Re: Fragrancex.com - размисли и страсти...аромати и доставки-4-та тема

  • 30 591
  • 593
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 295
Пепи и аз получих подобен отговор.
Значи все пак е възможно да се върнат при тях пратките и да ни уведомят,когато това стане.
Дано сега след НГ еуфория с разнио пратки започнем да ги получаваме лека полека.
Аз определено не мисля да поръчвам 2ри път от тук/макар,че да не се заричам:)

# 16
  • София
  • Мнения: 1 890
    Ами аз съм с нова карта, стана мн бързо за 2-3 дни.  Peace Още не съм пазарувала с нея. Учудвам се, че са казали, че по телефона не могат да я блокират - нали това е смисълът на кол центровете, за бога... Rolling Eyes
Мирена, блокират картата, но не и сметката и идеята беше ако по някакъв начин онези разполагат с права в/у сметката /нещо акто електронно банкиране, каквото за тази сметка нямам/ могат да продължат да теглят пари и да се разплащат дори и с блокирана карта
  Уфф ами то тогава блокирането става безсмислено.  Confused

# 17
  • Мнения: 434
ЧНГ на всички! Simple Smile

Дано през новата седмица на новата година всички да получим парфюмчетата си! Peace

# 18
  • sofia
  • Мнения: 176
Честита нова година. Пожелавам да нямаме неполучени пратки и много успешни покупки.
Не знам дали е тук мястото, но да споделя още един парфюмен сайт.
http://www.beautive.com/info/shipping.html#A1-2
Доста му се колебах и го разглеждах. И понеже не ми стигна доларче, та да поръчам нещо от ягодка, го поръчах същото от тук. Малко се забавиха с шипването (поръчах на 26, а го шипнаха на 28), но пък ми дадоха нещо като тракинг номер, което не било такъв според тях, но на сайта на бг пощи излиза това с тзи номер
    
   
     
 ITEM n° RD004679402SE    new search
Local Date and Time    Country    Location    Event Type    Extra Information
30.12.2008 г. 07:10:00    SWEDEN    STOCKHOLM UTRIKES    Send item abroad (EDI-received)    
02.1.2009 г. 10:24:00    BULGARIA    SOFIA INTER    Receive item at office of exchange (Inb)    
02.1.2009 г. 11:23:00    BULGARIA    SOFIA INTER    Send item to domestic location (Inb)    


2006 © Bulgarian Posts


така че предполагам понеделник ще е в пощата. Не ми харесва, че засега не може да се плати през пейпал, иначе съм доволна, че въпреки празниците, е пристигнало бързо. После ще ме ориентирате в разпознаването е ли менте или не  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 87
Запис и аз в темичката.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 198
Дано всички злополучни ноемврийски поръчки се получат

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Не знам дали е тук мястото, но да споделя още един парфюмен сайт.
http://www.beautive.com/info/shipping.html#A1-2
Доста му се колебах и го разглеждах.
bebolina1 , Бютив е като огледален сайт на Ягодката, цените се различават само с по няколко цента и намаленията са на едни и същи продукти. Не начисляват + 10 % за парфюмите което е добре. Имат си тракинг номер за проследяване на пратките и лично за мен сайта е надежден. Поръчвала съм от там и съм доволна  Peace

# 22
  • Мнения: 594
И аз да се запиша в темата с пожелание за повече парфюмни радости и по-малко парфюмни липси през тази година Simple Smile!
Иначе моят диспут е отворен вече от една седмица и резултат все още няма  Mr. Green (защо ли дори не се ядовам  вече newsm78)

# 23
  • Мнения: 1 204
Запис  Wink

И аз нямам търпение да дойде новата седмица  Peace Чакам поръчка от 17.12

до тук май ставаме трима чакащи от 17.12 надявам се новата седмица да започне с пристигането на всички миналогодишни  Hug  Praynig

# 24
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Само усмивки и пристигнали поръчки да има в новата тема. Hug

# 25
  • sofia
  • Мнения: 176
Бютив е като огледален сайт на Ягодката, цените се различават само с по няколко цента и намаленията са на едни и същи продукти. Не начисляват + 10 % за парфюмите което е добре. Имат си тракинг номер за проследяване на пратките и лично за мен сайта е надежден. Поръчвала съм от там и съм доволна  Peace

Ех, значи не съм открила топлата вода  Grinning и аз забелязах приликите с ягодка, много ме утеши твоето изказване, че си доволна.  Hug

Иначе продължавам да чакам поръчка от 18-ти ноември от фрагранса. Отворих диспут и към 7-ми ще го ескалирам, но още се надявам...

# 26
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662


Въпросче,този хубав ли е?

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
аз пък вчера се заглеждах по че се появи във Фрагрансекс на добра цена
http://www.fragrantica.com/perfume/Chloe/Chloe-Collection-2005-347.html

за съжаление сега обаче вместо да си направя подарък сега ще плащам чужди сметки  Sad

# 28
  • Варна
  • Мнения: 956

Вместо запис да споделя какво се случва с моята поръчка от 09.11.- НИЩО  #Cussing out!

Ескалирах диспута си в paypal в жалба на 27.12., но до днес нямам никакъв отговор там.


И какво става сега ? Значи и през Пейпал не е толова сигурно, щом не обръщат внимание на диспутите и не връщат парите  Rolling Eyes

# 29
  • София
  • Мнения: 1 936
Да се похваля, че днес си взех пакетче, поръчано на 18.11. и шипнато на 20.11., може би вече започват да идват тези толкова закъснели пратки  Grinning Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт