Покажете как изглеждахте вчера!

  • 9 796
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 052
Толкова много и красиви жени има тук, с чувство за стил и елегантност! Покажете как посрещнахте 2009!
Аз нямам снимка, нямаме апарат...

# 1
  • Мнения: 3 459
Бях с дънки и пуловер. Нищо особено, но на мен си ми беше удобно.   Wink

# 2
  • Мнения: 1 052
Със снимки моля, може да не показвате главата Simple Smile Така ще е по-забавно.

# 3
  • Мнения: 3 459
Със снимки моля, може да не показвате главата Simple Smile Така ще е по-забавно.
Нямам снимки, затова го описах.
Ако имах щях да сложа.
  Wink

# 4
  • Мнения: 3 419
Вчера беше най-хубавата ми Нова година.Тръгнахте с моя приятел уж за гр. Елена ,но решихме да минем през Твърдишкия проход.За съжаление или за радост нямахме нито вериги,нито като цяло не бяхме подготвени за сняг.Та.. затънахме с колата и там ,сред бялата приказка посрещнахме нова година.То беше тюхкане,вайкане,духаше страшен вятър и падаха ледени висулки от дърветата.Опитахме се да я извадим колата ,но не..хубаво,че резервоара беше пълен и ни беше топличко.Тази сутрин дойдоха едни познати с джип да ни извадят.Като завършва всичко с happy end грижи няма  Peace
Та.. как бях облечена ли,ами не много подходящо за сняг,но иначе с 24 каратова усмивка:
Защо от там минахме,че се минахме
Ами сега?
Самички ,но сплотени
Беше красиво
Ухилена до уши,но това е вече след спасението

Последна редакция: чт, 01 яну 2009, 13:07 от bonkaivanova

# 5
  • Мнения: 2 673
Леле  Shockedхубаво че си смел и позитивен човек, аз имаше да мрънкам, квато съм паника ooooh! ooooh! ooooh! Ама престави си да угасне колата ужас..

ПП...нещо ... Mr. Greenимаше ли Flutter

# 6
  • Мнения: 779
ПП...нещо ... Mr. Greenимаше ли Flutter
абе,големи клюкари сте hahaha.4нг  bouquet

# 7
  • Мнения: 4 187
Ще покажа по -късно, като се кача в стаята ще прехвърля снимки, но искам да споделя , че бях най - красивата  Mr. Green.

# 8
  • Мнения: 3 419
Леле  Shockedхубаво че си смел и позитивен човек, аз имаше да мрънкам, квато съм паника ooooh! ooooh! ooooh! Ама престави си да угасне колата ужас..

ПП...нещо ... Mr. Greenимаше ли Flutter
Нямаше как,то парното духа,ама друго си е да се поизпотиш допълнително хах :lol

# 9
  • Мнения: 3 394
затънахме с колата и там ,сред бялата приказка посрещнахме нова година.

Куражлии, браво на вас! Е честита нова година!

# 10
  • Мнения: 641
В 23,45 бях в банята да повръщам,защото бебка се бунтуваше страшно много.
За малко и да посрещна Новата 2009 прегърнала тоалетната чиния.
Ужас.

# 11
# 12
  • София
  • Мнения: 1 345
Ще се осмеля и аз да се покажа-за пръв път ми е...съвсем семпло се бях облякла,като кръчмата,в която бяхме!
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=325004&pid=9728661

# 13
  • Мнения: 1 554

хмм.. много ми приличаш на една мацка,бившо гадже на един комшия Crazy може и да не си ти де,беше много отдавна Mr. Green

# 14
  • Мнения: 5 940
Празнувахме в едно планинско село, не съм се стремяла да съм елегантна, официална. Бях си аз,  с кафяво-червеникава пола, украсена със стари монети и блуза, близка до цвета на монетите. Ботуши, шал. Нямам снимки.
Нямахме фотоапарати, камери, нямахме обхват на телефоните, телевизори и т.н. Беше страхотно. Извън времето и измерителите му.

# 15
# 16
  • Мнения: 1 554
Биа ,много си секси Simple Smile

така бях аз,по домашно му Grinning http://s282.photobucket.com/albums/kk249/pisito1983/?action=view … nt=Picture962.jpg

# 17
  • Мнения: 2 374
Мерси,само дето нямах много сили от приготовления цял ден. Hug
Ето една малко по-добре.Цък.

# 18
  • Мнения: 2 374
Еее айде бе не е много по домашно му,супер си си.

# 19
  • Мнения: 4 371
Аз нямам снимка, нямаме апарат...
Cry Така се надявах и ти да пуснеш.

# 20
  • Мнения: 2 891
Aз бях по пижама. Срам ме е да се показвам  Laughing

# 21
  • Мнения: 1 554

за домашна обстановка си е екстра даже Laughing

# 22
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Aз бях по пижама. Срам ме е да се показвам Laughing
А аз даже без, неприлично е някак Mr. Green

# 23
  • Мнения: 5 539
Посрещнах Новата година по анцуНг Mr. Green Голям кеф! Снимки няма да пусна, че да не ви засенчвам Joy

# 24
  • Мнения: 1 212
А, не !
Стилна и елегантна дама като мен  Flutter, да се изтипоса тук пред цял форум по дънки и пантофи...
Не, не мога да си го позволя  Simple Smile
Но браво за куража на всички показали се  Peace   bouquet

# 25
# 26
  • Мнения: 1 217
Аз на повечето съм заедно с Хапка Heart Eyes Ще я питам дали е съгласна и ако намеря някоя,на която изглеждам що-годе прилично ще ви покажа Mr. Green И аз не бях официална.

