Вече са сурвакарчета малките ЯНУАРЧЕТА!

  • 12 235
  • 305
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 30
Момичета светнете ме за Ла Редут! Моля ви! Praynig
Как се пазарува и колко струва доставката до вкъщи.
Нищо не му разбирам на този сайт.

Последна редакция: сб, 10 яну 2009, 07:51 от miglena.megi

# 256
  • Мнения: 18
Сега да попиша,
най-после без едно момченце да ми виси на кръчола. Последните няколко седмици, се налагаше да стой при майка ми за по някоко часа. Реакцията беше пищене и хапане като се прибера. Явно така протестираше, че го оставям. Днес Все се гушка и ми се радва, усмихва се научих го да гали с ръчичка по лицето ми и той гали мен после себе си. Като маймунките. Вече овършаваме цябата къща лазейки и ръкопляска като стой самичък прав. За цитрусите папка мандарина и банан. 
За пантофките съм купила два чифта подобни на тези който показа Lusesita, лявата винаги е събута и даже я носи като го питам къде е. Имаме си обувчици за навън от естествена кожа високи до глезена. Купих ги малкопо-големи и смятам това да е засега. Аз получих известие от ЛаРедут, за поръчките ми от декември. Утре се надявам да си ги взема, че умирам от нетърпение уцелила ли съм си размера. А и какво ще дойде. Голяма краста е този сайт. Вече съм готова с още една  Simple Smile Ще си ме бият подозирам  Rolling Eyes

Относно кърменето, аз до никъде не стигнах със заместването на храненията с АМ. Сашко вобще не зачита Фризолака за храна, пие от него 20-30 мл. после пак си цока и така заспива. Май отбиването няма да е по мекия начин. Но засега няма да бързам искам и аз и детето да сме спокойни. Микки е няма грешка направо ми е изтекъл мозъка не го знаех това но го разбрах от опит.  Wink

Момичета, какви подаръци купихте на малчовците и малечките  newsm78 за Рождените дни? Чудя се какво да подаря на моето мишле.

Джули и аз следя твоята тема, надявам се всичко да е наред!
Меги, има теми в На Пазар вначалото винаги са основните параметри за пазаруване. Прочети и ще се ориентираш. Трябва ти кредитна карта,за да си плащаш доставките. Регистрираш се и после започваш да пазаруваш. Това е, няма нищо сложно.

Сега отивам да си набележа разни неща в ЛаРедут  Money

# 257
  • Мнения: 10
Джули, Теди, браво за добрите новини Hug
Вале, страхони сте и тримата и браво на децата за герданчето  bouquet
Мари, много сте готини с Даная до снежния човек Hug
Ние от тази вечер преминаваме на Нестле Джуниър, дано му хареса!
Ане, честито бебенце на приятелката ти, да й е живо и здраво момченцето  bouquet
kloie, дано да се разминете Praynig
Боби вкъщи ходи с пантофки на Спайдърмен, терлички, чорапки с лапички, меки обувчици.

Последна редакция: пт, 09 яну 2009, 22:34 от matza83

# 258
  • Мнения: 6 274
Момичета светнете ма за Ла Редут! Моля ви! Praynig
Как се пазарува и колко струва доставката до вкъщи.
Нищо не му разбирам на този сайт.

Ето ти хора, които разбират...  Wink
Чети и се учи...  Peace
Успех с покупките...  Peace

П.С. И аз направих една мъничка, ама май няма да приключа само с нея...
  Whistling

# 259
  • Мнения: 14
Здравейте момичета  Simple Smile
Честита Нова Година!
Да попитам мамите на момиченца (от София), пробихте ли им ушите и къде? Биби има вече няколко чифта обици, а мен някак си ме е страх, а и не знам къде да я заведа да и ги пробият. Не ми се ще да се доверявам на някоя лелка от козметичните салони.
Лека и спокойна нощ.

# 260
  • Мнения: 2 645
Ами споделете какжо купувате от Редута.

Джули дано всичко е наред с бебко - сега прочетох. Милата  Hug

# 261
  • Мнения: 374
Добър вечер:)
Джулка, радвам се ,че изследванията са добри, дано е било инцидентно и повече не се повтаря Praynig
Теди, чудесни новини, наистина пусни още някоя бременна снимка Grinning
Вале, чудесна снимка и много мило за гердана Hug
Ане, честито бебенце на приятелката ти! Да е живо и здраво!
kloie, дано ви подмине скарлатината Peace

За пантофките - у нас Нели ходи с чорапки с кожена подметка. Крачетата й са топли, а и не се пързаля по ламината. Иначе, Фил, и нейните понамирисват Mr. Green Много ми стана смешно, първият път като ги подуших и усетих миризмата, едни такива малки крачета, като бухтички, пък миришат Laughing
Magany, аз на Нели ги пробих още когато беше на 5 месеца. Въобще не усети какво става и не плака. Но сутринта за малко да си глътне едната обичка. Вчера на 3 пъти й се разкопчава и първия път я намерих в леглото, втория път беше в ръцете й и тъкмо се готвеше да я налапа , а последния - на пода. Днес сутринта се събудихме и се излежавахме. По едно време видях, че обичката я няма. Огледах  в леглото и не я намерих. Поглеждам Нели и гледам - примлясква, а в устата й, нещо блести. Бръкнах и я извадих Whistling Така се изплаших....И днес цял ден е с една обичка. Мисля утре да я нося на някой златар, ако може да я натегне, ако не има още е дин чифт от същия модел (дублирани подаръци още от питата), та ще закача от него.

