Мога ли да давам мюсли?

  • 3 169
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 19 302
Аз давам от време на време някои от корнфлейксовете на Нестле. Малката беше опитала веднъж и много ги хареса и давам като откаже да яде всичко.
Далеч съм от мислълта обаче, че има нещо полезно в тях, каквото и да пише на кутията. Овесените ядки със сушени плодове са по-добрия вариант, ако децата ги харесват.

# 16
  • Мнения: 681
И аз благодаря за съветите момичета  Peace От доста време се чудех и аз за мюслито и зърнените закуски   bouquet

# 17
  • Мнения: 6 713

Ще пробвам първото предложение, искам да разнообразявам закуската, че таз попара или каша с плод! ooooh! Иначе пробвах веднъж да дам овесени ядки с масълце и плодове, нещо не й харесват на бебка тия овесени ядки.  newsm78

# 18
  • София
  • Мнения: 7 039
Извинете, че се намесвам в темата, но какво мюсли давате на порасналите дечица, синът ми е на 4?

# 19
  • Мнения: 2 960
След годинката вече давам почти всичко на сина ми.Мюсли също.

# 20
  • Мнения: 405
Днес обиколих бебешките магазини в града и никъде не намерих от мюслито на Милупа или Нестле за които четох тук.
Взех едно пак на Нестле и състава му е: пшеничен флейкс, царевичен флейкс, овесени ядки, лешници, сладки стафиди и смес от банани, папая, и кокосови орехи.
Сина ми е на 11 месеца, притесняват ме лешниците и косовия орех, въпречки че като погледна не виждам от тях.
Vivinceto  Hug Hug Hug сега ще влезе да ме окъпе с линкове, но въпроса ми е конкретно за лешника и кокосовия орех а не за мюслито.

А защо мюсли, а не корнфлейкс...или си объркала понятията просто. Може да пробваш с царевичния корнфлейкс пак на Нестле - червена опаковка, 8 витамина + желязо. Приготвен е от царевичен грис и е доста по-беден на съставки като кокос, папая и т.н, но пък е безопасен мисля...а и вкусен Peace

# 21
  • Мнения: 4 434
Не съм се сещала да давам,ще взема да купя Simple Smile

# 22
  • Мнения: 486
Не давам мюсли, но обожава овесени ядки.Давам ги някъде от 10м.

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Давала съм мюсли,но не го хареса много

Общи условия

Активация на акаунт