трьпката?

  • 3 862
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 520
Всичко трябва да тръгне от главата ти, но конкретни съвети не мога да ти дам  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 2 388
Всичко трябва да тръгне от главата ти, но конкретни съвети не мога да ти дам  Rolling Eyes

Това е моето мнение. Всичко е в главата.

# 17
  • Мнения: 7 474
....какво желание да имам като знам,че всичко Ще свьрШи за 5мин.

Значи все пак има причина да нямаш желание.
Направи нещо по въпроса да се променят нещата.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Решението на един проблем е в активността. Ако си траеш и се надяваш от само себе да почне да трае повече от 5 минути или мъжът ти да ти прочете мислите от какво се нуждаеш - съмнявам се.

# 19
  • Мнения: 2 448
Е хубаво де, ама какъв е съвета тя да поиска да е активна точно с този мъж след като няма желание вече.
И какво значи от главата? То е ясно, ама някой заповядал ли си е да желае друг, защото аз за такъв случай не съм чувала и дори не мога да си го представя.  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 2 388
И какво значи от главата? То е ясно, ама някой заповядал ли си е да желае друг, защото аз за такъв случай не съм чувала и дори не мога да си го представя.  Rolling Eyes

 Simple Smile
Да Паси, главата е тази, която ще ми каже защо вече не желая мъжа си ( явно е, че преди съм го желала ). Пак тя ще ми каже, че е ненужно тялото ми да се задоволява с 5 минути секс и пак тя ще ми намери решение на проблема.
Никога не съм си заповядвала да не желая някой мъж, но поради ред мисли пак в главата ми се е случвало нещата да се променят.

# 21
  • Мнения: 2 448
Така де, главата може да ти каже защо не го желаеш, но чрез главата не можеш да си заповядаш да го  пожелаеш пак. Явно не съм се изразила ясно.

# 22
  • Мнения: 5 370
А за мене проблемът иде от другаде.
Толкова много вече се преекпонира и преупотребява думичката "секс" във всичките и измерения, че .....вече стана по-евтина и от разменна монета. Навсякъде четем как едва ли не всеки път трябва да измислим театър, или най-малкото стриптийз а ла "9 седмици и половина". Заливат те с реклами за "играчки", мазила, червила.....знам ли какво още.
А либидото на мъжете спада от година на година и причината не е само в рутината. Причината е, че.....всичко е на тезгяха. И нищо скрито-покрито вече не е останало. Че мъж, който не прави секс по 2 пъти на ден, значи , не е мъж (отново според рекламните манипулиращи внушения).Замислете се.....не е ли така?

# 23
  • Мнения: 2 448
Ами не Пъзел , може и аз да съм извратена, но това показване само ми вдига либидото, вместо да ме пренасища и да ми се отщява.  Blush

# 24
  • София
  • Мнения: 492
Заедно сме с мьжа ми вече 10г,обичам го,той е идеален сьпруг ,но неЩо секса взе да куца. Няма я вече трьпката.Правя секс само по задьлжение,без желание......
Нормално ли е ? Ами как Ще е след оЩе 5 или 10г???? Вие как поддьржате жива тази трьпка?
Какво става ,ако не успеем да я вьзпламеним отново?
Ние с мъжът ми сме вече 15 години заедно...тръпката естествено, че вече я няма, но на нейно място е нещо много по хубаво и ценно - любовта - тя със сигурност може да трае вечно, за разлика от тръпката, която нещо временно и преходно...
От поста ти съдя, че при вас единия от двамата е спрял да обича...за съжаление. А може и двамата...
Не мога да си представя положението, да обичаш даден човек и да правиш секс с него по задължение... newsm78
Любовта му е майката... Hug

# 25
  • Мнения: 5 370
Ами не Пъзел , може и аз да съм извратена, но това показване само ми вдига либидото, вместо да ме пренасища и да ми се отщява.  Blush
А , че защо да си извратена? То си е стандарт днес.
Но не на всички действа по един и същи начин.
Мисля аз.

# 26
  • Мнения: 2 388
Пъзел, точно това ме попита един мъж навръх Нова година.

Че мъж, който не прави секс по 2 пъти на ден, значи , не е мъж ...

И доста се замислих по въпроса. Над постинга ти също.

# 27
  • Мнения: 5 370
Ама, Монахинче, аз , за да го напиша,. значи, имам нещо предвид. Отчасти наблюдения, отчасти и личен опит. 

# 28
  • Мнения: 2 448
Цитат
Не мога да си представя положението, да обичаш даден човек и да правиш секс с него по задължение...

Разбира се, че може, ако го обичаш с обич като към приятел.Точно тръпката е, която отличава основно тези два вида любов - приятелската и страстната.  Peace

# 29
От поста ти съдя, че при вас единия от двамата е спрял да обича...за съжаление. А може и двамата...
Не мога да си представя положението, да обичаш даден човек и да правиш секс с него по задължение... newsm78
Любовта му е майката... Hug
ти си вторият човек ,който ми казва това.....може би наистина любовта си е отиШла......но пьк в сьЩото време немога да си представя живота с друг......

Общи условия

Активация на акаунт