Солен кекс

  • 5 381
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Страната на приказките
  • Мнения: 368
И аз ще пробвам, но как се яде- като добавка към ядене или само соления кекс? Embarassedбб

Не си струва като добавка към ядене, защото сам по себе си има богат вкус. По-скоро е предястие, закуска, мезе.

# 16
  • Мнения: 3 804
направих го стана супер и без лук и 4есън-не остана за снимка Grinning

# 17
  • Страната на приказките
  • Мнения: 368
Радвам се, че ти е харесал, то и у нас така - не се стига до снимки. Grinning

# 18
  • Мнения: 411
Благодаря 4е ме подсетихте и ние много оби4аме солен кекс оби4аме го за ве4еря с доматена салата. Но най 4есто го правя като ходим на пикник,не сум слагала никога лук но Ще пробвам,слагам освен салам4етата и кисели крастави4ки,4ерни маслини и пе4ена 4ервена 4уШка.правя го и за рождени дни с де4ица,вси4ки го харесват

# 19
  • София
  • Мнения: 1 524
Момичета, знам темата е старичка, но ми стана страшно интересно - комбинацията е умопомрачителна, ще се пробва непременно, така ме е яд, че в момента се пече ето този солен кекс

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=75994.0

следващия нът ще пробвам твоя Ситна мушмулка    bouquet

Не намерих по нова темичка за солен кекс, а ми е първи опит.

Няма да е редно да снимам на майчето кекса в тази тема, но и благодаря тук за рецептата. Обещавам скоро да направя на ситна мушмулка и да документирам.

# 20
  • Мнения: 11
Предлагам ви сладък кекс, ама странен и много вкусен - кекс с моркови:
•   500 г моркови
•   1/2 ч.ч. (100 мл) олио
•   500 г кисело мляко
•   1 ч.л. (5 г) сода
•   3 бр. яйца
•   1 ч.ч. (200 г) захар
•   Брашно
Ситно настърганите моркови се смесват с олиото, добавя се млякото, в което е разтворена содата, яйцата, захарта и брашно до получаване на гъстота на кексово тесто. Сместа се изсипва в намаслена и поръсена брашно кексова форма и се пече

# 21
  • Страната на приказките
  • Мнения: 368
Няма да е редно да снимам на майчето кекса в тази тема, но и благодаря тук за рецептата. Обещавам скоро да направя на ситна мушмулка и да документирам.

Ааа, редно е, редно е! Снимай и показвай!

# 22
  • Мнения: 1
Ох, съжалявам. Прочетох Солен секс Grinning

Общи условия

Активация на акаунт