Януарчетата 2008 ще посрещнат първата си Нова Година

  • 10 359
  • 276
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 51
Добор утро!
Момичета, много приятно ме изненадахте! Hug Hug HugБлагодаря ви, аз бях решила наистина, че ще мина под сянката на мъниците и никой няма да ме забележи. WinkМиналата година на празница си висях в болницата, защото ми беше паднала тапата, а сега една въшка ме дърпа за крачола и ми сменя програмите на телевизора JoyТой ми е най-големия подарък, даже сутринта се майтапехме с мъжа ми, че се е поразопакопав, беше разкопчал чувала и му се вееше като на батман отзад. Рождените дни ще си ги празнуваме заедно с него на 8-ми.

# 271
  • София
  • Мнения: 308
Добро утро!  Grinning

ЧРД Ели!!! Пожелавам ти здравето,щастието,любовта и късмета никога да не напускат теб и твоето семейство!



Успешна работна година на всички, които вече са се върнали на работните места! Нека постигнете целите, които сте си поставили и работата да ви носи повече удовлетворение!


Алекс, браво за успешното записване за ясла! Дано и другите варненски майки имат късмет и бъдат приети.
За нашата ясла подадох молба още миналата година, въпреки че и аз знаех че записването почва в началото на текущата година. Директорката първо се дърпаше, но после прие молбата и се оказа че сме с входящ номер 11.

За ваксините - до сега съвсем умишлено не търсех инфо за възможните последици, защото колкото и да не ми се иска, ще се наложи да тръгне на ясла, а без тях няма как. Сега обаче ме хвана шубето... Nivea, ще съм ти много благодарна, ако споделиш с нас по каква точно програма мислиш да слагаш ваксините занапред.   bouquet 

Приятен ден на всички! А аз отивам да оправям къщата. След двуседмична ваканция ще ми е малко трудно да вляза в ритъм. Лошото е че малката нещо се е разлигавила при бабите, та ще трябва да се повъзпитаваме малко. За всяко нещо което не стане на нейната почва да се тръшка и да реве с крокодилски сълзи.

# 272
  • Мнения: 31
Честита Нова Година!  bouquet
Аз така малко се изгубих тези дни и сега си наваксвам. Честито на всички малки рожденници и на малките именници и на техните мами(малко позакъснях, ама...)
микки страхотни кулинарни умения имаш, няма спор   bouquet къщичката е страхотна  Hug
Лу ама и вие сте си изкарали чудничко като гледах снимките - големи сладури сте си имали за компания
алекс ама много красиви дъщерички имаш, да са ти живи и здрави!
При мен месец януари е претрупан от хубави събития и нямам много време да пиша, снощи сестра ми имаше рожден ден, а мама е утре и после на 17ти пак сестра ми има имен ден и годишнина от сватбата на мама и татко правят 30години заедно и.... и Митко е роден на бабин ден, абе изобщо голямо празнуване пада  Joy
и да приключвам. Мелани липсваше ни, как е времето в Бейрут?

# 273
  • Мнения: 135
Eли, ЧРД и от мен!

Честита 1 годинка на малките ни рожденничета!!!

Алекс, браво за яслата! Да видим нас тук в София какво ни чака тази година newsm78

Аз следващите 2 седмици ще прекарам пред уеб-камерата, предаваща live от Алеко, понеже пратих децата на ски и ще ги мисля по цял ден как се справят. За сега горе е слънчево, небето ясно  Nature Sunny

Ето я и моята едногодишна госпожица:

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9804422
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9804420

Има и още 2 снимки в албумчето

Гледам и Алекс и Фил и Микки, и Зимна - много успешно успявате да ни убедите, че две се гледат доста по-лесно от едно  Grinning
И като останете сами с малкото се чудите какво да го правите  Wink  Laughing

Хи-хи-хи..... така си е....



# 274
  • Мнения: 719
Ели, Честит рожден ден! Бъди все така усмихната и красива!Съвсем не сме те забравили покрай малчовците. Naughty

Най-красивите рози са за теб!


Честит рожден ден и на днешните ни януарчета. Весело и безгрижно детство им желая. Heart Eyes

По въпроса за ваксините ми е много трудно да преглътна, но виждам че съм притисната до стената. От сега ми е свито сърцето... Confused Нека господ да пази децата ни, пък всяка майка може да решава сама за детето си.... Praynig

Утре сме на консултация и ще кажа и аз едногодишните ни мерки..... Peace
А днес отново на работа... Tired Трудно ми е да кажа, че съм си починала от това празнуване нон-стоп. Crazy

Аааа и вчера и ние направихме прощапулника. Музикално-дискотечна ще е моята мома, хвана една мп3-ка....Баща й отсега е в тих ужас. ooooh! Crazy Whistling

# 275
# 276
  • Мнения: 254
Здравейте и от нас! Много отдавна не съм се включвала, но не ми остава време за нищо.
Честита Нова година! Да сте много здрави и дечицата най-вече.
Честито на празнуващите рожденници и на станалите вече на годинка!
И аз не съм слагала на Дима освен първата ваксина ДТК. Ще видим как ще продължа.
Ох пак стана лудница около мен. Чао лек ден

Общи условия

Активация на акаунт