През ЯНУАРИ празнуваме година, откак на този свят ни има !!!

  • 11 643
  • 297
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 135
Мама сега се обади и каза ,че бебето е вдигнало 40градуса температура.Праща поздрави на всички вас.Каза да им стискате палци.

 Praynig Praynig Praynig Миличките!!! Стискаме палци да не е нещо сериозно и Енрико бързо да се оправи!!! Praynig Praynig Praynig

Който иска да разбере, в колко часа става мойта малка щерка, да види часът на публикацията ми.  Tired

# 286
  • Варна
  • Мнения: 3 280
Джули, дано всичко е наред  Praynig

# 287
  • Мнения: 57
Добро утро! Дано всичко е наред с Енрико! Praynig

# 288
  • Мнения: 374
Джулка, стискаме палци и ви прегръщаме! Praynig Praynig Praynig
Чакаме ви скоро тук! Hug

# 289
  • Мнения: 31
Дано наистина всичко е наред, стискаме палци  Praynig
а, аз исках да се похваля с моето малко мързелче, от 13-ти вече прави 4-5 крачки и тупва на дупе  ura  Heart Eyes имам го документирано, ама клипчето е от телефон и...
Валя децата ти са просто приказка

# 290
  • Мнения: 135
Джулка,стискам палци всичко да е наред с Енрико. Praynig Praynig Praynig

Вале,все забравям да ти кажа,че децата ти са много сладки.

Пипи,мерси с закъснение за отговора за палеца.

# 291
  • Мнения: 1 376
Джули   Praynig  Praynig  Praynig  Ако някой се свърже с Джулка да каже какво става  Praynig

# 292
  • Мнения: 10
Добро утро!
Дано не е нищо сериозно и днес да си се приберат вкъщи Джули и Енрико Praynig

Ех, много хубава рожденничката Даная Heart Eyes
Люси, голям сладур е Стефчо на шейната Hug. Моя Боби и за секунда не иска да седне в шейната, ама то шило в торба седи ли, пъргавелко ми е той Heart Eyes
Честити ходещи крачета на Митака Hug
Зимна, много сте ранобудни, милата ти Hug

Момичета Hug

# 293
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Джулката не отговаря. Предполагам, че по това време са на изследвания или Рико спи и тя си е изключила звука. Ако се свържа с нея, ще пиша.

# 294
  • Мнения: 332
Джуличка  Hug Дано не е нещо сериозно и скоро да сте си вкъщи с Енрико  Hug

# 295
  • Мнения: 980
Добро утро

Яни все още си поддържа Т над 38. Но нощите минават много спокойно и спим. Тя отказа вече на 100% АМ. Затова вечер яде след супата по около 150 грама кисело мляко като десерт. През нощта до нея е чашката с мекия накрайник с водичка или малко сок с много вода. Сега заради Т пие много течности, което ме радва, че преди не лизваше освен ако не й дам стъклена обикновена чаша и не я оставя тя сама да пие.  Heart Eyes

Теди- да се оправяте бързо! Че миж какво става -докато сме заети , всички младежи заети Crossing ArmsHug
Жу, ние може да сме болни, но следим пазара на юношите.  Naughty Ама ние сме си подсигурили гърба и си имаме кандидат. Сега си се оглеждаме ей така да плакнем окото, че много хубави ергени са се навъдили и току виж сме кривнали от правия път  Mr. Green Whistling

Боже, дано със сватята и Енрико всичко се оправи. Ще й звънна, но малко по-късно.  Praynig

# 296
  • Мнения: 377
Добро утро
Много болнички деца в тази тема, дано в новата вече няма такива лоши новини!
Джуличка, Теди, Аничката, Дега, бързо да се оправят мъниците! Няма по-лошо нещо от това да ти е болно детенце.
Маца, Мари, Гаде, много сте хубави на снимките, а и добре сте се забавлявали.
И ние си останахме без кандидат жених, но не се притеснявам. Бяхме се сватосали с Тони на Асиди, но тя нещо спря да пише тука и сега увиснахме  Wink Дано да е оправна Никол и сама да си избере правилната половинка след време!

# 297

Общи условия

Активация на акаунт