Вече са сурвакарчета малките ЯНУАРЧЕТА!

  • 12 236
  • 305
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 57
Браво,Стеле,успех  в начинанието!
И ние днес имаме рожденник,след малко чакаме гостите.Благодаря на всички за поздравите и пожеланията Hug.Дама, и аз не пазарувам от Редута /не знам френски/.Ханна, за скуката...какво да говорим.Няма да е зле да е по-добро времето за разходки,ама...Засега се разнообразяваме с компанията на тати и бати.

# 286
  • Мнения: 1
здравейте и от мен и аз дасе включа,ние още на консултация не сме ходили на 14 сме като отида щесе отчета това е засега от мен и нещо друго щеше да пиша ама забравих после пак newsm78

# 287
  • Мнения: 135
Честито на рожденниците!!!

Да попитам мамите на момиченца (от София), пробихте ли им ушите и къде? Биби има вече няколко чифта обици, а мен някак си ме е страх, а и не знам къде да я заведа да и ги пробият. Не ми се ще да се доверявам на някоя лелка от козметичните салони.
Ние вчера пробихме ушите на нашата Биби, но тя е на 7 години Wink. Голямо вълнение, голяма радост беше! В козметичен салон ходихме, там й сложиха медицински обици със сини блестящи камъчета (според мен - пластмаски Wink), които трябва да носи един месец. Направени са от някакъв странен материал и съжалявам, че не се поинтересувах предварително, дали не можем да си носим наши златни. Не, че имаме. След месец ще ходим по бижутери да си избира Flutter

Ане, за рождения ден на Беа й подарихме дървени кубчета и плюшена крава (редутска Wink), а бабите се отчетоха с дрешки.

Момичета, много пишете, не смогвам да чета, затова извинявайте, ако пропускам да коментирам интерени неща Embarassed Чета по диагонал и като "зацепя" нещо, се изказвам Embarassed

# 288
  • Мнения: 18
Здравейте Мами,

Днес имаме цели 11 рожденника, мамите на повечето от тях не си спомням да съм срещала в темата.
Но въпреки това на техните бебенца и специално на Йоанна, Мишо и Тео, Честит Рожден Ден, да са добрички и щастливи!


Ла Редута се оказа голяма краста, аз също малко страхливо го разглеждах в началото, но цените ми се сториха доста приемливи и преди големите намаления. Така изпрасках две поръчки през Декември едната и то втората, получих днес. Дрешките на децата са хубави и качествени. Това което не бих препоръчала са тениските и блузките от трико, защото то е доста тънко.
Ето едно яке което е супер  http://www.laredoute.fr/vente-parka-style-caban.aspx?productid=3 … tegoryid=23112374, сполучлива е и една шапка която в момента е 1 евро http://www.laredoute.fr/vente-casquette-okaou.aspx?productid=324 … tegoryid=56512798. Особенно за момиченцата дрешките са хубави и интересни. За тези който не знаят френски, като мен преводачав google е много удобен. http://translate.google.com/ Затова писах, че интрукциите в темата за Ла Редут трябва да се прочетат. Всичко е обяснено много разбираемо. Ако имате нужда от помощ, насреща съм!

Как се справяте с лапането на всякакви боклуци, в чудо съм се видяля. Сашко опитва всичко, и ваденето от устетата е доста трудно. Той стиска и примлясква аз се опитвам да вадя без да ме захапе, защото и не пуска след това. Веднъж ме гризна и като застиска направо извих от болка. Не искам да е постоянно с биба но това засега е някакво спасение. Иначе започнахме да стойм по дълго сами без да се крепим. Засега приключвам защото ми свиха мишката, тези малчовци и техните кабели и техника .. няма спасение.  Joy



 

 

# 289
  • Мнения: 18
Благодаря  Зимна newsm78, на мен ми се ще да е нещо което да е по трайно като за първа годинка. Купила съм рамки с триизмерно отпечатъче на краче и рачичка и снимка. Но още нещо искам на което той да се радва. Продължавам да събирам идеи.

# 290
  • Мнения: 127
Момичета, как се даваше дентокинд? че съм изгубила листовката

# 291
  • Мнения: 51
Момичета, благодаря за успокоението! HugСамо чакам да се закрие дупката, не че и така не е сладур, ама баща му казва, че само се гавря с него, пък то не беше нарочно.
Ох аз до сега спах с малкия, той още спи, цяла сутрин пазарувахме, разхождахме се и се позимори, заспа късничко та затова. Сега ще си готвим , ще е спокойна семейна вечер. Simple Smile
За Редута - да ви кажа, аз пазарувам и с тази карта, за която Шушони е дала линк  на ЦКБ и с Виза на ДСК, в последната имам виртуална карта, много е удобно и сигурно, ако искате прочетете за тази услуга, префвърлям през интернет точно толкова пари, колкото ще ми е поръчката и после ги връщам, така не давам реалната сметка, защото все см си недоверчиви, пък по нея ми превеждат майчинството и ме е страх да не стане нещо.
http://www.dskbank.bg/Page/default.aspx?xml_id=/bg-BG/Individual … onal/VirtualVisa/
http://www.dskbank.bg/help/cards.htm
Шушони, само да ти кажа, че може да не ти я приеме веднага, мойта я прие чак след 1-2 месеца, така че ако е нещо спешно, по-добре потърси някой, чиято карта е приемана, мога и аз да ти услижа, ако се наложи. HugНе знам каква е причината, но ми се случи.

