За темите "пързалки"

  • 3 234
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Сега  е сезона на пързалките Wink Студ и от нямане какво да се
прави всеки си седи на компа  и цъка. Понякога е досадно... понякога забавно.


# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
Мене пързалките не ме дразнят ни най-малко Laughing Някой решил да се позабавлява, голяма работа. Пиша си, все едно вярвам и туй то. Все пак форумът, особено този, си е и за забавление, нали така Wink

# 17
  • Временно
  • Мнения: 788
Цитат
И не може току-така да ги обвиняваме,че лъжат.
Може защо да не, това е свободен форум и всеки може да пише каквито си иска.


Всъщност прав си.По твоята логика аз също. Peace

# 18
  • Мнения: 7 723
Мене па ме кефят.
Единствено в тях мога да си кажа кво си мисля
и да знам, че няма да обидя никой... Whistling

# 19
  • София
  • Мнения: 2 430
...
Единствената доказана пързалка, за която се сещам е темата на Нана за близначките умрели в катастрофа...

Вярно, тази случка беше документирана даже от полицията  Tired Много гадна история. Даже си спомням как търсех съобщение в бюлетина на полицията за тази "катастрофа".
Това съм го пропуснала.Нана не беше ли Nana77 журналистката?
Освен пързалки,може да разширим темата и с автореклама на:клиники,лекари,козметични салони,в подфорум "На път ....и т.н.' колко са си рекламирали къщичките и хотелчетата.
Но както каза Labrador това е свободен форум.

# 20
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Това съм го пропуснала.Нана не беше ли Nana77 журналистката?
Нищо общо нямат двете.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 430
Това съм го пропуснала.Нана не беше ли Nana77 журналистката?
Нищо общо нямат двете.
а ОК Peace
Защото Nana77 ми изглежда доста сериозна жена и се учудих
Съжалявам за off-a

# 22
  • Мнения: 9 903
Сиси боата, за дробчо ли говориш? Simple Smile

харесвам пързалките, показват пъргав ум. Някой се грижи да не скучаем.

# 23
  • Мнения: 1 763


Някой се грижи да не скучаем.

И да ни е интересно тук...няма да си продължавам мисълта. Аз също харесвам някои пързалки, ако не ми е интересно, не чета.

# 24
  • Мнения: 2 448
Полупързалките са най готини.  Laughing Тема, която хем реално би могла да се случи, хем се вижда, че автора(ката) не преживява това, за което пише.
Последната от този род, която стана доста интересна е за онзи бавносвършващия мъж.  Laughing

# 25
# 26
  • Мнения: 340
Сиси боата, за дробчо ли говориш? Simple Smile

Точно за дробчо!  Бях забравила, че това е ника.  Майката викаше дробчо на бебето  Joy

Това си беше голям майтап.. но си беше чиста истина...

Сещам се за още една тема, където обвиниха авторката, че пързаля, а то се оказа истина.  Жената беше писала за подкрепа след спонтанен аборт в "Родители преживели загуба".  Но пишеше много неграмотно, а и освен това беше писала от акаунта на брат си или на снаха си и имаше несъответствия с предишни постинги.  И всички й се нахвърлиха, че пуска пързалки на най-неуместното място.  Тя, горката се оправдаваше, но понеже наистина пишеше доста неграмотно и "обвинителите" съвсем се озлобиха.  Накрая се включи снахата или брата и обясниха (доста по грамотно) ситуацията и обяснението беше много логично.  И тогава, надявам се, че голяма част от "обвинителите" се почустваха доста гузно, че навикаха жена поискала подкрепа в наистина тежък момент. 

Така че, аз лично, никога не си позволявам да обвинявам автори на драматични, но неграмотно написани постове, че пускат пързалки.  Има много наивни, неграмотни и просто глупави хора, които също имат право да поискат съвет и съчуствие, нали?  Пък ако съм си изхабила 10 мин, голяма работа.  Никой не ми плаща да пиша тук.  И без това го правя за забавление и за губене на времето...

# 27
  • Мнения: 830
Аз с тези теми се смея от сърце, ако имам и свободно време в офиса чудно се получава Mr. Green

# 28
  • Мнения: 1 447
Понякога някоя такава пързалка доста разведрява. Wink

# 29
  • Мнения: 12 665
Понякога някоя такава пързалка доста разведрява. Wink


За мен няма такива. Наивна съм. Нормално е човек да си пусне проблема анонимно. Че гаджето свършвало бавно. Е, не е за тука. Тук всички са идеални мъже. И кво да каже мацето, след сичките подигравки.

Общи условия

Активация на акаунт