Oriflame - Каталог 1 - 2009 година

  • 26 443
  • 347
  •   1
Отговори
# 285
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 730
Трябва ми парфюм за подарък на жена, около 50 години. Трябва да е делови, елегантен и траен. Аз познавам Lucia, Elvie, двата DIVINE, Volare, двете Giordani, Freya. Моят личен фаворит е Divine, синия, но е специфичен, мисля, че не се харесва на всеки. Freya  е чудесен, но никак не е траен.

Чудя се за Amethyst Fatale, Petal Quartz ... или Eclat. Не ги познавам като аромати. Как ви се струват и кой бихте избрали, трайни ли са?

Според мен по-елегантен е жълтия Джордани и Екла. Аметист Фатал също е траен и доста силен, но на мен напр. не ми харесва. Воларе и червения Дивайн са по наситени, като аромати, но зависи и жената какви харесва. Аз лично най-много харесвам двете Джорданита (сивия повече), синия Дивайн и Прегръдка за нея. Това са моите фаворити.   Simple Smile

# 286
  • Мнения: 5
Трябва ми парфюм за подарък на жена, около 50 години. Трябва да е делови, елегантен и траен. Аз познавам Lucia, Elvie, двата DIVINE, Volare, двете Giordani, Freya. Моят личен фаворит е Divine, синия, но е специфичен, мисля, че не се харесва на всеки. Freya  е чудесен, но никак не е траен.

Чудя се за Amethyst Fatale, Petal Quartz ... или Eclat. Не ги познавам като аромати. Как ви се струват и кой бихте избрали, трайни ли са?

Според мен Екла е идеален  Peace На мен лично много ми харесва  Wink

# 287
  • Мнения: 31
Аз съм на същото мнение за Екла-та, за описаната дама е идеалния вариант и според мен  Peace

ps За Amethist-а по мнение на две мои клиентки, казват че хубаво миришел, но не бил траен (аз не съм го ползвала и не знам, да не подведа някой, това е тяхното мнение)  Peace  сега си взеха Джордани Голд (жълтия) и много го хвалят, и като миризма и като трайност, аз лично даже го ползвам Heart Eyes Crazy

Последна редакция: вт, 20 яну 2009, 17:51 от gradushka

# 288
  • Мнения: 9 095
според мен, за тази възраст, или аметиста или жълтото джордани, не че нещо, ама са тежки аромати и са трайни Peace

# 289
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
според мен, за тази възраст, или аметиста или жълтото джордани, не че нещо, ама са тежки аромати и са трайни Peace

Подкрепям  Peace. Един от двата.

# 290
  • Мнения: 9 095
момичета, моля ви- къде в жк Лагера в София има цпп, лпп или сц  bouquet

# 291
  • Мнения: 3 034
момичета, моля ви- къде в жк Лагера в София има цпп, лпп или сц  bouquet

в Лагера не знам дали има, но на Красно село има, което не е далече.

# 292
  • Мнения: 414
Просто няма начин Аметист Фатал  да е нетраен ! Аз съм маничка на парфюми и мога да ти кажа, че точно този е най - трайния от каквито и да е било немаркови парфюми !!

# 293
  • Мнения: 2
Моите фаворити са Прегръдката за нея и Fire Simple SmileМного свежи аромати Simple Smile))) Amethyst Fatale e прекалено силен за мен,но има клиентки,които го харесват Simple Smile))) After Hour също е от предпочитаните от клиентките ми парфюми Simple Smile Относно Miss O - определено розовия!Ароматът му е нежен,но за жалост нетраен Simple Smile Джордани Уайт Голд е за предпочитане пред Джордани голд Simple Smile)))

# 294
  • Мнения: 9 095
момичета, моля ви- къде в жк Лагера в София има цпп, лпп или сц  bouquet

в Лагера не знам дали има, но на Красно село има, което не е далече.
  bouquetмного благодаря, а понеже в сайта при адресите го няма, можеш ли да ме ориентираш горе-долу на коя улица е?

# 295
  • Мнения: 3 034
момичета, моля ви- къде в жк Лагера в София има цпп, лпп или сц  bouquet

в Лагера не знам дали има, но на Красно село има, което не е далече.
  bouquetмного благодаря, а понеже в сайта при адресите го няма, можеш ли да ме ориентираш горе-долу на коя улица е?



ул. Княгиня Клементина 18. това е една нова кооперация, офисът се намира отстрани на кооперацията, не на самата улица. точно до книжарница "Буквоядец". не знам дали го обясних добре.

# 296
  • Мнения: 420
момичета имам проблем, една клиентка от гърция иска да си накупи доста неща от мен,но ми поиска мостри на червила а аз имам само на някой парфюми  ooooh! даже цветна карта нямам, по ппринцип пътувам между карнобат и бургас, и съм и на двете места,но сега съм в карнобат,ако има някоя мацка от тук която може да ми помогне,ще съм много благодарна   bouquet

# 297
  • Мнения: 420
а от центровете дали може да се купуват,както се купуват каталози?

# 298
  • Мнения: 3 675
Искам да попитам следното, какъв е продуктът за такса обработка за следващият каталог, които започва май от 25.На книжният формуляр за поръчки пише, че е чаша за пикник, а този който е в сайта пише, че матово червило, кое от двете е вярното?Мерси

# 299
  • София
  • Мнения: 6 010
Чашата мисля, те в сайта не си правят труда да го сменят от доста време. Погледни в бюлетина. Щом на формата за заявки го пише, значи там трябва да е вярното.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт