Парола на и-мейл

  • 2 471
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 19 297
Виж в историята на компютъра в кои сайтове е влизал и се регистрирай там.

# 16
  • Мнения: 212
Нямам идея как става това, но зная, че всеки идиот, който претендира да е ИТ специалист може да ти намери в компа паролата.

Това за "идиота", който претендира да е ИТ специалист ме накефи. Много ми е интересно ти що за идиот си за да кажеш такава простотия...
Можем да направим един експеримент - аз ще ти дам компютъра си, а ти ми намери някой "идот" който да ми извади паролите от него, че съм си забравил няколко пароли на пощи...

П.П. И тази nusha71 как си мисли, че някой ще и даде, тук пред всички, начин за влизане в чужди пощи. Хората пари дават за това....

# 17
Много ми е интересно ти що за идиот си за да кажеш такава простотия...
Борис, няма да влизам в обяснения за собствената си идиотия публично, няма да е интересно.
Не всеки идиот е ИТ спец.
Както и не всеки ИТ спец е идиот.

Казах, че дори идиот с претенции за ИТ е способен да извади от компютър запаметена парола.

Или, хубаво, айде да е програмист.

# 18
  • Мнения: 7
КоткаТотка ми всеки път си я пише.Обаче как ме разсмя с катъра... JoyВерно е така.
Turanus като си отваря пощата и забележи че съм край него и я затваря.Какъв е този кратък път към пощата му? #CrazyПробвала съм като е отворил пощата си да го изпратя спешно при малкия в другата стая,но той първо си излиза от пощата,затваря страницата и тогава чак отива.Хистори-то чисти веднага.
Няма да използвам писмата за облаги при развода,а само да му покажа заради какво ще изгуби сина си.Това е птосто една от причините.

# 19
Нуша, ясно, че всеки път си пише паролата за пощата.
Аз предполагам, че има поне един сайт, в който се е логнал със запомнена парола, за да не му се налага всеки път да се вписва. Най-често това са информационни сайтове и торенти, спортни портали и от този вид, които ежедневно преглежда, но изискват регистрация за четене на пълните текстове.
Предполагам също, че паролата му е една и съща за всичко, рядко хората ползват различни пароли. Зная, че веднъж запаметена една парола в компютъра, може да бъде видяна и от лаик, стига да ползва определени инструкции, а специалист няма никакви проблеми.

Всъщност, никога не съм правила подобни неща, нито съм присъствала на операцията, твърдя го на базата на чужди твърдения, на които съм се доверила.

# 20
  • Мнения: 368

П.П. И тази nusha71 как си мисли, че някой ще и даде, тук пред всички, начин за влизане в чужди пощи. Хората пари дават за това....
[/quote]
не съм съгласна с това твърдение защото с малко познати и ровене в интернет всичко може да се намери и без пари  Peace

# 21
  • Мнения: 0
Create ShortCut десен бутон на мишката ..менюто..

Казвам според мен,ако моя така прави и без да му чета писмата,ще го наредя... Но всеки си е различен..

За инсталирането на програми,защо пък да не може..инсталираш я,не я слагаш на десктопа,скриваш я в някоя папка и папката в друга папка,сменяш и името... Също сменях името на папката в програмс ... на теб ти трябва за един път ,, не да седи със седмици

Аз програми незнам,ако ти знаеш ди давам идея за инсталирането ... Peace

Въпреки ,че за мен ,това как той си затваря пощи,изтрива история преди да стане от ПЦ-то е достатъчно за открит разговор... но според мен  Peace

 Hug

# 22
  • Мнения: 0

П.П. И тази nusha71 как си мисли, че някой ще и даде, тук пред всички, начин за влизане в чужди пощи. Хората пари дават за това....
не съм съгласна с това твърдение защото с малко познати и ровене в интернет всичко може да се намери и без пари  Peace
[/quote]

 Peace Още повече,че става дума за съпруга,човек който познаваме...Чрез тайният въпрос и забравена парола най-лесно се отварят пощи..стига да разполагаш с рожденна дата и малко лична информация ..програми не ти трябват..Трябва ти време ... Peace

# 23
  • Мнения: 6 323
Извинявам се, но не смятам, че това е начинът.
Отношенията са си отношения, разбиването на пароли - престъпление... дори и в България.

Когато става въпрос за нарушаване на собствените ни права сме готови да викаме до небесата как се нарушават правила и закони, но когато ни е изгодно се допитваме и поучаваме как да ги заобиколим.
Не, не го приемам за нормално.

Пожелавам на авторката да намери начин за нормално изясняване на отношенията и благоприятен за нея изход от ситуацията.
Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт