"Новата година в Разград пристигна и зарадва ни с нова бамбина!"

  • 18 254
  • 304
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Добро утро,Танче благодаря за кафето .Майче надявам се че благополучно сте изкарали ноща и скорошно оздравяване, те така растат децата за нещастие на мама.
Ивето са избрали много хубаво име на малката госпожица. Hug

# 16
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Привет и от мен в новата тема. Hug
Майче,надявам се детенце да е вече по-добре,знам какво е. Hug
Ивето много красива име са избрали на малката госпожица,да им е жива и здрава. Hug
Вчера правих следпразнична чистка на къщата и днес се надявам да си почина следпразнично.
Хубав ден от мен. Hug

# 17
  • Мнения: 2
Привет и от мен!
ей сега говорих с Ивенцето каза че е добре малката също преди малко е ходила да я види,каза че вече откачала и много и се прибирало ама и това ще стане.Имате поздрави.
Майче дано спокойно се изкарали ноща и да оздравявате бързо.
Танче моита госпожица защо я няма в началото на темата newsm78 при рождените дати

Последна редакция: сб, 03 яну 2009, 15:25 от ani_87

# 18
  • София
  • Мнения: 100
Здравейте!
Много хубаво име са избрали Ивето.Браво. Ани прати и много поздрави.
Майче, как е Пресито?
Аз от вчера съм си все така с болки в кръста и почти през цялото време с твърд корем.

# 19
  • Мнения: 292
Здравейте момичета  bouquet
Радвам се,че Ивето и Вики са добре.
Бели Ружи малко остана Wink

# 20
  • Мнения: 91
Честита Нова година,момичета,нека ни донесе много здраве,смях,късмет и сбъднати мечти HugЧестита най-голяма радост на Ивенцето,да им е жива и здрава малката красавица,че Виктория лесно се не гледа/от опит знам Joy/Успешна година на всички ви Hug

# 21
  • Лудогорието
  • Мнения: 107
Ейййй имаме си бебче вече  ooooh! Ама,че съм закъсняла да отбележа този радостен факт! Честито на Ивето, да й е жива и здрава малката Виктория  Hug
Покрай мен -нищо ново. Снощи къщата беше пълна-кумовете с двете щерки и братовчедка ми с децата-момче и момиче /от 1 до 6 години общо/.Познайте каква лудница беше-много приятно. На тази къща това й трябва-детски смях. Скоро ще е  Laughing
На всички болни-бързо оздравяване  Peace

# 22
  • Мнения: 2
Момичета каде сте се скрили днес никакви ви няма,че и за разходки времето е студено.
Бели Ружи стискаме палци и при теб всичко да мине добре,сега е твои ред да ни донесеш хубави новини за твоето бебче ама и при теб малко остана,многото мина така че скоро и ти ще гушнеш твоето бебче.
vicu благодаря за пожеланията да ти е честита и на теб!

# 23
  • Мнения: 50
Честита нова година, момичета и Вълчо Grinning От сърце ви желая много здраве и щастие на вас и семействата ви.

Имаме си и бебче - Честито на Ивето   bouquet. Да е жива и здрава малката принцеса Виктория

Ние се върнахме този следобяд от Разград и добре че пътувахме днес, а не утре, че времето ще е лошо. Изкарахме много добре с роднините и сега ни е мъчно. Павла също беше болна на Коледа, тя се оправи, сега пък аз се разболях. Всички болнички да оздравяват Hug

# 24
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Ани, оправена е грешката. Ама то и в предната тема е липсвала.

gicheva, радвам се, че се видяхме.

# 25
  • Мнения: 470
Зравейте момичета И ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧИ

С някой от вас се познаваме - с други не - ще се представя отново

Казвам се Цветалина -07.12.1977г., от Разград съм , но 6 години живях във София. Казвам Живях , защото по Коледа славно се завърнахме цялото семейство. Имам дъщеря Елица - родена е на 20.03.2006г.
Вече я записах на градина - в " Приказка" под болницата.

Понеже съм се откъснала от Светския живот на града - ще ви бъда благодарна да ме консултирате за добър педиатър , магазин за дрешки ....и за друго ако се сетя в движение.

Преди време се включвах в темичката , но отдавна не съм влизалала и се надявам , че ще ме включите в списъка Hug

# 26
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Цециwelcome!

Веднага те дописвам в нашия ЕСГРАОН /както казва Вълчо/. Ти си третият човек роден на 07.12. Да ти е жива и здрава Елица.

# 27
  • Мнения: 3 219
Оооо, Цеци, радвам се,че те видях вчера набързо, добре дошла отново Party, както ти казах, децата ни са в една и съща група в детскатата градина. А ние с теб сме родени на една и съща дата, макар и с година разлика Grinning

# 28
  • Мнения: 23
Здравейте и от мен .Искам да попитам мамите с малки деца как ги предпазвате през зимата от грип и вируси.Аз съм против всякакви противогрипни ваксини тъй като съм чувала,че имат странични ефекти.Според вас какви витамини мога да дам на малката - тя е на 1г.1м. Направо изтръпвам от ужас като се сетя,че зимата е сезона на вирусите. Досега успях да я опазя,но  има още много до края на зимата. TiredБлагодаря ви още веднъж,че ме приехте във вашия форум.
Приятна вечер от мен.

# 29
  • Разград
  • Мнения: 2 102
libra_75, аз в момента давам на малкия Саностол. Може и Мултивитамол. Други витамини не съм му давала досега.
А и аз не съм те поздравила за добре дошла -  welcome при нас!

Общи условия

Активация на акаунт