Лека нощ!

# 262
  • Мнения: 51
За Редута, аз за сега се въздържам, че мъжо нали е студент и трябва да събираме за такса този месец, пък и и изравнителната сметка за тока чакаме, та от сега ми настръхват косите. Shocked
За почерпката, аз правих като шведска маса,з ащото ми писна от чинии и яденета, всички седат около масата и става едно тромаво, така ми хареса повече. Всичко с картонени чинийки, чашки и вилички, рахат. То иначе миялната мие, ама нали някой трябва да я зарежда...Та менюто ми беше - панирани кашкавалчета и сиренца, панирани кълчици-станаха страхотни с някаква готова панировка, преди това леко запечени в микровълновата, че панировката лесно гори и има опасност да останат сурови, поръчахме и пица, фъстъчки, чипс, сладки, торта, царевични пръчки, та беше достатъчно, даже остана.

# 263
  • Варна
  • Мнения: 3 280
Добро утро!
Клои, 7 дена е карантината, а иначе скарлатината има 30-40% прихващаемост или там както се казва, та по принцип се разболяват 1-2 деца от група най-много.
Маги вкъщи е с буйки на КК, дето вече на нищо не мязат, но какво да я правя, като още няма 18 номер и е с тънък глезен, та всичко останало й се изхлузва от краката.

За подаръците - след като за Коледа се напълнихме с играчки, на всички които ме питаха, казах че предпочитам дрешки за пролетта. Роднините дадоха парички.

Последна редакция: сб, 10 яну 2009, 08:18 от Alexandra

# 264
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
То иначе миялната мие, ама нали някой трябва да я зарежда...
мда, и аз забелязвам такава тентенция у себе си на проявя на изключително голям мързел Mr. Green


Момичета, какви подаръци купихте на малчовците и малечките  newsm78 за Рождените дни? Чудя се какво да подаря на моето мишле.

и аз това исках да попитам. сподзелете, чесе изчерпах откъм идеи вече.  то не беше имен ден, Коледа, а купувам от името на всички роднини...

# 265
  • Мнения: 30
Здравейте момичета! Днес Тео е рожденик и искам да ви почерпя виртуално.  party023 newsm38  party023  party023 newsm38

Мики, и аз взех да се обърквам от толкова подаръци и днес за рождения ден сме му купили топка. Имаме една при баба му и много го забавлява и решихме да има и в къщи.
Влязох в На пазар и горе-долу се ориентирах за Ла редут. Много ви благодаря за помощта.

Последна редакция: сб, 10 яну 2009, 09:11 от miglena.megi

# 266
  • Мнения: 332
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКИТЕ ЯНУАРЧЕТА, РОДЕНИ НА ДНЕШНАТА ДАТА  Hug

miglena.megi  - момичетата правилно ти казват, виж в На Пазар темата, най горе е винаги  Mr. Green А ако нещо имаш проблеми, пиши на лични, насреща съм  Peace

Аз честно казано, нищо не взех на детенце специално за ЧРДто, но постоянно му пазарувам дрешки и играчки, та сме се заринали. А и толкова празници сега, тука е като в детски магазин  Mr. Green И като знам, че още не сме се виждали с едни роднини и има още подаръци да получава детенце  Joy

# 267
  • Мнения: 51
Луси, и ние за Коледа не сме купували специално от нас подарък, за Рождения ден му взехме костюмчето, с което е на снимките. Ми той толкова много и големи подаръци получи, че трябваше просто ей така да му купувам играчки, а дрешки и аз му взимам всеки месец каквото харесам от Редута. Ето сега за пролетта и есента има един вагон дрехи, просто не знам кога ще ги износва. Но да кажа, една приятелка му подари еидн огромен джип, който много леко върви сам и толкова го хареса, че само с него играе, това му е първата нова играчка, която колкова хареса, иначе трудно свиква с новите неща.

Да ви се оплача, вчера реших да го подстрижа малчо, докато баща му е на работа, да го изненадам. мислех, че ще ОК с машинката, той много обича такива бучащи неща, но като му сложих един найлон и като включих машинката и като започна един рев, не мога да му оцеля главата. Изкарах го от банята и почна едно гонене с ножицата да му махна големите кичури, после обаче остана един бретон и аз викам ще го взема пак с машинката, каквото ще да става, за 2 сек, обаче взех много нисък номер, като видях какво съм направила вдигнах номера, но сега отпред точно има едно ръпнато, много ниско подстригано, почти без коса и и зглежда много зле. Аз все го зализвам, викам на баща му ,ч е след 1 седмица ще се заличи, а той ме гледа едно лошо.... ooooh!

# 268
  • Мнения: 377
Здравейте момичета! Аз не съм се вясвала от няколко дни и за това искам да честитя на всички, малки и големи, които са имали повод за празнуване!
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Имам една молба към софийските мами. Моля ако на някоя й се занимава като прави поръчка към Ларедут да ме включи и мен  Praynig Praynig Praynig Нямам кредитна карта, а докато си извадя те ще минат намаленията.
Благодаря предварително!

# 269
  • Мнения: 135
Здравейте и от мен

Джули,Тед радвам се за добрите новини при вас.

Вале,Мари много сте готини на снимките.

Вкъщи Илия ходи по чорапки или терлички.Подарък още не сме му взели,още се чудим какво - дрешки или играчки.
От Ларедута си харесах някои неща,но още не са ми  превели майчинството за ноември и декември и остава за когато ми ги преведат.

Честит рожден ден на Тео.

Общи условия

Активация на акаунт