Има ли такива мами?

  • 2 752
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 172
  Аз също съм срещала единствено информация, като тази от последния пост. Ако първия път се е наложило секцио, по определени медицински показатели, които и в момента са налице е голяма вероятността отново да е секцио. Но в обратния случай мисля че няма зависимост, освен че може би шанса за повторно нормално раждане е по-голям след като вече е имало веднъж нормално раждане и е ясно, че сериозни проблеми от страна на майкат не съществуват.

Да,точно така си мисля и аз,по-скоро шанс всичко да е наред и втория път, и да няма усложнения  Thinking

Аз съм такава майка.
Първото ми раждане беше нормално,а второто секцио по медицински причини-бебето беше седалищно разположено

А можеш ли да кажеш от кое раждане остана по-доволна и мина по-леко и безболезнено  Rolling Eyes Хич не искам да раждам секцио,ама кой знае какво може да стане,нещо съм се филмирала напоследък  Crazy

# 16
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Няма 2 еднякви раждания. Всички варианти са възможни.

# 17
  • Мнения: 514
ЧНГ!  bouquet  bouquet  bouquet

И моето първо раждане беше нормално!Сега ще видим живот и здраве какво ще е прележанието на бебчо!Чесно казано мисля ,че няма значение как ще родя сега ---знам че това ще дойде и ще мине дали със секцио или не!

Пожелавам ти леко бременеене и здраво бебче !

# 18
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Има , има  Wink първото  ми раждане, беше нормално, второто секцио заради омотана пъпна връв.
Имам позната с първо раждане секцио ,а второто нормално. Така че няма особенна зависимост май  newsm78

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Няма зависимост между бременостите и ражданията.

Аз също съм на това мнение. Peace

# 20
  • Мнения: 78
Няма 2 еднякви раждания. Всички варианти са възможни.
И аз съм на това мнение  Laughing

# 21
  • София
  • Мнения: 44 120
няма зависимости, всичко може да сатане...

# 22
  • Мнения: 325
И аз съм такава мама. Според мен също няма никаква зависимост. Първото раждане беше нормално,като по книга,без шевове и т.н. Второто беше секцио,защото на бебка й бяха слаби тоновете и нямаше смисъл да рискуваме.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Записвам се да следя темата, че и мен ме интересува. Искрено се надявам второто ми раждане да е като първото. Praynig

# 24
  • Мнения: 286
По принцип няма гаранция за втория път, че ще е като първия. Няма зависимост. И да, може да се роди нормално и когато детето не се е обърнало.
На същото мнение съм, една приятелка е родила едното си дете с дупето напред. А жената, с която бяхме в една стая като раждах, роди второто си дете със секцио, а първото беше родила нормално. Аз пак ще раждам секцио, защото е много малка разликата между двете ми бременности.

# 25
  • Мнения: 566

Честита нова година !!!
И мен ме интересува инфото по темата.
Моето първо раждане беше нормално ,но сега с това което ми предстои май ще съм секцио заради седалищното предлежание ,все надявам да се обърне и да си родя нормално ,но каквото е писано само да е живо и здраво.

# 26
  • Мнения: 315
Аз съм такава мама. Първия път родих нормално, а втория път съ секцио, защото бебето беше много голямо - 4680гр и доктора прецени, че е по-добре така за мен и за бебето.

# 27
  • Мнения: 6 274
Няма зависимост между бременостите и ражданията.

Peace
Разбира се, че няма зависимост...  Peace

# 28
  • Мнения: 1 734
Записвам се да следя темата, че и мен ме интересува. Искрено се надявам второто ми раждане да е като първото. Praynig

И аз много се надявам, първото ми мина леко, нормално. Но сега плацентата ми била много ниско разположена... да видим, дано се вдигне  Praynig

# 29
  • София
  • Мнения: 2 296
Няма зависимост между бременостите и ражданията.

Peace

Общи условия

Активация на акаунт