Ягодка и Саса - нова година ... нови придобивки

  • 23 833
  • 345
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 331
Благодаря за темичката!

# 16
  • Мнения: 289
Момичета, ще се организира ли скоро обща поръчка от Саса?

# 17
  • Мнения: 3 835
Благодаря за темичката!

 Peace

Аз си чакам Метеоритите - тръгнали са на 24.12.2008.

А от новите намаления имате ли впечатление от коректора на Версаче (останал е само един цвят)

http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=34604&CatgId=15

# 18
# 19
  • Мнения: X
Само веднъж съм поръчвала от Ягодка, едно червило на диор, същото беше, като това, което имах купено от бюти зон, но ме гложди все пак мисълта, дали са истински, защото пристигат от Хонг Конг. newsm78 Blush

# 20
  • Мнения: 31 197
Само веднъж съм поръчвала от Ягодка, едно червило на диор, същото беше, като това, което имах купено от бюти зон, но ме гложди все пак мисълта, дали са истински, защото пристигат от Хонг Конг. newsm78 Blush
Абсолютно истински са си нещата, проверени са от доста хора  тук все пак и има неща които на други места не можеш да откриеш. Whistling

# 21
  • Мнения: 14 490
понеже признавам не следя напълно темите искам да питам някой поръчвал ли е нещо на Sexy Hair concepts?
разглеждах им сайта много обещаващо изглежда всичко, а и цените им са добри newsm78

# 22
  • Мнения: 2 673
Здравейте момичета! За първи път влизам в темата, ако някой има желание и възможност да ми помогне..Първо, искам да поръчам и аз незнам от кой сайт и каква марка  Embarassedхубав ФДТ. Досега съм ползвала на Лореал продукти и на Боржуа, като от последните съм доволна от ФДТ със светлоотразяващи частици. \Гледам в Клиник че има подобен \Искам и околоочен крем, нещо изпитано за отмора на уморените ми очички.. Flutter Второ, ако има намаление е добре да се възползвам от него, както и ако има обща поръчка - също. Благодаря ви предварително! Цун на всички добрички душички!

# 23
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
За много години и от мен Hug

# 24
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
Честита 2009 и от мен  отново много добре оформена тема браво на скрите Grinning

# 25
  • Мнения: 1 270
Момичета, ще се организира ли скоро обща поръчка от Саса?
Да, има вече желаещи  Mr. Green Peace

# 26
  • Мнения: 2 590
Момичета, ще се организира ли скоро обща поръчка от Саса?
Да, има вече желаещи  Mr. Green Peace
Ако може бих желала да се включа и аз. Crazy

# 27
  • София
  • Мнения: 18
За много години на всички много здраве щастие и повече намаления Hug  bouquet

За поръчката от саса бих искала и аз да се включа ако може Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 469
И аз много бих искала да участвам в поръчката за Саса! Simple Smile

# 29
  • Мнения: 4 202
Момичета, за много години! Дано 2009 ни донесе само положителни емоции и пустата му криза не се отразява на бюджетите и поръчките ни  Wink

Общи условия

Активация на акаунт