? за шалчето

  • 4 512
  • 126
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 374
Шал слагам около вратлето, защото не вдигам ципа на якето до горе.
За да не диша през устата студения въздух, давам на дъщеря си биберона Simple Smile

# 61
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Големият ми син ходеше с шал на устата, обаче сега малкия го маха веднага.

# 62
  • Мнения: 5 940
Не слагам шал на Иво.

# 63
  • Мнения: 1 098
Слагам щал само в много студени дни и никога около устата. Според мен от дишането в шал се получава влага, която може да навреди. Отделно съм чела, че не е препоръчително.

# 64
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Слагам шал само когато е много ветровито и студено. До Коледа например шал не сме ползвали, но сега при тези минусови температури сутрин(-15) мисля да го слагам.

# 65
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Не му слагам шал през устата, всъщност изобщо рядко му слагам шал. Аз също не мога да понасям да ми е запушена устата  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 1 986
И аз слагам шал само на врата! Той не би и търпял да му сложа през устата, дори и да исках!

# 67
  • Сливен
  • Мнения: 894
шал на устата при нас е мисия невъзможна Mr. Green
само на врата Peace

# 68
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Аз съм чувала, че не е хубаво да се слага, но не заради конденз, а заради множество бактерии, които се развиват в благоприятната влажна и топла среда на шала.

# 69
  • София
  • Мнения: 1 230
Не слагам нито на детето нито на мен, стои хубаво завързан отпред, като придържа отзад качулката на якето.

# 70
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Още не съм слагала шал на малката, а и тя едва ли ще го търпи,
като зная какво прави с шапката. Големия се опитвах да го омотавам преди години, не ми се получи.
За конденза, имам неприятно влажни спомени от собственото си детство...

# 71
  • София
  • Мнения: 1 185
Това за влажния въздух и шала не го знаех! Вече не бих сложила шал пред устата, за сега бибероната ще го спре да гълта студен въздух пък после ще видим! Като се замисля шала не му се задържа много много там където го сложа  Laughing

# 72
  • Мнения: 585
Брррр...спомена ми от детството за шала на устата ми и гадното усещане от влагата и студа ми действат като звука от нокти по черната дъска Crazy
Аз слагам шала около вратлето.

# 73
  • Мнения: 391
Слагам само на врата, вчера бяхме на Витоша и баща й се опита да й го вдигне малко по-нагоре да не й влиза сняг - но естествено без успех  Laughing, не мога да си я представя да е толкова кротка, че да се задържи.

# 74
  • Мнения: 242
Слагам го около врата,но когато е с майка ми или съпруга ми все му го слагат на устата.

Общи условия

Активация на акаунт