Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 1 -Тема 38

  • 28 043
  • 613
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 3
И при мен сайта за поръчване е на маймуница - зона 022.

ами явно само в нашата зона 022 е проблема, а пък е време да си пускаме поръчките #2gunfire
Пратих запитване от сайта, та да видим какво ще ми отговорят.

Сайта за Зона 022 вече работи  newsm10

# 121
  • Мнения: 21
При мен вече работи сайта

# 122
  • Мнения: 2 898
 И аз да се отчета.Разлютих се малко, но сайта  на  022 вече работи. Успех, момичета! В червено ми светна едната четка и  мъжкия Tomorrow от нетната.

# 123
  • Варна
  • Мнения: 112
И при мен сайта за поръчване е на маймуница - зона 022.

ами явно само в нашата зона 022 е проблема, а пък е време да си пускаме поръчките #2gunfire
Пратих запитване от сайта, та да видим какво ще ми отговорят.

Сайта за Зона 022 вече работи  newsm10
ех, най-после  Simple Smile
а междувременно така ми отговориха: "ЧЕСТИТА НОВА 2009 ГОДИНА!
Здравейте, Уважаема Госпожо!
Има технически проблем извън България. Колегите работят по въпроса и се
надяваме в най  скоро време да бъде отстранен. Моля да ни извините за
причиненото неудобство! "

Последна редакция: вт, 06 яну 2009, 14:21 от фенка на МЕЧО ПУХ

# 124
  • Мнения: 520
вчеара пусна редовна поръчка. в жълто ми светна чанта Габриела, цвят шоколад

# 125
  • Мнения: 612
Имам фактура - чанта Габриела кафявата е в недостиг и две четки за коса.

# 126
  • София
  • Мнения: 1 914
Aма ще дойдат ли или? Искам си чантата пък.  Crossing Arms

# 127
  • Мнения: 612
Aма ще дойдат ли или? Искам си чантата пък.  Crossing Arms
Пише - ще бъде запазено за следващата поръчка, така че надяваме се ще дойде. Heart Eyes

# 128
  • Мнения: 158
да се похваля от моята координаторка от както смених старата съм много доволна.обажда ми се да ме информира за всичко ново и потвърди че експресната е 80лв и този път

# 129
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
РОЛ-ОН ВLUЕ RUSН от нетната ми свети червено, а душ-гел SЕNSЕS ОN РОWЕR в жълто.  Confused
Честито на зона 022. Дерзайте момичета.  Hug
Време е да пуснат специалните или ще пропуснат тази кампания.  Thinking

# 130
  • София
  • Мнения: 1 914
Aма ще дойдат ли или? Искам си чантата пък.  Crossing Arms
Пише - ще бъде запазено за следващата поръчка, така че надяваме се ще дойде. Heart Eyes

 smile3508

Аз си чакам все още фактурата.

# 131
  • София
  • Мнения: 4 051
не се ли интересувате от още една компания която продава по сьщият начин ?

Пусни си отделна тема Naughty.

Аз, вече имам фактура Sunglasses, доставят ми предишните недостизи, а като "няма наличност, не поръчвай" са: някакво писмо СМС 2008/2009 и писмо Rolling Eyes.
Сигурно ако пуснат специални предложения, ще е за втора поръчка. Освен, че са страшно неорганизирани, предполагам, че по този начин "стимулират" пускането на повече поръчки. То не са недостиг, съхранен за следващата поръчка, то не са забавени предложения и т.н. Честно казано подаръците за активност, не са достатъчно стимулиращи.  Money

# 132
  • Мнения: 774
И при мен сайта вече е наред LaughingПуснах експресна,всичко ми е в зелено Laughing,но съм минус 0,50 ст.,явно заради вдигната такса.
Дали ще ми направят проблем за 50 ст. с поръчката newsm78Не ми се ходи сега да внасям 50 ст. и да се забивам 1 лв.

# 133
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 238
Кутиите  с почистващите тампони ми светнаха в червено, а имах поръчани 2 и едната от четките за коса,явно не всички ще ги има.
А и поръчката ми е задържана,тъй като плати х в понеделник сутринта,след всички тези почивни дни,някой има ли представа кога се получава задържаната поръчка със следващата кампания ли?От толкова години съм представител,ама накрая се изложих и аз hahaha

# 134
  • Пловдив
  • Мнения: 415
И при мен сайта вече е наред LaughingПуснах експресна,всичко ми е в зелено Laughing,но съм минус 0,50 ст.,явно заради вдигната такса.
Дали ще ми направят проблем за 50 ст. с поръчката newsm78Не ми се ходи сега да внасям 50 ст. и да се забивам 1 лв.

и за 2ст. ще ти направят проблеми!

Общи условия

Активация на акаунт