Вече са сурвакарчета малките ЯНУАРЧЕТА!

  • 12 234
  • 305
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 332
аз с дебитна  каарта поръчвам  Peace

# 271
  • Мнения: 719
Здравейте момичета!

Аз от няколко дена не съм се вясвала, но кисна в Редута... EmbarassedДаже си извадих онлайн Виза Електрон оня ден (благодарности на Мики) и я чакам за да пусна поръчката. Сега трупам в кошницата. Crazy

Честито на всички имали повод тия дни да почерпят - именници, рожденици, малки и големи!

Джули, само бегло мога да си представя как си чувствала. Hug

Май забравих да пусна едногодишните ни мерки... Thinking- 9500 и 75см.

# 272
  • София
  • Мнения: 308
Добро утро!

Тъкмо гледам какво мъгливо е навън и си викам че и днес ще пропуснем излизането и преди малко мъжът ми прати линк с уебкамерата на Алеко, където слънцето пече и небето е ясно синьо. Така че може и да си направим кратка разходчица на Витоша.

А вчера тъкмо написах аз за крема за наранявания и вечерта Ивана се цапна в ръбчето на плота на компютърната маса, което е от метал и си резна лицето. Сега ще е с раничка на утрешното парти за РД и ИД (последното за сезона). Дано поне не остане белег.  Praynig Тъкмо зарастнаха пръстчетата и сега нова рана.

А за подаръците - вече не знам къде да ги слагам: конче люлка, кола за бутане с крака, детско пиано (което се оказа че е за по-големи деца, та се чудя дали да не й го прибера), дървен пъзел, светещ и пееш пумпал, кукли, меки играчки, дрешки, книжки. А още не е минало голямото парти утре...

За меню съм предвидила основно леки закуски (все пак ще е сутринта), няколко вида салати, хапки, мезета, може и една баница да врътна ако има по-гладни.

kloie, дано ви се размине скарлатината!  Praynig
Джулка, радвам се че изследванията са ок, но дано все пак се открие какво точно е станало, за да си по-спокойна.  Hug
Теди, отдолу разбрахме че си добре, а отгоре?  Grinning Пусни снимка да видим сладкото шкембенце. Че току виж още някой се навие за второ/трето/четвърто.
Ewito, не се ядосвай за прическата на Мърко!  Heart Eyes Ще порастне много бързо косичката.

А за Ла Банкрута, и аз не знам досега как се въздържам да не се регистрирам. Ама като знам колко е прилепчиво и джобоизпразващо.

# 273
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Добро утро !

Алекс,благодаря за инфото относно скарлатината. Peace Благодаря и на всички ,които ми пожелават да се разминем с тази гадна шарка,дано  Praynig  Hug

И аз пазарувам с дебитна карта от Редута.

Никитали ако отвориш темата за Редута в първият пост има посочени мами чрез които можеш да поръчаш.Аз лично съм поръчвала чрез една мама от София и останах доволна. Peace

Хубава събота на всички. Hug

# 274
  • Мнения: 133
Даже си извадих онлайн Виза Електрон оня ден
Това колко бързо става? И трудни ли е? Дай някакъв линк, къде да се навра и да пробвам, дали ще се справя. Аз имам три дебитни карти, но нито едната не е Виза. С тях няма да стане нали?

Евито, само мога да предполагам каква битка е била с машинката и бягащия из къщи Мирко. Не се ядосвай. Ще порасне косичката. Hug
За подаръците.........и у нас е заринато вече с тях. Един кош с играчките на Явор и отделен кош с играчките на Рая. И като ги пръснат из къщи........ ooooh! Ходим като в минирано поле.......
Клои, стискам палци и аз, да се ви подмине скарлатината.  Hug Таквиз неканени гостенки........мерси. Да си стоят далече от нас. Naughty

# 275
  • Мнения: 719
Даже си извадих онлайн Виза Електрон оня ден
Това колко бързо става? И трудни ли е? Дай някакъв линк, къде да се навра и да пробвам, дали ще се справя. Аз имам три дебитни карти, но нито едната не е Виза. С тях няма да стане нали?

http://www.ccbank.bg/bg/debit_card_visa
По съвет на Мики, аз си извадих тази.
Става за една седмица. Peace Имам предвид 5 работни дни.

Последна редакция: сб, 10 яну 2009, 11:50 от Шушони

# 276
  • Мнения: 6 274
Зависи от банката...
Аз моята си я извадих от Райфайзен и стана за 3 или 4 дни...
  Peace

# 277
  • София
  • Мнения: 1 546
Само аз ли още не пазарувам в Редута-та? smile3506
Ние стягаме банкет утре и сега съм вече под пара. Първите гости вече са в къщи, чакам довечера още. Ще става като в "Дядовата ръкавичка" ама да ни е весело.Като подаръци Косето се очертава да получи...хартиени. newsm47 Ами то толкова неща от баткото....само да трупаме. Grinning
Клои, дано се размине, че е гадна и лошото е че и повтаря, така че хайде да е друг път но не сега. Hug
Мирка   какъв е тоя крем? Rolling EyesНещо съм го пропуснала. newsm78

# 278
  • Мнения: 133
Шушони, благодаря! Hug Ще го разгледам. Добре ще е да не прибягвам до картата на мъжа ми.........така ще мога и аз да пазаря тайничко, без да разбере той. Joy
Мирка, целувки на ранената муцунка. Hug Това ни чака от тук насетне..
Дама, тъкмо мислех да те питам кой номер дрешки взимаш на баткото от ЛаРедута.....гледам децата ни са на една възраст........а то се оказва, че не се възползваш от таз благинка. Ей тези "хартиени" подаръци можеш да ги нагласиш в Редута. Mr. Green А за кремчето - ставаше въпрос за крем при травми. Мирка препоръча хомеопатичния крем Траумил С. Peace

Последна редакция: сб, 10 яну 2009, 14:29 от Тополчица

# 279
  • Мнения: 5 391
Здравейте!

Нещо имам проблеми с нета и лаптопа аз, трябва да се жертвам и да го дам да го погледнат, че така голяма мъка.

