Вече са сурвакарчета малките ЯНУАРЧЕТА!

  • 12 225
  • 305
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 6 274
Да знаете че не е хубаво да почвате работа SadГледайте си децата колкото може по-дълго

Ооооо, пиле шарено...
Ще дойдеш ти на мойто, аз на твойто няма да дойда...  Laughing
А пък, живот и здраве, ако имаш трето, няма да искаш да помислиш за работа, вярваш ли ми ?
Нека кажат Зимна и Клои дали им се работи...
Като казах Клои - миличка, стискам ви палци всичко лошо да мине незабелязано покрай вас, без да ви гостува...  Hug Hug Hug
За Редута - тази вечер още не съм влизала, ама ако вляза, може и още пари да профукам и хич не ми се ще... Whistling
Да ви кажа и аз за моя син:
сутрин се събуждаме и го взимаме при нас, щото иначе вика от креватчето и прави маймунджилъци...  Crazy
И днес сутринта, като дойде при нас и като почна да се гушка, ама като никога досега...
И само се примъква ту до единия, ту до другия и ни целува...  Heart Eyes
Научил се е и навежда главица и много сладки целувки ни лепи...
Направо ми се разтопи сърцето...  Hug
Явно се е натъжил или пък разнежил нещо...
Ето, отплеснах се и забравих какво исках да питам...  Embarassed
Загубена работа...
  ooooh!

# 301
  • Мнения: 4 358
Да честитя на всички, които като нас днес имат рожден ден, много здраве и усмивки на малките дуишички!!!

Благодаря много за прекрасните пожелания към Ния!

Последна редакция: нд, 11 яну 2009, 10:43 от sunnybunny

# 302
  • Мнения: 110
Здравейте,мили мамчета!!!

Моят син не ми оставя никакво свободно време,проходи точно навръх нова година и само "търча" след него.Не за друго,ами пипа по контакти,къса палмата на баща му,а докопа ли се до компютъра - кеф на буци.

Най-после качих снимки от РД,ама докато се качат,май ги сложих два пъти.Ама нищо,като успея да ги видя ще ги коригирам.

Джулка,стискам палци!!!!

Оставям ви,момичета,до скоро!!!
Приятни сънища!

# 303
  • София
  • Мнения: 1 626
Миа, ще ми разкажеш ли повече за проблема с очите? Защото и аз виждам едни такива като паяжинки на цвят, точно власинки и точки. Преди време във фирмата, в която работя идваха от трудовата медицина и очната лекарка ми каза само да си капя изкуствени сълзи. Ако искаш може и на лични   bouquet

# 304
  • Мнения: 1 376
Добро утро, дами   bouquet
Теди, радвам се за хубавите новини при теб  Hug Мисля си, че и ние със скара ще минем, че и мъжо да се включи  Twisted Evil
Джули, пиши как е малчо... моля се да няма нищо сериозно  Praynig Иначе много сладко, че се е разнежил  Heart Eyes ще му изпратя моята бойна мома, та дано да я научи на нещо... тя ни се радва като раздава шамари и ни щипе  Shocked
Фил, бравос на вашия татко, а за миришещите крачета - индианското име на Габито е "миризливия крак"  Sick
Духче, ще стискаме палци на твоята приятелка... но и кажи и тя да стиска бебока Hug
juju, на мен ми се ходи на работа... (никога не съм си мислила, че ще кажа такова нещо), но сигурно след месец ще съжалявам, че съм си оставила детенце  newsm78
matza83, много е сладък Боби  Heart Eyes да го нацелуваш и нагушкаш  Hug
Аз мисля да отбивам вече... а си мисля, че после ще ми е мъчно, но малката не е пристрастена и сега е момента... А си спомням, че не било хубаво да е през зимата или лятото, та съм в чуденка  newsm78 Н

# 305

Общи условия

Активация на акаунт