MANGO

  • 12 787
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 117
И мойто мнение не е много добро за тази марка...Не съм им фен ,но си купувам от време на време по нещо!

# 16
  • София
  • Мнения: 35
Да харесвам марката като цяло,НО напоследък се оляха с цените.Според мен са доста завишени,когато няма намаление.Иначе имам доста от предлаганите им артикули и ми харесват,нямам оплаквания за тяхното качество. Mr. Green

# 17
  • Мнения: 419
Харесвам марката. Имам много неща, няма да изброявам, че мога да пропусна, доволна съм, нито едно нещо не ми се е скъсало или развлекло. Но има много по-качествени дрехи от Манго. Плюс това, нещата които идват в БГ са доста по-различни от тези в магазините на Европа, както и за там важи същото. Попадала съм в Манго в Барселона, а седмица по-рано в Манго във Виена, коренна разлика в стоката. (в Барселона си влюбих в една раница, като се върнах във Виена бях твърдо решена да си я купя, ама тц, още е пред очите ми) Hug

# 18
  • Мнения: 31 208
Харесвам марката, особено чантите им нямат мърдане. Нося ги години и са като нови. Цените на намаление са парфектни. За тази цена добро качество.Лимитираните серий на Пенелопе и Моника Круз са много хубави. Официалните им парти рокли също. Имат и доста добри палта и блузи. Продават абсолютно същата стока както и в Европа и в Турция. Там и правят новите си ревюта вече два сезона. Имат голяма номерация от XS до XL и някакъв цялостен стил при новите колекции и цветово и като материи и като визия.

# 19
  • Мнения: 880
Харесвам ги много,допадат ми като стил и качество.Доволна съм от всичко,което съм си купувала на марката.

# 20
  • Мнения: 1
От няколко годинки си пазарувам редовно от там и мога да кажа ,че съм много доволна.Всички дрехи,които съм си взела не са мръднали нито на цвят нито на размер. PeaceНай-доволна съм от чантите,дънките,връхните дрехи и вечерните рокли,блузи рядко си харесвам.Аксесоарите също винаги са ми доста интересни,но от обувките рядко им нещо,което може да се носи по българските улици.  Tired

# 21
  • Мнения: 116
само да кажа,че преди 2 години за бал на дъщерята на моя позната купих чанта на манго от испания за 9 евро,в бг струваше 80и няколко лева Twisted Evil

# 22
  • Мнения: 483
само да кажа,че преди 2 години за бал на дъщерята на моя позната купих чанта на манго от испания за 9 евро,в бг струваше 80и няколко лева Twisted Evil

Аз пък винаги, когато съм разлепяла бг етикета с цена, отдолу се вижда, че оригиналната цена е само с 10 лв по - малко. Абсолютно винаги.
Това сега ме изнендадва, освен чантата да е била пусната на някакви драстични намаления или да не е била същата  newsm78 .

# 23
  • Мнения: 223
и аз не съм особен фен на МNG; купувала съм си разни неща от там, но не влизам редовно; единствено от очилата им съм доволна; дрехите ги намирам за, по-скоро, некачествени;

# 24
  • Мнения: 0
Имат хубави неща , но прадавачките са отвратителни  Whistling

# 25
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Имам няколко добри попадения от Манго, но като цяло не са много стока Confused

# 26
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
само да кажа,че преди 2 години за бал на дъщерята на моя позната купих чанта на манго от испания за 9 евро,в бг струваше 80и няколко лева Twisted Evil

Аз пък винаги, когато съм разлепяла бг етикета с цена, отдолу се вижда, че оригиналната цена е само с 10 лв по - малко. Абсолютно винаги.
Това сега ме изнендадва, освен чантата да е била пусната на някакви драстични намаления или да не е била същата  newsm78 .
напълно възможно е да е била съ6тата 4анта, особено ако е било последната седмица от сезонните разпродажби....
не съм влзала в Манго в България... но  от това което се продава в Испания мога да кажа 4е има и попадения, но като цяло  ни6то особено ... има и много по добри от тях на сходни цени....

# 27
  • Мнения: 224
Харесвам моделите на марката и имам доста дрехи. Смятам, че са интересни и модерно, НО качеството наистина не е добро. Просто няма съответствие между цена и качество. Заслужава си да се пазарува от там, когато има намаления и разпродажби. Не смята, че е резонно да се продават официални рокли за по 150, 200 лева и да им висят конците. Купувала съм си и чанти от там и наистина бързо се съсипват, почват да висят конци и т.н. Пак казвам, че имам много неща и няма да спра да си купувам, но си имам едно на ум. Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 3 857
Аз също не съм голям фен на марката.На мен магазина им в Мола ми прилича на магазин за дрехи втора употреба и дори престанах въобще да влизам там.Този на Витошка ми се струва по-подреден, но в повечето случаи влизам и абсолютно нищо не ми харесва.Купувала съм си преди от там предимно дънки и дънкови къси панталонки и бих казала, че винаги съм била доволна от тях.

# 29
  • Мнения: 332
Аз пазарувам редовно от тях, и от София и от Виена. Стоката е една и същата, цените имат разлика само по време на намаления, и то не голяма. Някои от нещата нося по две години, някои не издържат и един сезон. Чанти май съм си купувала най много - имам една убийствено розова дето я носех преди да се оженя ( т.е. преди четири години е било) и още я нося, имам и една малка златна чантичка, дето си я купих за една сватба и още по време на сватбата се изтри и падна половината боя, а  след още няколко носения остана само по хастар и конци...Е, риск с качеството има, но на мен нещата си ми харесват и рискувам:)

Общи условия

Активация на акаунт