# 292
  • Мнения: 256
И аз имам новини - скоро се очертава пак да сме в Бг. И пак за цяло лято. Душа за билети вече. Току-виж се включа и в общонационалната среща, та да стане интерконтинентална  Grinning
Теди, Мимозе, къде да запиша Гого за кухня? Чака ли се ред, може ли майка ми да го запише ако се чака -  отсега, с копие на акта за раждане?

# 293
  • Мнения: 6 274
И аз имам новини - скоро се очертава пак да сме в Бг. И пак за цяло лято. Душа за билети вече. Току-виж се включа и в общонационалната среща, та да стане интерконтинентална  Grinning
Теди, Мимозе, къде да запиша Гого за кухня? Чака ли се ред, може ли майка ми да го запише ако се чака -  отсега, с копие на акта за раждане?
Ихуууууууу...... Party
Ще има кръчма, така ги виждам аз нещата...  Laughing
Измъкна се миналия път, ама този няма мърдане...  Mr. Green
Ако не се вредиш за кухня - аз съм доволна от частната на "Мама Люси"...
Доставят ти храната вкъщи...
Топла и в еднократни купички, та не се налага да се занимаваш и с бурканчета...
Чакаме те, Гадинкеееее.......
Hug Hug Hug

# 294
  • Мнения: 133
Момичета, как се даваше дентокинд? че съм изгубила листовката
ето я листовкатаhttp://www.bda.bg/bdias/16157d.pdf
Евито, благодаря ще разгледам и твоите линкове. Hug

# 295
  • София
  • Мнения: 6 257
Ох и аз чета като Зимна по диагонал ама да се изкажа по каквото мернах:

Фил, уманата с очите! Мъжа ми има подобен проблем. Не знаех и аз че има връзка със зъбите. При него се изразява в неприятно появяване на власинки и точки пред погледа. Необратимо е, но поне му казаха, че може да се спре с пиене на витамини А и Е. Овлажняване на въздуха и очите.

От редута, мъжа ми каза, че ще пазарувам като ме заведял във франция  Mr. Green

Теди споко, след като си тръгнахте Жоро се затвори с Лъчи вътре, но тя се разплака, проблема е във вратата не в Яни  Grinning

Уши се пробиват в някои кабинети УНГ в поликлиниките.

Духче, срази ме с това обяснение в любов  на твоя син Shocked

Гад, Записването става в 13 ЦДГ "Ябълкова градина", която е в Люлин 1 тук

Записването става до 12:00 часа сутринта (не помня от колко)
Нужно:
- копие на Акт за раждане на детето
- бележка от педиатъра, че детето не е на диетично хранене, не е показало хранителни алергии и може да ползва услугите на детска кухня (може майка ти да помоли нейното Джи Пи да напише такава бележка)
- 20 - 30 измити бурканчета от детски храни за многократна употреба (тип "ам-ам")
- 30 - 60 нови капачки за бурканчета (намират се по пазари)
- пари за купони (ок. 20 лева)

като се появят люлинки ще кажат последно колко бурканчета и капачки искат, защото непрекъснато променят бройката и дали се чака много. Ама мисля, че се чака максимум 2-3 седмици (аз лично не съм чакала изобщо)
 
Да не съм се изказала за нещо  Mr. Green

# 296
  • Мнения: 14

Уши се пробиват в някои кабинети УНГ в поликлиниките.


Благодаря! нещо такова търсех като вариант Simple Smile

# 297
  • Мнения: 5 391
Ане, много хубави неща си взела от Редута, това яке и аз го мислих при предната поръчка за Преси.
А сега има едно момичешко-мадамско, много гот, като за другата зима са останали номера.Ето

Уши много ми се пробиват Blush, макар че детиту много малко.Традицията повелява да е на 25.03, Благовещение, та ако ще пробивам, тогава ще е.

Гадино, радвам се, че пак ще се прибирате в родината Hug

Мия, аз се чудя дали и компютъра при мен не е оказал влияние, от 2005г като съм се вторачила в тоз форум... Whistling

Водихме следобед децата на клубче, в 20ч вече бяха гроги по леглата.Наздраве! Mr. Green

И все пак, какво стана с бременната? Rolling Eyes

Ханичка, харесва ли ти аватара? Grinning

# 298
  • Мнения: 10
Добър вечер!
Фил, готин аватар Peace
Вале, супер че ще си идваш Hug
Ewito, не се ядосвай мила, ще му порасте бързо косичката на Мърко Hug
Преди малко снимах моя веселушко как се залива от смях Laughing: http://matza83.multiply.com/video/item/12/12

# 299
  • София
  • Мнения: 56
Здравейте и от мен!

Първо честито на всички рожденници от вчера и днес ! Да са живи и здрави!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Съжалявам за закяснението ,ама нещо много не ми остава време откакто съм на работа! Embarassed

Джули- стискам палци всичко да е наред Hug

Маца 83- Боби е много сладък!

Еви- браво че си се навила да го пострижеш- .Аз се каня от няколко месеца, ама  сърце не ми дава да я подстрижа ,че и е цялата коса в къдрички Ще вземе да се изправи като моята Cry


Гадинке- дано да можеш да дойдеш и ти на срещата. Hug

Много хубава информация сте дали за картите и банките и за пазаруване в редута, при първа възможност ще ги проуча. Мерси Hug Hug

Фил- дано да се оправиш бързо. Ама как разбра тази лекарка че ти има нещо такова.

МИА- твоя Жорко много се затваря с момичета отсега бе. какво ли ще правите после не знам newsm78 Heart Eyes

Да знаете че не е хубаво да почвате работа SadГледайте си децата колкото може по-дълго

Общи условия

Активация на акаунт