Cordon bleu

  • 3 965
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 940
Да, полуфабрикатите са мега гадни. Иначе такива съм правила. Понякога слагам други видове сирена--синьо, маасдам или пък пушен кашкавал или гауда.

# 16
  • Мнения: 466
Блонди , огромно благодаря, че ме подсети за това. Яла съм в ресторанти, но никога не бях опитвала да го направя. Първия път го направих само с шунка и кашкавал, но днес -  пилешко месо с шунка и топено сирене. Стана превъзходно.   bouquet

# 17
  • Мнения: 2 803
Блонди, много апетитно изглежда!Започнах да преглъщам, въпреки многото ядене през последните дни!

 Peace Ще го пробвам.  bouquet

# 18
  • Мнения: 123
Чудесно предложение!!!!!
 Hug
От кога не съм го правила.......... newsm78

# 19
  • Мнения: 134
 Както винаги рецептите ти са страхотни.   bouquet

# 20
  • Мнения: 321
Аз го правя върху хартия за печене и след яйцето го овалвам в хлебни трохи, а не в галета. Слагам го в загрята фурна. Става много вкусно,по здравословно, освен това бързо и нищо не миеш след това Laughing

# 21
  • Мнения: 27 524
Тия хлебни трохи ти ли си ги правиш?  Blush

# 22
  • Мнения: 321
Да .Просто натрошавам хляба с блендер или с ръце ако е по стар. По същият начин правя шницели от месо/ пилешко,пуешко свинско..../ като го оставям да престои 1 нощ в хладилник, обилно намазано с майонеза,подправена ако желаеш с чесън на прах и др.сухи подправки. След това както е добре омазано ,овалвам в тези трохи,подреждам върху хартия за печене и в загрята фурна на 200 гр. пека за 20-25 мин.

# 23
  • Мнения: 321
Така правя и мидени"пръжки" както писах в друга тема Laughing

# 24
  • Русе
  • Мнения: 659
И аз пробвах рецептата със свинско месо - стана страхотно. Благодаря за рецептата, Блонди  bouquet

# 25
  • Мнения: 1 523
На мен пък полуфабриката ми харесва,но задължително ще пробвам да си го приготвя у дома,не изисква кой знае колко време и усилия.

Общи условия

Активация на акаунт