Въртящи се играчки и кривогледство?!

  • 2 882
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 860
Още колко щуротии ще чуеш, бедна ти е фантазията..... ooooh!

Нали не си солила бебето. Моля те, кажи, че не си. Или жълтък във водата за къпане.   ooooh!


Не съм Laughingи със листа от орехи не съм го къпала.....Детето ми не е експериментален обект на бабите Grinning
Нека си мирише ще му купувам парфюми Grinning

# 16
  • Мнения: 1 045
бебка е на 7 м и е от първия ден с такава играчка.Отначало си събираше очите,но това било нормално.Сега си е съвсем наред.Дори смятам че помагат тези играчки,а не че са вредни.
Това за вредата го чувам за първи път,но какво ли не съм чула до сега .То бабите казват че е хубаво да се повиват децата за да са им прави краката,но вече е отхвърлено и се твърди че е вредно.Така че по-малко бабешки глупости да слушаш! Mr. Green

# 17
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Сефте го чувам пък това. какво ли не измислят хората Crazy

# 18
  • Мнения: 1 372
Дъщеря ми има такава играчка още откакто беше в корема ми и я очаквахме. Много я занимаваше като малка и не съм забелязала да е станала кривогледа от нея, дори не е събирала погледа. Според мен това е чиста проба глупост.

# 19
  • Мнения: 1 512
Е това е пълна глупост.Дъщеря ми има такава над леглото още от първият ден.В началото се радвах аз Laughing,сега вече се радва тя.

# 20
  • Мнения: 961
И аз за първи път чувам подобно нещо. Не е вярно. Моето дете има такава играчка откакто се роди, а досега не е станало кривогледо.

# 21
  • Мнения: 1 817
Доста голяма глупост е това Laughing
Синът ми/големият/ имаше такава играчка от новороден до 7 месечен...е, слава Богу не е кривоглед Wink

# 22
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Глупости на търкалета. Веднага да нахокаш тази си дружка Simple Smile

# 23
  • Мнения: 4 292
Честно казано, не вярвам. Някой казал, рекъл... Трябва да се говори с факти.  Wink

# 24
  • Мнения: 1 554
не е вярно Peace

# 25
  • Мнения: 264
Ако беше така, щеше ли цял свят да ползва такива играчки и нямаше ли половония свят да е кривоглед? Naughty

# 26
  • Мнения: 822
Честно казано, не вярвам. Някой казал, рекъл... Трябва да се говори с факти.  Wink
подкрепям  Peace

# 27
  • Мнения: 2 197
Поредната глупост.
Ако детето е предразположено към кривогледство ще го има ако ще да го сложиш под похлупак. По логиката на твоята приятелка в началото на миналия век, а и преди това никой не е бил кривоглед, защото видиш ли не е имал такава играчка над леглото си. Ама не е точно така.

# 28
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Не е вярно разбира се, само трябва да е на определено разстояние от очите на бебето. Георги като бебе много си кривеше очите и очната лекарка беше препоръчала да слагаме играчките на около 2 педи от очите му (50см) за да му заякнат мускулите докато ги наблюдава. До годинката вече изобщо не си кривеше очите.

# 29
  • Мнения: 249
И за мен е поредната глупост. Голямата ми дъщеря имаше, не е кривогледа, сега и малката има и даже още се залисва с нея.

Общи условия

Активация на акаунт