Марш от тук на зимата коварна, "Добре дошъл"на пухкавия сняг във Варна!

  • 14 403
  • 300
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 143
Здравейте момичета аз вече съм отпускарка  Mr. Green и обещавам повече да пиша  Peace
Ей сега гледах по новините даваха за истерията и опашките за яслите  #2gunfireи се учудих от новите изисквания за платени данъци
тези вече май се подиграват с родителите а  #Cussing out
Здравей на Рени добре дошла сред нас  newsm51
п.п. Рени извинявам се че ,по погрешка сам ти казала да пишеш на латиница Embarassed явно от бременността вече изкуфявам smile3538

# 46
# 47
  • ВАРНА
  • Мнения: 69
Здравейте мами-Варненки!
Аз съм Рени,майка на едно много сладко бебче Петър,който е на 44 дни.
Ще се радвам да обменяме опит и да споделяме щастливите моменти с нашите дечица.
За пръв път пиша в сайта и затова обърках шрифта,за което се извинявам.

# 48
  • Мнения: 3 971
renidimitrova1 HugЗдравей  bouquet

# 49
  • Мнения: 2 960
Добре дошла на мама  Рени  bouquet
Ейййййййй има ли оцелели от опашките пред яслите.....я да се отчетат!!! Mr. Green

# 50
  • Мнения: 317
Добре дошла на мама  Рени  bouquet
Ейййййййй има ли оцелели от опашките пред яслите.....я да се отчетат!!! Mr. Green

има да  smile3521 мисията успешно изпълнена, сега остана да ни приемат Banghead
Така се радвам, че свърши този ужас!!
Рени  welcome

# 51
  • Мнения: 133
Ейййййййй има ли оцелели от опашките пред яслите.....я да се отчетат!!! Mr. Green
Има, има.......жива съм. Оцелях напук на управниците ни. Виж мъжа ми не оцеля - болен е, с температура, червено гърло, схванат от всякъде и тем подобни екстри. Ама той си е виновен.......от колата на топло, хоп на вън за цигарка.......и така няколко пъти.......ами кво да кажа.....МЪЖЕ  Twisted Evil
И така вчера и днес аз бях дежурната. На опашката всички бяха повече от културни (за ясла "Зайо Байо"). Нямаше скандали, боища, скъсани списъци.......Много възпитани хора, за което им благодаря. Hug Точно в 8 часа стартира електронната системата, набързо ни раздадоха вх.номера и
се наредихме при директорката да си подадем документите. Ами това накратко......

Добре дошла на мама Рени!   bouquet

# 52
  • Мнения: 398
Браво на оцелелите мами.Ей тва е-направиха хората на идиоти.
Момичета да ви попитам водили ли сте децата си на ортопед при д-р Райков.Какви впечатления имате от него?

# 53
  • Мнения: 2 960
Момичета да ви попитам водили ли сте децата си на ортопед при д-р Райков.Какви впечатления имате от него?
Аз лично моите деца не съм водила при Райков ,но съм чувала все хубави отзиви за работата му!!Мисля ,че е много добър специалист Peace

# 54
  • Мнения: 1 046
За д-р Райков - да, водила съм дребния там, както и повечето варненски майки всъщност. Впечатленията ми са положителни.

# 55
  • Мнения: 260
Здравейте, пускам обявя тук с надеждата по скоро да намерим нашата красавица, която загубихме на 21.12 във Варна кв. Чайка, пол-женски, възраст 1г.2м., сиво-бяла, с различен цвят на очите, кафяво и синьо. Моля ако сте я забелязали, или ваши съседи са се сдобили с пораснало куче отговарящо на описанието, пишете ми тук или на dechkova@gmail.com . Ужасно много ни липсва, искаме по скоро да е при нас, ето и нейна снимка:

# 56
  • Мнения: 1
Ихааа, не остана - скоро ще съм горда януарска мама!
 newsm68 newsm44 newsm47
Да уточня - чакаме момиченце Simple Smile поне последно като бях на преглед още си беше момиченце. На 08.01 пак сме на консултация и се надявам да не се появи нещо там, че вече всичко е готово и е в розово ...  Thinking
Видях, че сте ме писали че живея в Левски, а аз съм в Цветния квартал или ХЕИ - все едно.
begbie, всичко вече е изгладено и подредено по чекмеджетата така че споко - остана само да наредя кошарата и вече мога да раждам  Mr. Green
даже чантата ми за болницата е готова.... нямам търпение...

ПС: Честита нова година на всички!  Party Time

# 57
  • Варна
  • Мнения: 893
mamahrisi много съжелявам  Sad знам колко е гадно да изгубиш кученце и искрено се надявам скоро да я намерите тази сладурана  Praynig

PEnu4ka стискам палци за леко и безаварийно раждане Praynig и скоро да се похвалиш с едно пухкаво розово "Козле"  Wink Mr. Green

# 58
  • Мнения: 95
За много години и от мен, да сте все така прекрасни мили момичета.
Добре дошли на новите мами  bouquet
Честна пионерска тази година ще съм по сериозна Embarassed няма да изчезвам с месеци.

# 59
  • Мнения: 2 960
ДОБРО УТРО МОМИЧЕТА  bouquet
Много спите днес -я равнис мирно ,ставайте и се преброявайте.

Днес на който му се разхожда може в 11.30 на първа буна да види младежите-здрави и калени,които ще се борят за Богоявленския кръст
.

Честит празник на всички ,които празнуват на Йордановден.

Небето „се отваря“ на Богоявление  

Според библейския разказ на този ден при Йоан Кръстител на реката Йордан дошъл Исус. Има предание, че свети Йоан Кръстител потопявал до шията всеки човек, когото кръщавал, и го държал така, докато не изповядал всичките си грехове. Когато видял Исус, Йоан Кръстител веднага се поклонил и казал, че той трябва да се кръсти при него. Но Исус влязъл във водите на река Йордан и тогава се отворили небесата, отгоре блеснала светлина, подобно на мълния, и Духът Божий във вид на гълъб слязъл върху Кръщаващия се Господ. Чул се глас, който казал: "Този е Моят възлюбен Син, в Когото е Моето благоволение". Празникът Богоявление се нарича още Просвещение, защото Йорданското събитие просвещава, като показва Бога изявен в непостижимата тайна на единосъщната и неразделна Троица. Всеки чрез светото Кръщение бива осиновен от Отеца на Светлината чрез заслугата на Сина и чрез силата на Светия Дух. Съществуват свидетелства за чествуването на този най-древен Господски празник още през II век, но до IV век той се съединявал с Рождество Христово. Общият празник за двете събития се наричал Богоявление, защото при кръщението Си в Йорданските води Иисус Христос се явил на света за обществено служение.
НАЗДРАВЕ НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт