тетра - приложение

  • 20 096
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 554
Да, прилага се само външно и няма странични ефекти.
Peace

Подкрепям и аз, положителен ни е опита, доволна съм от резултата!

на същото мнение съм Simple Smile

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
За бебето смрадлика не съм ползвала, не се е налагало. Но пък за възрастни е страхотно противовъзпалително средство за външно приложение.

# 17
  • Earth
  • Мнения: 1 952
За бебето смрадлика не съм ползвала, не се е налагало. Но пък за възрастни е страхотно противовъзпалително средство за външно приложение.

ДА. И аз съм я ползвала за себе си...... Peace

# 18
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
до сега не сьм пол3вала 3а децата, не се е налагало....при мен обаче помагаше като дете...

# 19
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Слагам във водата, когато има обрив детето или ако му е зачервено дупето  Peace

# 20
  • Мнения: 27
Нито знам, нито ме интересува. Без лекарско предписание за бебето си не ползвам нищо  Peace


 Съгласна съм с Блонди. Бебето е много малко за такива експерименти! Консултирай се с лекар - дори и да може да се използва, най-добре си е да чуеш мнението на компетентен Peace

# 21
  • Мнения: 1 586
Използвам тетра понякога.Помага много,когато дупето му е много подсечено го измивам с малко сварена смрадлика и на другият ден е вече добре.Не съм чувала за странични ефекти.Много често педито ми го изписва!

# 22
  • Мнения: 438
Няма да навреди - все пак детето няма да пие от отварата, а само ще го намажеш.Но си мисля, че трябва да се консултираш с лекар за пъпчиците - не се знае от какво са се появили.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Правила съм отвара от смрадлика при зачервено дупенце на бебето. Успокоява кожата и не вреди в никакъв случай. 
И аз съм я използвала за подсечено дупе и има невероятен и бърз ефект.
Може да пробваш,но само външно.

# 24
  • Мнения: 1 310
Внимавай! Смрадликата е отровна!  Naughty Тя е само за външно приложение!
Спор няма, че действа много добре. Когато детенцето ми се разболя от шарка и не помагаха никакви пудри и ментолов спирт, за около 5 минути му направих вана със смрадлика. Ефектът беше моментален.  Peace

Последна редакция: нд, 04 яну 2009, 13:40 от Pipi_Dalgoto_Chorapche

Общи условия

Активация на акаунт