Имам въпрос?

  • 2 812
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 723
Ами от както се е родило детето не са заедно,ве4е 4 години.
Няма да те питам защо.
 ...изводите са си за тебе!
Успех Peace

# 16
Ами тя си легна преди малко.Трябва ми съвет защото утре иска да знае какво ми е решението,дали да остане и да продължи по същия начин да живее или да се прибере в тях.

# 17
И след две седмици ми предстои сватба

# 18
  • Мнения: 1 554
абе само на мен ли ми се струва ,че това е пързалка Rolling Eyes

к'ва сватба,пращай я да си ходи Whistling

# 19
  • Мнения: 2 448
След като е такава "дебела" работата направи се на гадняр. Кажи и че няма да се жениш и че няма да признаеш детето , да видим дали няма да запее друга песен?
Не мога да приема, че има жена, която при желание от страна на мъжа да споделя родителството би предпочела да бъде самотна майка, вместо да го отглежда като нормален човек.  Rolling Eyes

И тя каква е, да не е ненормална, че да иска да ражда дете от мъж, когото не желае, при положение, че има дете?!
Не мога да приема лесно, че не и дреме за него, пък иска да ражда неговото дете.  Thinking

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Моето мнение е да си зададеш въпроса.Искаш ли да живееш с тази жена?Да създадеш дете и да го отгледаш не е шега работа,а вие още преди да се е появило се питате дали да се разделяте.
И не знам дано не те обидя,но каква е тази жена има едно дете,забременява с друго,а иска да си ходи и поставя въпроса за раздяла сякаш нищо не я спира.
Не знам помисли си добре.

# 21
  • Мнения: 4 916
След като е такава "дебела" работата направи се на гадняр. Кажи и че няма да се жениш и че няма да признаеш детето , да видим дали няма да запее друга песен?
...

Тя със сигурност ще запее, но той като знае, че е по тактически причини  Tired колко време могат да изкарат така.
Но и аз не виждам причина да се женят толкова бързо.

# 22
  • Мнения: 1 554
глупости на търкала,на човека му е скучно тази вечер и се чуди в какви филми да се вкара Laughing

# 23
Напротив изобщо не ми е скучно,толкова ми е нервно 4е направо не се побирам в кожата си.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Напротив изобщо не ми е скучно,толкова ми е нервно 4е направо не се побирам в кожата си.
Спокойно де,ще се разберете.
Не позволявай само да те манипулират.
Смятам че трябва да и кажеш,че искаш да си с нея, но не на всяка цена,все пак не може да играеш ролята на муньо ,само защото на нея и отърва така.
А и как стои въпроса с другото дете,обичаш ли го,казваш че сте от скоро заедно,успя ли да създадеш необходимия контакт с него.
Много тежка ти е задачата,а и със срок 1 вечер,не знам как ще прецениш точно.

# 25
Ами да ви кажа чувствам го доста близко.и то ме приема много добре.

# 26
  • Мнения: 1 367
Такаааа...Да видим дали правилно съм разбрала.Вие сте заедно от 4 месеца и за теб това е сериозна връзка.Тя има дете от друг мъж,но сега е бременна от теб.Детето е желано.Ще се жените след две седмици.Тя предпочита компанията на приятелката си пред твоята.До утре иска отговор от теб дали искаш да сте заедно.
И всичкото това броени дни преди сватбата?.....
Приемаме,че това не е пързалка.Приятелю,мноооого си я закъсал!Обикновено дните преди сватбата са едни от най-наситените с любов и други положителни емоции.Ако точно сега се питате дали да останете заедно,помисли си дали изобщо трябва да продължаваш.Каквото и да решиш-успех!

# 27
  • Мнения: 24
Малко ми е тъжно, като чета какво е написал Петър - авторът.
Защото така както я описваш тази жена - дано да преувеличаваш или дори, дано да е пързалка, хързулка или там нещо от сорта.
Защото ако е истина тази жена ще ти разкаже играта, тоест описваш кофти характер и няма явно да успеете да мелите брашно заедно. Което е ужасно предвид дадената ситуация - очакването на едно дете.
Един много сериозен разговор е необходим, но не мога да ти кажа точно какъв подход да предприемеш да не влошиш още повече нещата.



# 28
  • Мнения: 83
Виж сега, то хубаво тука си пишеш и ние ти 'пляскаме' шамари, ама я вземи се стегни и седнете та поговорете. Ако даже н еможете да поговорите и се заплашвате от сега....какви са тези взаимоотношения, хората са еволюирали отдавана отдавна  #2gunfire #2gunfire. И моят съвет е да не взлизаш в роли на някакъв какъвто не си, защото тя твоичката отдавна май те е разбрала , че си мека мара, което разбира се би трябвало да е в +, ама ми се струва , че ти играе отрицателна роля тая черта. И защо ТЯ чака твое решение, според мен, въпреки битката на хормоните в момента щом е бременна, ти трябва да изискап нейно решение - дали ще е така или не, и каква е тася приятелка, която според мен вижда, че малко попречва, пък седи, не е много чиста работата, я си признай какво по-точно става ??????? И като си отговаряш на въпросите един след друг, ще стигнеш до решението.
А пък за детенце   bouquet ВНИМАВАЙТЕ - защото май ми се струва не сте озъзнали колко е ценно това, което ми се струва върви към провал  Cry
Айде успех

# 29
  • Мнения: 37
Ако нещата, които пишеш са истина - съжалявам, приятелю!
Ситуацията не е такава, каквато ти се иска да бъде... А ти защо бързаш да вземеш решение? И защо сам?
Ако дамата не те иска, тя и сама ще си грабне багажа... Ако пък те обича, ще е гадничко да я изгониш, нали?
Според мен, основното, което в момента те плаши, е поставянето ти в цайтнот.
Ами не го приемай, не давай решение утре!
Кой е казал, че на поставения ти въпрос, следва да отговориш с "да" или "не"? Просто кажи, че не си решил, че не можеш в момента да вземеш решение, или направо й кажи, че не искаш... Че не искаш да оставиш детето си без баща, но и не искаш да ти ходят по главата... Кажи й, че решението дали да ти стане съпруга зависи и от двама ви, така че не е редно да натоварва само теб с него...
Ей такива работи...
Мисля, че въпросът ти всъщност е бил дали бременността може да предизвика такива промени у жената. Така ли е?
Аз не съм сигурна, помня, че съпругът ми се оплакваше, че не съм същия човек, но дали е имал предвид това, което и ти? Нямам представа. Бих те посъветвала да пробваш и в "татковци", може там съветите да са по-подходящи. Аз мога само да ти кажа, че ако човек страда от нещо (бременност, болки, невроза...) е нормално някои неща да го дразнят и тормозят до непоносимост...
Успех и не бързай!

Общи условия

Активация на акаунт