ама то по тези празници....

Фил, четох това за водното раждане...направо ми се доражда!!! Много красиво написано!
По този повод да споделя, че на мен ми се падна от баницата бебе...не съм бременната аз де, а и нямам намерение! Даже сега обмислям каква контрацепция да прилагам, че явно съдбата ме предупреждава:)
А за това което всички би трябвало да знаят, аз Незнам...моля пиши едно ЛС, че да не съм в затъмнение.

Микки, завидях ви за снега, тука вали ама се топи и милите деца няма на какво да се израдват. Мъжа ми  хукна да купува шейна на Велизара, ама надали ще е пробва днес!

Ира, във Варна специално молби май ще се подават Април, но това за ДГ, а за ДЯ нямам представа. Аз май няма да го пускам, сигурно ще взема жена да го гледа. Като гледам как боледува сега, просто неискам да си помислям какво ще е тогава.



# 236
  • София
  • Мнения: 1 626
Момичета и тук ви благодаря за поздравите!
Изкарахме чудесно, Маги не пожела торта, дори не иска да я опита. Снимки ще кача като мине малко лудницата, че доста работа имам из нас, и естествено пак не съм ви чела подробно.
Ще наваксам обещавам!

# 237
  • На едно ветровито място...
  • Мнения: 153
Здравейте и за много години здрави,весели,щастливи!!
Честит рожден ден на всички ГОЛЕМИ вече бебоци Антон,Сияна,Борислав,Мартин,Беата,Деян,Александра и Калина,много весели игри,много бели да правят,и най-вече да са живи и здрави!
За първи път влизам във форума тази година Grinning - още не мога да ошетам вкъщи след тези дъъъълги празници..
И аз отивам да ви чета по-назад.
Фил , раждането беше страхотно - чак и на мен ми се прииска да раждам пак..за много кратък момент обаче.. CrazyСамо този отпечатък от плацентата леко ме учуди,  Crazyза първи път виждам да се прави Rolling Eyes

# 238
  • Мнения: 37
Здравейте и от нес с Мони!(опитва се да пише и тя)
Честит първи рожден ден на сладураните  Сиянка, Беа, Калина, Александра и сладурковците Антон,Боби, Мартин и Деян! Да са живи и здрави!
Честит празник на грижовните майчета!

Страхотни торти момичета. Аз май почнах да се замислям каква торта да спретна. Алекс ти ли си правила тортата? Адашките са големи сладурани, а Маги много е порасла.

# 239
  • Мнения: 4 753
Да попитам до къде сте с ваксинациите? Ира, Бико, Стелт вас ви знам  -  Peace

 Mr. Green

Спомням си, че ти се колебаеше - до къде стигна?? И намери ли си книжката на Коток??

Последна редакция: вт, 06 яну 2009, 16:57 от stelt77

Общи условия

Активация на акаунт