Еви, и ние направихме същото на Преси лятото.Той къде обича да го подстригваме, та ние съвсем го обезобразихме.
Казвам ние, щото и двамата учатвахме BlushПърво аз започвам, след като баща му ми е нагласил машинката.Ама кво е гласил, направо отпред 0 номер дупка се получи CrazyРеши, че аз нещо не правя както трябва, да пробвал и той, айде още една дупка EmbarassedИзглеждаше ужасно само първия ден, ако щеш вярвай, след 3-4 дена нямаше и помен от случката, много бързо им растат косите явно.
Така че споко, кажи на мъжа ти по-ларж да го раздава Hug

Аз вчера ходих на очен, че нещо взех да не виждам субтитрите и цифрите на календара от определено близко разстояние.
Оказа се, че нямам диоптър, обаче стъкловидното тяло на двете очи било мътно, докторката ме пита как съм със зъбите и че това говорело за възпаление там.Пък аз нали имах гангрена скоро, още я лекувам.Втрещих се как тези неща може да са свързани Rolling Eyes
Тъкмо бях решила, че ще слагам очила и ще придобивам внушителен интелиджънт вид Grinning

# 280
  • Пловдив
  • Мнения: 1 856
Лейдито Фил, какъв е този развълнуван аватар  Laughing Едни цайси ще ти лепнат много добрее, дааа  Simple Smile
Еви, то на сладура Мариян колкото и шантаво да го подстрижете пак ще му отива  Heart Eyes

Оф, момичета, голяма скука ми е ... направоо ..  Rolling Eyes
На Миша и е достатъчно да стоя в стаята, където тя си играе. Нещо хич не ме търси да я забавлявам. Не че играе с играчки .. ама все намира какво да човърка, обикаля си, говори си ... Като се измори идва, да я взема, да я понося малко, да я оставя в леглото .. и така ..Спи 30 мин. и пак същото ... Най-много да сменя някой друг памперс и да я нахраня.

# 281
  • Мнения: 980
Ханна, и на мен ми е скучно, ама имам какво да правя, ама и това не го върша...  Embarassed
Всъщност ми се лежи, после изведнъж ми се приизлиза, пък после додето се облека и ме домързява..  Blush

Дама, и аз съм пропуснала този Ларедут, не си единствена. Ама като седна на комп и пристига едно такова залитащо, бърборещо и с лукава усмивка започва да се намества пред екрана и да натиска бутоните...  hahaha Все дебна когато спи тогава, ама пък се просвам пред тв и дремя..  Tired Ще видим кога и как , но може и аз да се разпиша

Нашият тати е възмутен от щерката.  Mr. Green Вчера бяхме на РД на Жорко на Миа (страхотна торта, междувпрочем!) И моята хубостница се усамоти с рожденника в спалнята и затвори вратата, явно да не пречим.  Whistling Татито ни сега е в размисъл като влезем в пубертета как ще я караме  newsm78 hahaha Mr. Green Heart Eyes

Клои, дано ви размине и вас  Hug

# 282
  • Мнения: 18
Здравейте!
Преди малко така се смаях направо. Както си играеше на пода бебето дойде до мен протегна ръцете да се гушне и каза "обичамте". Естествено много е вероятно да ми се е сторило. Той много добре имитира различни думи и интонации и сега го каза по начин, който аз му го казвам. Това което ме впечатли е ,че не му го бях казвала непосредствено преди това. Дори не в същия ден. Звучи много невероятно за мен, явно съм се побъркала вече.
Момичета стискайте палци за една моя приятелка, бременна е в 6 месец, имала 1 см разкритие, а не е правен сирклаж. Толкова е твърдоглава още ходи на работа. Много се притеснявам за нея и за бебчо. Praynig

# 283
  • Мнения: 43
Здравейте момичета да ви почерпя за днешния ни първи рожден ден!

Да честитя на всички, които като нас днес имат рожден ден, много здраве и усмивки на малките дуишички!!!

Отчета от нашата консултация  на 1 годинка е  11,800кг и 79 см.

Лек и хубав ден на всички при нас има слънчице!

# 284
  • Мнения: 135


Вчера бяхме на РД на Жорко на Миа (страхотна торта, междувпрочем!) И моята хубостница се усамоти с рожденника в спалнята и затвори вратата, явно да не пречим.  Whistling Татито ни сега е в размисъл като влезем в пубертета как ще я караме  newsm78 hahaha Mr. Green Heart Eyes



Тед, Яни била много опасна. Heart Eyes

Клоие,стискам палци да ви се размине скарлатината.

Духче,
стискам палци за твоята приятелка бебчо да поседи още в корема на мама Praynig

Аз използвах момента,докато Илия спи да почистя къщата.
Да се похваля от 5 дни съм на диета и вече съм свалила 4 кг.

Общи условия

Активация на акаунт