# 27
  • Мнения: 2 407
Ще кача тия дни!

# 28
  • Варна
  • Мнения: 10 799
Махнах си снимката - който видял - видял.



star е красавица!
  Flutter

Последна редакция: сб, 03 яну 2009, 15:28 от Киса

# 29
# 30
# 31
  • Мнения: 144
Благодаря ти bonkaivanova   Simple Smile На теб просто ти завидях за позитивното мислене Simple Smile Браво за куража  Simple Smile

# 32
# 33
  • Мнения: 315
Kalinchica страхотна си  bouquet

# 34
# 35
  • Мнения: 641
Леле какво е това бе?
Има ли пострадали?
Дано да си добре,че като гледам как си се изръсила жестоко...

# 36
  • Мнения: 164
Ле леееееееее какви сте били всичките хубави.Ама сте си и слабички. На слабото всичко му стои хубаво.Kalincina много си хубава.

# 37
# 38
  • Мнения: 2 891

не искам да си представя какво си правила, за да паднеш  и по лице  Laughing

# 39
  • Мнения: 1 217
Mr. Green Mr. Green Mr. Green Аз мойте тогава няма да ги публикувам,скучнички ще дойдат Mr. Green
Забравих да кажа на Имелда,че е хубава,въпреки художествената поза Mr. Green Hug Аз нямаше така прилично да изляза Mr. Green

Последна редакция: сб, 03 яну 2009, 22:53 от Kатюнгелчева

# 40
Имелда , заяждаш се с красива мама ?

# 41
  • Мнения: 1
Kalinchica много си била хубава, само ще си позволя 1 въпросче, как си правиш косата така? С какви продукти? аз като се опитвам да си направя мокър ефект, само с гел се получава нещо, ама не ме задоволява Crazy

# 42
# 43
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Посрещнах новата година с уголемени гърди и фръкнало корем/че/ все още

# 44
  • Мнения: 144
Много благодаря за комплиментите момичета   bouquet ivilicious_blue това е естествената ми коса слагам само пяна на Taft обикновено черната или червената тук съм напръскала малко спрей с брокатени частици пак на Taft това е  Simple Smile

# 45
  • У дома !
  • Мнения: 700
Забравих си фотоапарата и се снимахме с чужд......като ми ги пратят и ако все още е актуална темата ще публикувам и аз снимчица Laughing

# 46
# 47
# 48
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Това опредлено не ми прилича на Имелда  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 2 374
Това опредлено не ми прилича на Имелда  Mr. Green
Я ти не ми се услушвай много ами дай снимки и без тва си ми обещала от 2 дена,ааааааааа. Naughty Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 2 891
Това опредлено не ми прилича на Имелда  Mr. Green

Mного ясно!  Naughty Така си е посегнала, че не прилича на себе си.  Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 430
А аз бях така с перуката  Joy Joyhttp://media.snimka.bg/1759/009774327.jpg

# 52
# 53
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Много добре изглеждаш,  а и в очевидно добра компания  Wink Hug

Благодаря  Hug

# 54
# 55
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Това опредлено не ми прилича на Имелда  Mr. Green

Mного ясно!  Naughty Така си е посегнала, че не прилича на себе си.  Rolling Eyes

И ще си озаглави собствената снимка: "drunk-fallen-over-a-chair" ? Thinking Thinking

# 56
  • Мнения: 17 409
Ох, как не предвидих, че ще има такваз тема! Хем щях да се натокам, хем и да позирам/ако имах апарат, де/.
Калинчице,  тази пяна не ти ли слепва и изсушава косата?

# 57
  • Мнения: 144
Ох, как не предвидих, че ще има такваз тема! Хем щях да се натокам, хем и да позирам/ако имах апарат, де/.
Калинчице,  тази пяна не ти ли слепва и изсушава косата?
Никак дори. Стои ми мека и гладка. Особено от черния Taft за суха и увредена коса http://www.schlecker.com/Bild.aspx?Typ=2&Code=121691017&land=de Много съм доволна.

# 58
  • София
  • Мнения: 1 783
Лу, умницата ми! От старческо слабоумие, приех темата като шега. Разбира се, че не съм аз. Ако бях, никога не бих публикувала подобен компромат.

# 59
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Лу, умницата ми! От старческо слабоумие, приех темата като шега. Разбира се, че не съм аз. Ако бях, никога не бих публикувала подобен компромат.

Имелда, пределно ми е ясно, че ти се шегуваше  Laughing

Ама май на доста хора не им стана ясно  Mr. Green

Освен това нали знаеш, че в КМ такива теми никога не са на шега, освен темата на Дона за нощния грим, която пак беше приета на сериозно  Joy Joy

# 60
# 61
# 62
  • Мнения: 1 040
Я,каква тема,че да взема да се сложа и аз тук newsm78   Ета,страхотна си Peace
http://bg.fotoalbum.eu/images1/200810/65745/180740/00000031.jpg
http://bg.fotoalbum.eu/images1/200810/65745/180740/00000030.jpg

Общи условия

Активация на акаунт