Малкото врачанче е голямо калпазанче (Враца-24)

  • 13 339
  • 304
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 556
Днес си имам именник,и както казах вчера ще почерпя,макар и само виртуално.Честито на празнуващите днес  bouquet


[

Последна редакция: ср, 07 яну 2009, 09:06 от little angel

# 31
  • Мнения: 301
little angel благодаря за почерпката !
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА МАЛКИЯ ИВАНЧО !!!
МНОГО ЗДРАВЕ ПЪРВО И
БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО МУ ЖЕЛАЯ
Heart Eyes И ЕДНА КОШНИЧКА С ПОДАРЪЧЕТА ЗА ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО

Slyn4o чакаме първо почерпката после поздравите

# 32
  • Мнения: 68
Айде честито на именниците,да е живо и здраво името им както и самите те   bouquet

# 33
  • Мнения: 369
Честит имен ден на всички празнуващи с пожелание за много здраве щастие и успехи


Писах, писах пожелания ,слагах картички разни докато дребното не падна от леглото разби устата и докато се успокоявахме взе че се рестартира компа и всичко писано отиде на кино  Shocked

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 27
Петя, 4естито ти именник Hug Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 41
Честит имен ден на Иванчо и на всички други именници
Знам че не се води че имам имен ден но понеже съм кръстена на дядо си Иван и аз черпя за здраве днес, нека и вас да почерпя


# 36
  • Мнения: 369
Добро утро от мен  Hug хайде на кафенце

 Аз сутринта докато си пих моето на терасата (вътре никъде не се пуши Naughty) и то хвана лека коричка лед Shocked обаче не се притесних ,нали казват че от студеното кафе не се получават бръчки Crazy
Лек и топъл ден ви пожелавам  bouquet


Забравих да ви се оплача , от няколко дни пак започна да ме боли кръста  Shocked ям като разпрана и ...... усещам как пак ще стана за къшмер. (някой знаят за какво говоря)УЖАСТ smile3511
Веси добре че си сложи ти спиралка а аз като съм несериозна ........ ooooh!

Последна редакция: чт, 08 яну 2009, 11:24 от Скорпионка

# 37
  • Мнения: 41
Не се притеснявай и аз от извесно време гледам че имам коремче наддала съм доста и ям кисело посред нощите, та се замислих и ние да не сме направили белята. Ама моя е сигурен че не е чъзможно, ама то и за малкия така беше
 Скорпионка  Peace стискам палци всичко да ОК

# 38
  • Мнения: 301
Мали Гале не така .Вземи някакви мерки .Ако неискаш спирала има хапчета пък и други методи .Това не е шега  Naughty

# 39
  • Мнения: 728
Галка ти какво сега, фукаш се, че правиш редовен секс ли?  Mr. Green
Нали помниш какво ти казах на сбирката, Василена с колелото, Мишонка с тротинетката, а ти.. с количката.
Вярно иди си сложи една спирала за 2 минути става, пък после пак може да си се хвалиш Mr. Green

# 40
  • Мнения: 369
Галка ти какво сега, фукаш се, че правиш редовен секс ли?  Mr. Green

Аз така от въздуха бре Blush Blush Blush

# 41
  • Мнения: 48
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ!  Hug
Имаме си момченце АЛЕКСАНДЪР.   
Роди се на 31 декември в 19,12 часа. Истински юнак - 4070 грама и 53 см. Нормално раждане.

# 42
  • Мнения: 159
Галка ти какво сега, фукаш се, че правиш редовен секс ли?  Mr. Green
newsm65 точно и аз това си мислех  Wink Галка, надявам се всичко да е ок и да няма повече поводи за притеснения .
Честит имен ден със закъснение на Иван на Петя и на Ивето! Да им е живо и здраво името  Hug
buba_85 честита ви годишнина, нека да посрещате още много такива празници в разбирателство, любов и семейна хармония   bouquet
Муциту  Как е Тами, слуша ли?
ZuzyM ние сме добре, Малинка беснее...и нервите ми понякога не издържат, но какво да се прави, ще трябва да потраем 1 месец, пък дано от февруари започне да става малко по топличко за да можем да излизаме за повече време. Иначе сега излизаме за малко- до Билата да напазаруваме и това е. Возихме я и с шейна- много й хареса, само да има кой да тича  Mr. Green
Meryl ЧЕСТИТА РОЖБА! Да ти е жив и здрав! Ей на много хубава дата се е родил Simple Smile
baby Как сте? Драсни няколко реда- как е Валката? Работата? Ако живеехте по-близо можехме да събираме децата да си играят Grinning Хайде да я нацелуваш от нас с Малинка  Hug
Ето малко снимки от нас http://www.gladnishka.snimka.bg/album.php?album_id=324585
Лека вечер  Hug

# 43
  • в полите на.... Балкана
  • Мнения: 129
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ!  Hug
Имаме си момченце АЛЕКСАНДЪР.  
Роди се на 31 декември в 19,12 часа. Истински юнак - 4070 грама и 53 см. Нормално раждане.

ЧЕСТИТО БЕБЕНЦЕ,Meryl  Simple Smile,да ти е живо и здраво,бреййй,ама голям юнак се родил,бе! Аз се чудех какво става с теб ,къде се изгуби!Лесно ли го роди?Разкажи малко .Ама и датата си я бива-точно на Нова Година. Simple Smile

# 44
  • Мнения: 369
Мали Гале не така .Вземи някакви мерки .Ако неискаш спирала има хапчета пък и други методи .Това не е шега  Naughty

ZuzyM то не става въпрос че не искам спирала , а до това че не се отнасям сериозно към въпроса и все си търся оправдание като това --Нямам време кога , няма кой да гледа децата , пък сега е студено хайде другия месец , и така  Crazy
А и не знам какво да правя точно защото преди два месеца посетих д-р Партовска за една процедура и сега ако се наложи още една дали ще е добре за мен  newsm78 . Ще изчакам още малко и ще проверя какво е положението

Общи условия

Активация на акаунт