Успехи и неуспехи през 2008 - с какво ще я запомните

  • 2 614
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 521
Беше отвратителна година в личен план. Правя три кръста и се моля просто всички около нас да са здрави през следващата.

В професионален - повече от прекрасна. Laughing

# 16
  • Мнения: 3 394
- и една тайна, която ще си остане за мен, но е наистина страхотна

уцелила си от тотото или е бебе (inlove)

# 17
  • Мнения: 1 169
Трудна година беше, но когато има здраве,любов и разбирателство всичко се преодолява по- лесно.

# 18
  • Мнения: 3 932
От хубавите годинки беше!!! Изпратих я със съжаление...

Успехи, предимно в професионален план-смених 3 поста в посока възходяща.
Иначе, страхотни моменти с верни другари, даже и до Бг се занесохме с детенце.

Неуспехи newsm78, не се сещам нещо, което да си струва да се напише, дребни неудачи тук-там...
Най-голямото ми разочарование беше, че не успяхме да отидем до  "екзотичен остров" като някои дами и господа, поради липса на ваканция от мъжка страна, нищо непоправимо!

Късметите от баницата тази година аз ги тъкмих, обаче нещо се обърка разпределението, та на мен се падна да измия съдовете Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 5 183
Късметите от баницата тази година аз ги тъкмих, обаче нещо се обърка разпределението, та на мен се падна да измия съдовете Crossing Arms

 Joy Развесели ме  Joy

# 20
  • Мнения: 3 394
Късметите от баницата тази година аз ги тъкмих, обаче нещо се обърка разпределението, та на мен се падна да измия съдовете Crossing Arms

ле ле, какви ли са били останалите......майтапче

# 21
  • Мнения: 3 932
Късметите от баницата тази година аз ги тъкмих, обаче нещо се обърка разпределението, та на мен се падна да измия съдовете Crossing Arms

ле ле, какви ли са били останалите......майтапче

Ми по-нормални бяха, този беше предназначен за определен член на фамилията, ама нейсе, размина му се  Rolling Eyes Имаше секс, нови членове (ако мЪ разбиратИ), пари, здраве, къща с две коли отпред...каквото ти душа иска, а на мен парцала...дет се вика, на к"вот си постелиш  Whistling

# 22
  • Мнения: 1 526
За мен беше поскоро година на изчакване и търсене.
Не беше от най- добрите. Ще я запомня обаче с няколкото нови приятелства, които създадох през нея.

# 23
  • Мнения: 5 710
2008ма беше най-тъпата година ( за която се сещам в момента) в живота ми.
За сметка на това 2009та ми действа, като широко отворена врата, а навън е огряло едно слънцеее.....

# 24
  • Мнения: 109
Успехи – много; нова работа, успехи в училище, много радост от децата, много любов в къщи, интересни екскурзии, разширяване на домакинството, изобщо беше доста успешна и щастлива година  Laughing
Неуспехи, или по-скоро разочарования – сестра ми, която винаги съм обичала и която веднъж се наложи да помоля за помощ.  С две думи остави ни на улицата със сина ми като се прибрахме  в БГ и я помолихме да спим в празния им апартамент.  Cry

А иначе и аз имах разминаване с късметите  Laughing – на малкия се падна ранно пенсиониране, а на мен – да слушкам  Laughing

# 25
  • Мнения: X
- и една тайна, която ще си остане за мен, но е наистина страхотна

уцелила си от тотото или е бебе (inlove)

 Mr. Green
пробвай пак

# 26
  • Мнения: 126


Аз пък си пожелах и Новата Година да ми е като изминалата....
няма за какво да бъда неблагодарна   bouquet

# 27
  • Мнения: 7 914
- и една тайна, която ще си остане за мен, но е наистина страхотна

уцелила си от тотото или е бебе (inlove)

 Mr. Green
пробвай пак

ще се местите т.с. къща? newsm78

# 28
Пълна с щастие , беше за мен 2008г. Мъжът ми го узакониха в САЩ, получихме и нашите петиции и сега живот и здраве ще летим.

# 29
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
2008... записвам я лично за мен като добра

Общи условия

Активация на акаунт